Weinig symptomen

Discussion in 'Eerste symptomen' started by pappa, Jul 31, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. pappa

    pappa Lid

    Jul 31, 2011
    34
    0
    0
    Als het goed is, is mn vrouw nu zo'n 5 of 7 weken zwanger (we twijfelen nog).
    Gevoelige borsten: check
    That's it.

    Omdat ik er natuurlijk niets van merk, vraag ik haar de hele dag of ze hoofdpijn heeft, moet plassen, misselijk is, enz. Volgens mij wordt ze langzaam gek van me ....

    Wat zou het handig zijn als er ergens lampjes zouden oplichten op haar lichaam als ze ergens last van zou krijgen. :)

    Niet dat ik haar al die symptomen gun, maar dat zou wel des meer een bevestiging van de zwangerschap zijn.

    Wat hebben mannen het toch maar zwaar tijdens de zwangerschap *zucht* ;)

    Nog meer mannen hier?
     
  2. jesje08

    jesje08 Niet meer actief

    Hihi ben geen man maar kanj je het boek van kluun aanraden! Het heet: help ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt. Een echt zwangerschapsboek voor mannen:DErg humor!

    Maar goed een test zegt je of het zo is,en niet elke vrouw heeft klachtten!
    Gemiet er maar lekker van.
     
  3. pappa

    pappa Lid

    Jul 31, 2011
    34
    0
    0
    Bedankt voor de tip. Ik ga straks eens op zoek naar dat boek. Enige houvast kan ik wel gebruiken.

    Het is op dit moment nog allemaal zo onwerkelijk. :)
    Over twee weekjes de eerste afspraak bij de verloskundige.
     
  4. jesje08

    jesje08 Niet meer actief

    ja dat boek is echt geweldig!
    ja het is voor een man heel anders dan voor een vrouw,die voelt het,draagt het,een man kijkt ernaar en dat is het.<
    maar weet je,tijdens de bevalling kun je haar steunen,als ze dat tenminste dan toelaat.:D

    komt wel goed joh,het mooie is dat als het kindje eenmaal begint met bewegen en jij kunt dat als man voelen,je alvast een band kun gaan opbouwen. deed mijn man toendertijd ook en leuke was dat als we in bed lagen en ik wou slapen ze wakker werd netzolang tot mijn man zijn hand op mijn buik legde,dan werd ze rustig en kon ik slapen haha:D
     
  5. Mopje

    Mopje Fanatiek lid

    Apr 18, 2011
    2,753
    1
    0
    Friesland
    Met een beetje geluk (of pech) komen de symptomen over een week zo erg hard aan! Ik kreeg pas bij 7 weken last van "kwaaltjes" en dan vooral de misselijkheid en moe zijn.

    Maare, lief van je dat je zo bezorgd bent!!!
     
  6. juultjeT

    juultjeT Fanatiek lid

    May 23, 2011
    2,026
    1
    0
    ambulant hulpverlener
    Drenthe
    Dat boek van Kluun is HILARISCH! Ik heb het voor mijn man gekocht vlak nadat ik wist dat ik zwanger ben. Is echt een aanrader!
     
  7. kawaii

    kawaii Fanatiek lid

    May 9, 2011
    1,364
    0
    0
    brabant
    Hahaha, ben jij toevallig mijn vent? lol. De mijne vraagt ook steeds "gaat het goed? Hoe voel je je? Zorg je wel dat je goed eet nu?":D Had gisteren geen zin in koken, dus een diepvriespizza in de oven geschoven. nou dat heb ik geweten, hahaha. Was meneer het niet mee eens. Béétje overbezorgd...:D Ga volgende week even de kroeg in met een een vriend (alchoholvrij uiteraard!!) van vroeger en blijf daar slapen. Vind ie ook ineens geen goed idee meer sinds ie weet dat ik zwanger ben.

    Maarreh.. ik heb ook nog weinig klachten hoor. Gevoelige borsten een heel klein beetje sinds gisteren, verder af en toe wat lichte misselijkheid. En dat is het wel. Volgens de dames hier begint het meestal bij 6 of 7 weken, dus we hebben nog even... geniet van de rust zou ik zeggen. Dat probeer ik ook

    Oh, goede tip van dat boek. Ga ;m ook zoeken voor mijn vent!
     
  8. pappa

    pappa Lid

    Jul 31, 2011
    34
    0
    0
    Haha, ik herken me in ieder geval heel erg hier in.

    Een gemiddelde middag bij ons op dit moment:
    Zij: "Pffff, ik word misselijk van mn eigen parfum die ik al jaren gebruik."
    Ik: "Mooi, verandering van reukvermogen, dat is een goed teken!"
    Zij: ":x"

    Ik: "Ben je al een beetje misselijk?"
    Zij: "Nee, gelukkig nog niet :)"
    Ik: "Jammer, dat zou een goed teken zijn."

    Ik: "Heb je wel al gevoelige borsten dan?"
    Zij: "Hmmmm, als ik ze aanraak doet het wel een beetje pijn ja."
    Ik: "En als ik hier duw?" *knijpt eventjes*
    Zij: "AUW! Ja nu wel ja, hou daar eens mee op! :x "
    Ik: "Ah, een goed teken."

    Maar ik heb zo het gevoel dat ik dit allemaal wel terug op mn bord krijg als haar hormonen eenmaal beginnen op te spelen :(
     
  9. jesje08

    jesje08 Niet meer actief

    Hahaha geweldig!!joh geniet lekker komt wel goed,
    Ik denk dat menig man nog een voorbeeld aan jou kunnen nemen!
    Zo lief en bezorgd dat je bent,ik vind het super van je dat je je zo een zorgen maakt.
    Persoonlijk heb ik dat enorm gemist bij mijn twee zwangerschappen...
     
  10. pappa

    pappa Lid

    Jul 31, 2011
    34
    0
    0
    Een nieuw symptoom.

    Ze komt net terug van het toilet en vertelt me dat ze een beetje witte afscheiding heeft.

    Is dit een goed teken? :(
     
  11. Aloha

    Aloha Fanatiek lid

    Dec 29, 2010
    4,229
    2
    38
    Gelderland
    helemaaaal normaal pappa!! kunnen hele golven wit komen is echt helemaal normaal en niet zorgelijk!

    alleen bij jeuk enz even ha bezoeken aangezien schimmelinfectie ook een symptoom is ;)

    enne dat boek van kluun is echt geweldig!
     
  12. liefebees

    liefebees VIP lid

    Dec 6, 2010
    6,936
    204
    63
    Overijssel
    Haha ik herken mijn eigen vriend hierin.
    Ik heb eigenlijk helemaal geen klachten.. vriendlief is ook de hele dag bezig of ik wel gezond eet, voldoende drink, vitamines binnen krijg enz
     
  13. saxia

    saxia Bekend lid

    Dec 8, 2010
    607
    0
    0
    NULL
    NULL
    Papa ik vind je schrijfstijl helemaal geweldig!!!!!
    Ik hoop dat je actief blijft hier. Voor mij word je een volgertje!
    Succes met papa worden. Een hele klus.
    En wat betreft die hormonige opmerkingen: het ene oor in, begripvol knikken, niet te veel aandacht aan besteden en het andere oor weer uit.
    Stel gerust je vragen!
     
  14. pappa

    pappa Lid

    Jul 31, 2011
    34
    0
    0
    Pfff, mn vrouw die heeft geluk. Haar vakantie zit er op en ze is weer begonnen met werken. Heeft ze tenminste wat afleiding. Ik heb nog zo'n 4 weekjes vakantie.

    Nu kan ik haar niet meer 'controleren' op kwaaltjes de hele dag. et wordt tijd dat ik afleiding ga zoeken. De tijd kruipt op deze manier echt langzaam voorbij. :(
     
  15. kawaii

    kawaii Fanatiek lid

    May 9, 2011
    1,364
    0
    0
    brabant
    Probeer je niet te druk te maken hoor. Je maakt het jezelf alleen maar moeilijk!

    Volgens mij kunnen veel mannen een voorbeeld nemen aan jou, je gaat er goed mee om, zo bezorgd als je bent om haar en je toekomstige kindje. Je vrouw mag blij zijn met je!
    Hou je ons op de hoogte hoe de zwangerschap loopt?

    overigens, die afscheiding heb ik ook (net 5 weken zwanger waarschijnlijk), dus daar hoef je je geen zorgen over te maken denk ik!
     
  16. Bri

    Bri Niet meer actief

    Ik zou er knettergek van worden, een man die me de hele tijd zou vragen of ik me wel goed voel, en of ik nog niet misselijk ben. Misschien kan jouw vrouw er wel tegen, maar mijn vriend had dit echt niet moeten doen.
    Vertrouw de natuur en je vrouws lichaam. Je bedoelt het ongetwijfeld hartstikke goed, maar geef haar een beetje ruimte.
     
  17. Chicken1975

    Chicken1975 VIP lid

    Feb 26, 2009
    6,291
    0
    0
    Eigenaar administratie-/belastingadvieskantoor
    Omgeving Rotjeknor
    Hier sluit ik me bij aan.....ik zou er krankzinnig van worden! Laat haar gewoon lekker, ze geeft vanzelf wel aan als ze ergens last van heeft. Niet lullig bedoeld hoor, ik snap dat het spannend is voor je, maar geef haar inderdaad een beetje ruimte.
     
  18. LieseLeentje

    LieseLeentje VIP lid

    Sep 18, 2008
    5,406
    138
    63
    Female
    Mijn man is ook zo en wat ben ik blij dat hij lange dagen op het werk heeft. :D

    Ik blijf mezelf maar voor houden dat hij het goed en lief bedoelt, maar hij lijkt nog onzekerder als ik. ;)
     
  19. pappa

    pappa Lid

    Jul 31, 2011
    34
    0
    0
    Ach, ze kan het hebben. Als het haar teveel wordt, laat ze echt wel iets van zich horen hoor. ;)

    Bovendien is ze van mening dat ik gerust even wat ongeduldig/zenuwachtig/vervelend mag zijn .... ik krijg het later tijdens de zwangerschap, als de hormonen echt beginnen op te spelen, allemaal wel terug op mn bord. :)

    Maar ik probeer me netjes in te houden ....
     
  20. Papa2011

    Papa2011 Lid

    Jul 12, 2011
    40
    0
    0
    Wijkverpleegkundige
    Oldenzaal
    Ik was ook precies hetzelfde, alles nazoeken op internet steeds, kijken of het "normaal" is enzo. Denk dat dat beter is dan een man die te weinig interesse toont, maar het moet natuurlijk niet teveel worden:)
    Ik ben verpleegkundige zelf en dan ga je toch sneller opzoek naar oorzaken enzo van symptomen op de een of andere manier, het interesseert me gewoon.
    Inmiddels zijn we nu al bij week 34 dus het gaat de goede kant op, en ik kan je geruststellen, zodra ze de baby ging voelen was ik veel geruster dat alles goed was.
    Ik heb ook een echte goeie doppler, en hiermee hebben we vaak naar het hartje geluisterd, ter geruststelling, maar die drang heb ik nu helemaal niet meer.
    Nu is het aftellen tot half september!
     

Share This Page