augustus 2011 buikjes lekker vroeg hahahaha

Discussie in 'Zwangerschap clubs' gestart door anita205, 3 dec 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Natas79

    Natas79 Fanatiek lid

    28 jul 2010
    2.028
    0
    0
    Verpleegkundige
    Haarlem
    Mooie foto sloppy!
     
  2. bloempie 1983

    bloempie 1983 Bekend lid

    24 aug 2010
    741
    0
    0
    overijssel
    gefeliciteerd ukkiefct!!
    Hier nog steeds niks. Gister wel weer weeen gehad, maar mijn lichaam neemt het niet over helaas. Het strippen heeft dus weer geen effect gehad (ik doe dit dus ook nooit weer!). Gister echt zo'n rotdag gehad, zat er helemaal doorheen. Welsteeds krampen, maar dan is het toch allemaal voorwerk ipv het echte werk. En later zakt het dus weer af. Wordt er zooo onzeker van!
    Hopelijk krijg ik maandag ook een datum om in te leiden, hopelijk zal mij dat dan ook de rust in mijn hoofd brengen. BEn er nu zo mee bezig. Echt niet normaal. Zou haas vergeten waarvoor we het allemaal doen...
     
  3. Natas79

    Natas79 Fanatiek lid

    28 jul 2010
    2.028
    0
    0
    Verpleegkundige
    Haarlem
    Balen bloempie, ik kan mij voorstellen dat je ervan baalt. Zoveel krampen etc maar het zet niet door.
    Hopelijk krijg je maandag een datum!
     
  4. jannanas

    jannanas Fanatiek lid

    10 nov 2007
    1.816
    1.700
    113
    @ Sloppy: mooie foto! Heftig he als je je ukkie ziet liggen met slangetjes en draadjes aan hem/haar. Maar wel super als je haar dan zo voor het eerst lekker zelf in bad kan doen. Sterkte nog verder!

    @ hier: er lijkt nu een voorzichtige verbetering in de stuwing te komen. Het niet kolven werkt dus toch, want de vorige keer had ik veel langer stuwing, ws dus door het kolven.

    @ de meiden die nog mogen: kom op, hou nog even vol de laatste zware loodjes. En wb voorwerk: het is akelig, maar misschien doet het al wel wat van binnen en heb je straks al een paar cm ontsluiting te pakken daardoor.

    @ mijn bevalling in het kort: ik werd vrijdag ochtend vanuit het niets wakker met rugpijn, die in golven kwam. Ook verloor ik vanaf donderdagavond slijm, die donderdagochtend met rode sliertjes gepaart ging. De weeen waren wel heel onregelmatig. Toen om 9 uur toch maar gebeld en ik mocht gelijk komen omdat ze geen risico wilden nemen. Om elf uur onderzocht en ik had al 4 cm ontsluiting, maar nog wel een lange baarmoedermond. Er werd al wel gestart met de AB voor als het zich door zou zetten ( wat ik zeker wist dat ging gebeuren!). Om 15.00 uur weer onderzocht en toen zat ik op 7 cm. De weeen waren heel goed op te vangen, kwamen maar om de 5 minuten ongeveer en tussendoor dus voldoende tijd om op adem te komen.
    Het laatste stuk ging snel. Vanaf 17.00 uur werden de weeen heel heftig, en deed het echt pijn. Om 17.15 uur voelde ik dat ik persdrang kreeg. Toen weer onderzocht en ik zat op 9 cm, er was nog een klein randje. Bij het onderzoeken brak ze per ongeluk mijn vliezen met haar hand. Ik moest op mijn zij en nog zo lang mogelijk proberen weg te zuchten. Dit was heeeel heftig! Het is me nog een kwartiertje gelukt, en toen hield ik het niet meer. De arts was er toen nog niet maar ik riep ik kan het niet meer tegenhouden. Dus ik hoorde de verloskundige op de achtergrond in de stress met de arts bellen: mevrouw kan het niet meer tegenhouden. En ik dacht: dan maar zonder arts, het kind gaat er nu uit!! In 2 persweeen was toen Niek er ( 4 minuten). En de arts kon hem nog net opvangen!
    Dearts was verwonderd dat ik zo lang had kunnen zuchten want hij had de hele weg door de geboortegang al gemaakt zonder te persen!

    Ik heb een klein scheurtje, paar hechtingen maar een stuk minder dan met mijn dochter! Het herstel van mijn onderkantje gaat ook een stuk sneller merk ik, dat is echt heel fijn!!

    En het is weer waar: het doet allemachtig zeer, vooral het laatste stuk maar wat krijg je er moois voor terug! Ik kan me nu al niet meer indenken hoe pijnlijk het was......

    DUs maak je er niet naar tegen, het komt uiteindelijk altijd goed! Hoe meer ontspannen je zelf bent, hoe makkelijk het gaat!!
     
  5. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    Na de zoveelste slapeloze nacht ( ben de tel kwijt ) zit ik er vandaag echt helemaal doorheen....ik zie eruit als een spook, struikel bijna over mn wallen en ben nu huilend in bed neergestort! Ik trek dit zo echt geen week meer:)
     
  6. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    pff weer een dag zonder weeen :(
     
  7. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    ik ook niet :(:(ben het zat

    &dikke knuffel voor jou meis!
     
  8. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    wat leuk zeg dat je je dochtertje mocht wassen :)
     
  9. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    Kan alleen maar huilen...voel me nu helemaal niet fijn, heb geen zin meer om te bevallen....ben er te moe voor...ik wil gewoon slapen...8 uur aan 1 stuk....of ik ook gewoon eens iets aan mn dag heb met dit mooie weer ipv weer als een dooie op de bank zitten
    er is hier vanalles leuks te doen in de straat en buurt....en ik zit hier lijkbleek met een ingevallen gezicht te.kijken omdat ik weer maar 4 uur geslapen heb. Nu even pkat om straks toch weg te kunnen zit er niet.in...veel te veel gezellige herrie buiten
    ben zo moe dat ik alles wat ik vastpak gewoon laat vallen
     
  10. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    echt heel herkenbaar hoor meis , ik zit er ook helemaal doorheen wil mijn bed niet eens uit meer. Wil gewoon steeds slapen zodat de tijd snel voorbij gaat,maar helaas slapen lukt ook niet echt vanwege ademhalingsproblemen alles zit gewoon dicht door vocht. Doe thuis ook niks meer , ben er gewoon te moe voor echt uitgeput :(:(heb het gevoel dat mijn lichaam het niet meer doet . Ik lijk wel invalide maarja probeer dan aan mijn ventje in mijn buik te denken en nog eventjes volhouden zo moet je ook denken :( kan vanaf nu niet lang meer duren toch;)
     
  11. Reza2306

    Reza2306 Actief lid

    14 dec 2010
    322
    16
    18
    Breda
    Nou meiden, gister had ik net zo'nt dag als jullie alleen willen huilen en hopen dat de tijd snel gaat met als gevolg dat ik sinds vanmorgen 8u weeen heb vanmorgen nog wel naar het zkh geweest voor de ctg daar waren ze al wel heftig maar onregelmatig. nu zijn ze inmiddels erg regelmatig en de vlos komt zo om alles ff te checken dus gaat nog een spannende dag worden! :)
     
  12. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    reza spannend ik duim voor je !!!!
     
  13. Muurbloempje

    Muurbloempje Fanatiek lid

    Hey meiden ik kan jullie vertellen dat ik gistermorgen bevallen ben van een gezonde zoon owen hij was 3915 gram 54cm we mochten in de middag naar huis alles gaat prima momenteel heb 1 hechting bevallingsverhaal houden jullie nog tegoed liefs muurbloem
     
  14. Reza2306

    Reza2306 Actief lid

    14 dec 2010
    322
    16
    18
    Breda
    Weer ff een update; vlos is net weg en heb 5 cm ontsluiting. ook heeft ze gelijk mijn vliezen gebroken. Dus nu wachten op nog heftigere weeen.

    Muurbloem; gefeliciteerd!!
     
  15. Ros84

    Ros84 Fanatiek lid

    25 nov 2010
    3.479
    2
    36
    nieuwe mama's gefeliciteerd!!!

    wachtende mama's: sterkte en succes!
     
  16. Sila24

    Sila24 Niet meer actief

    muurbloem gefeliciteerd!!!!!

    Reza veel succes meid!!!!!
     
  17. wondertje1985

    wondertje1985 Fanatiek lid

    28 jan 2011
    1.123
    0
    0
    Noord-Brabant
    @Ukkiefct van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter

    @ muurbloempje van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon.

    @Reza spannend hoor en veel succes
     
  18. Natas79

    Natas79 Fanatiek lid

    28 jul 2010
    2.028
    0
    0
    Verpleegkundige
    Haarlem
    @Muurbloempje gefeliciteerd met jullie zoon!

    @Reza succes!!

    Hier af en toe kramp en rugpijn, erg onregelmatig allemaal. Nog steeds bruinverlies, we zullen zien.
     
  19. Siren84

    Siren84 VIP lid

    8 jul 2010
    5.115
    1
    0
    Groot rijkdom! 2 meiden!
    Breda, Noord-Brabant
    @Reza, succes!!! Ga je toch naar origine??

    @sjors, al getest? 9 dgn overtijd is wel wat! :)

    @Lilaa Kaan is een cutie!!! :D Wat een knapperd!
    Zag trouwens nog meer mooie foto's voorbij komen! Wat heerlijk al die kleintjes!!!

    @ukkiefct, gefeliciteerd!!!!!

    @muurbloempje, gefeliciteerd!!!!!
     
  20. Siren84

    Siren84 VIP lid

    8 jul 2010
    5.115
    1
    0
    Groot rijkdom! 2 meiden!
    Breda, Noord-Brabant
    Meiden die nog moeten, toi toi toi! Ik duim voor jullie dat jullie ook snel mogen bevallen en dat alles harstikke goed gaat!!!!!!
     

Deel Deze Pagina