eerste kwam met 40+6 tweede met 40+2 althans o.b.v. termijnecho. beide bevallingen begonnen exact 40 weken na de eerste dag van m'n laatste menstruatie (en geboorte na middernacht, dus op 40+1)
Onze eerste kwam met 38+5 en de tweede met 40 weken precies. Het voelde toen echt alsof ik al 9 dagen overtijd liep .
De eerste is ingeleid met 42 weken en met 42.1 kwam ze mbv een ks eindelijk. Mijn zoon begon met 39.3 spontaan zelf, alleen werd het uiteindelijk wederom een ks.
1ste 40 wkn (op de uitgerekende datum) 2de 40 wkn (ook op de uitgerekende datum!) 3de 35 wkn (gelukkig voor mij, want ondanks veel tevroeg was hij bijna netzo groot en zwaar als zijn broers! )
Nou ik kan officieel zeggen dat de 2e langer blijft zitten bij mij dan de 1e, want die was er nu al wel geweest. En dan stem ik per ongeluk met mijn domme hoofd verkeerd in de poll Duh.
hier de oudste met 40+1 geboren en de jongste is met 39+3 geboren. het zegt dus helemaal niks wanneer je de 2e kan verwachten!
Ik hoop het want wij zitten midden in een verbouwing en elke dag is meegenomen . Mijn zoontje is met 41 weken geboren dus voor mij mag ze lekker ook rond die periode geboren worden, alhoewel ik soms het gevoel heb dat ze er ieder moment kan 'uitvallen' .
Na mijn eerste late bevalling had ik niet verwacht dat ik afgelopen week al zou bevallen, maar toch was het zo. Dus 1e kindje: 41+6 weken 2e kindje: 39+6 weken. Dus hoopgevend voor sommige zwangere vrouwen
Milan is geboren met 40+4 en van de tweede ben ik vandaag al 40+5 (en de kleine maakt nog geen aanstalte!)