Hoi meiden, Heeft er iemand ervaring met het voedingskussen van ISI mini? Ik zit in twijfel tussen de ISI en Jollein. Bij ISI vind ik het wel handig dat er ook hoezen zijn om er een poef van te maken. Iemand tips of adviezen? Groetjes, Minnie
Voorde hoes om een poef te maken zou ik het niet doen... Je neemt gewoon een simpele aankleedkussenhoes (met een leuk motiefje/kleurtje) en trekt die over elk willekeurig voedingskussen heen en klaar is kees.
Ik heb zo'n simpele met Nijntje van de babydump. Eerst als voedingskussen gebruikt en nu ligt deze in de box met een aankleedkussenhoes eromheen; heerlijk vind mijn meisje het!
Bij die van ISI zitten korrels in, bij die van Jollein niet. Dat maakt het zoizo tot en verschil. meer vragen der over, pb me maar!
Bedankt voor jullie reacties! Ik heb inmiddels een kussen van Delta Baby gekocht..... Vannacht voor het eerst mee geslapen en eindelijk weer eens lekker geslapen! Groetjes, Minnie