Ik wil mijn nieuw gekochte flesjes steriliseren maar ben de gebruiksaanwijzing kwijt van de magnetronsterilisator... Hoeveel water moest er ook al weer in? En hoeveel minuten op hoeveel watt? En kunnen speentjes er ook in? Ik heb die van prenatal, maar volgens mij is het wel zo'n beetje hetzelfde, toch?
ik heb een avent sterilisator en doe de speentjes er ook gewoon in. 200ml water en 4 minuten op vol vermogen.
wij doen beetje water (hoeveel precies weet ik niet, ong half flesje ) en dan op 700 wt 8 min zo is het ons uitgelegd door de kraamzorg
Het begint weer te dagen! Vlgs mij had de kraamzorg destijds ook iets gezegd als 7 minuten op 700 watt en die 200cc komt vaag bekend voor, ongeveer een glas vol. Kijkt niet zo nauw neem ik aan, zolang ie maar niet "droog staat te koken". doe je het te kort dan zal er misschien nog wat water in zitten? Bedankt dames!