Hoi allemaal, Ik volg nu sinds 3 weken het Atkins dieet. In het begin verving in lunch en ontbijt door shakes, maar ben daar nu mee gestopt. Nu zit in een beetje vast: wat te eten voor lunch en ontbijt? Dus kom maar op met die koolhydraatarme recepten! Groetjes, Lillith
Het Dr. Frank dieet heeft ook koolhydraatarme recepten. Hier is het complete menu, dan kun je er wat uitpikken: Dr. Frank dieet.doc - 4shared.com - document sharing - download
Je kan eieren loskloppen, spinazie erdoorheen (gewoon diepvries, wel eerst even ontdooien ) , geraspte kaas, bieslook, zout en peper. Dit in muffinvormpjes doen en afbakken in de oven. Ik dacht zo'n 185 graden 15-20 min. Het is een recept van southbeach , maar dat is ook koolhydraatarm .
Gerookte zalm met sla en roomkaas. De zalm insmeren met roomkaas, sla erop leggen en oprollen als een wrap. Zalmsalade maken, zalm uit blik, augurk, uitje, peterselie peper en mayo. Alles klein snijden en de zalm schoonmaken. Lekker door een bak sla
Maaltijdsalade Rauwe andijvie Uien courgette champignons kip kipkruiden Knoflook Andijvie in een grote kom doen. Op smaak maken met olijfolie, zout, peper Kip met alle groenten bakken ( niet de andijvie). Op hhet laatst de kruiden en de knoflook erbij. De kip met groenten over de andijvie doen en erdoor roeren. Een warm/koud maaltijdsalade. Ik blijf hier altijd een hele avond super vol van.
ik wil zelf ook weer beginnen met atkins dus vind dit onderwerp wel handig ik ga ook zeker even bij die andere dieeten kijken voor recepten
Als je me een pb met je mailadres stuurt, dan kan ik je een word bestand sturen met een hoop recepten!!
Met gebroken lijnzaad en amandelmeel kun je heel makkelijk zelf koolhydraatarme crackers maken. Stuur maar ff een PB als je er meer van wilt weten. Ik volg zelf het 'Grip op koolhydraten'-dieet van Yvonne Lemmers. Die heeft ook een kookboek met allerlei leuke recepten voor koolhydraatarme maaltijden. En de meeste zijn nog lekker ook!
Als tussendoortje: een plakje rookkaas op een bakpapiertje, 1 minuut in de magnetron leggen. Dan heb je een heerlijke cracker.
Dit doe ik dus ook, en werkt prima!!! Ook erg lekker, "kaascrackers" rookkaasplakjes 1 minuut per plakje in de magnetron.. even laten afkoelen.. en klaar. Lekker met Filet Americain, eiersalade en eigenlijk alles kan er wel op.
Op deze site recepten - De Vlam in de Pan - kookboek staan ook heel veel heerlijke recepten. Moet je links even klikken op 'montignac'. Dan kun je recepten bekijken voor het ontbijt, lunch, diner, tussendoortjes. Er staat achter of het een koolhydraatmaaltijd is of een vetmaaltijd. Dus als je geen koolhydraten wil eten moet je alleen de vetmaaltijden kiezen. Ik heb er al heel veel lekkere dingen vandaan gehaald! En dit is een ge-wel-dig recept voor een koolhydraatarme chocoladetaart. Echt heerlijk!!! Chocoladetaart van Truus | punt.nl: Je eigen gratis weblog, gratis fotoalbum, webmail, startpagina enz
recepten boek fit fore live staan veel van dit soort recepten in ,, is eigenlijk voor veganisten maar ook erg handig als je vervangen dus zoek voor bepaalde produkten
tussendemiddag lekker tomatensalade met feta gerookte kipfilet door de salade een bloemkool puree maken is ook heerlijk
Ik lees mee. Ik ben nu ook een 2.5 week bezig met een koolhydraatarm dieet. Het avond eten gaat zo moeilijk omdat ik daar weinig tijd voor heb. Weet er iemand snelle, koolhydraatarme avondeten recepten?