Tja ik stoor me in dat soort parken aan dezelfde dingen waar ik me overal aan stoor. Luidruchtige mensen en vooral ook mensen die constant alles naar elkaar moeten roepen en gillen. Loop gewoon even naar elkaar toe om iets te zeggen! Daarnaast vind ik het ook echt heel naar als iemand staat te roken in de rij. En dan vooral die sigaret op hoogte van het gezicht van mijn dochter. Bah! En nog link ook...
Hier irriteer ik me ook aan..Niet aan rokende mensen maar de manier van roken..en zeker achter de kinderwagen/buggy.Dit vind ik geen gezicht.En ik vind het niet kunnen om anderen lastig te vallen met je rook (ook nog erg ongezond)
Oh ja wespen bleegh. Mn oudste is er als de dood voor dus die is meteen foetsie als er een is. Mn middelste is er nog niet bang voor maar die mept er naar dus eerdaags dan wordt hij gewoon gestoken (luisteren naar ons en NIET meppen naar zo'n beest HO MAAR!) En verder vind ik het gewoon eng bij Wendy als die beesten rond haar vliegen...bang dat ze ergens tussen of in kruipen en dan in t nauw komen te zitten en steken. Toen we vanmiddag weg gingen nog een vader erop gewezen dat zijn zoontje van anderhalf met ijsje in de hand lastig gevallen werd door zo'n irritant beest. Ding zat bijna in zn oog en hij maar steeds daar wrijven...werd er zelf naar van en was bang dat die wesp pissig zou worden en hem zou steken. Vader kon dit niet zien want liep achter de kinderwagen en t beest zat op nog geen halve cm van t kindje zn gezichtje brrrr! Wij zijn met onze bammetjes en met t ijsje binnen gaan zitten zodat we die beesten zoveel mogelijk konden ontlopen.
Dat van roken vind ik beetje onzin.. Kijk als iemand recht in je gezicht het staat uit te blazen, tuurlijk! Maar op een terras ofzo.. Pff wat dacht je van alle uitlaatgassen in de lucht e.d. zijn ook heel slecht hoor. Waar ik me aan irriteer zijn wespen, te dure prijzen, te lange wachtrijen en die vieze, stinkende, klamme, naar-zweet-ruikende mensen tegen je aan in de rijen. Met die oksels zo langs je af. Getver!!
Met een beetje pech steken die krengen je ook gewoon als je niets geks doet, is mij 2 keer overkomen. De laatste keer zat ik aan het zwembad, ik zag dat die wesp op mijn been ging zitten en toen ik 'm wilde wegslaan had hij al gestoken. Ik sla wespen dus wel gewoon weg en leer Eva om weg te lopen. Laatst zat er een wesp op haar oor en haar arm, maar dat was een slome en die deed gelukkig niets
Ja en dat is toch ook al erg genoeg? Maar buggy hoogte is vaak peukhoogte... en dat vind ik nóg een reden waarom ik het niet fijn vind als er gerookt word. Nogmaals.. ieder wat hij of zij zelf wil.. Maar roken is waar ik me aan irriteer.. een ieder die dat nu gaat zitten verdedigen voelt zich misschien té aangesproken.. dat is helemaal niet nodig. Ik zie hier ook niemand opkomen voor wespen, vieze toiletten, drukke rijen, schreeuwende kinderen
Stinkende mensen. Vreselijk vind ik dat. Wespen, daar heb ik het niet zo op sinds ik twee jaar geleden gestoken ben.
Mensen die te dichtbij gaan staan in de rij en dan zachtjes duwen. Gatver de gatver de gatver. Het gaat niet sneller al je mij duwt, want er staan nog 50 mensen voor me. En ik vind het gewoon vies. Soms draai ik me plotseling om met mijn ellebogen naar buiten en zeg dan "O, sorry!". Of ik ga met mijn elleboog naar achteren staan wachten. Of met mijn tas naar achteren gestoken. Echt, ik zie niet waarom iemand met zijn borsten of dikke buik tegen mijn rug hoeft te staan, hoor.
Dit vind ik sowieso een vervelend iets. Draai me weleens om en geef dan aan dat er geen plekje meer vrij is. ( in mien aars)
Gister een dagje efteling gehad. Hier komt mijn lijstje...... *smerige toiletten, *mensen die kleine kinderen omver duwen omdat ze voor willen dringen, *onvriendelijk personeel!! *mensen die in de boot op t hoogste punt naar beneden kwakjes spugen zo bij iemand voor hun in de nek en haren. *mensen die achter je gaan lopen duwen zodat ze met je snuffert in iemands rugzak belandt. En idd de rij gaat echt niet sneller!
Ben het helemaal met minnie eens. En dan vooral dat onvriendelijke personeel gister. Dat was echt niet normaal. Heb er nog 1 om aan toe te voegen: Mensen die midden op het pad ineens stil gaan staan, waar je dan met de kinderwagen tegenaan rijd en ze dan ook nog eens boos reageren
Omroep Brabant: Topdag voor attractiepark Efteling in Kaatsheuvel pfffff, gister in de efteling? als ik zo ver zou moeten parkeren zou ik rechtsomkeert hebben gemaakt!
Of lekker met je neus in iemands vochtige dampende oksels staan in een wachtrij... ieuw! Een paar jaar geleden zijn we zelfs niet in het treintje geweest in de efteling omdat er alleen nog plek was bij een gezin die je vanaf 10 meter al rook
Smerige toiletten, mensen die voordringen en mensen die voor kleine kindjes gaan staan. Het laatste kan ik me echt boos om maken. We zijn kort geleden naar Burger zoo geweest en ik had mijn dochter in de wandelwagen vlak voor het glas gezet en opeens komt er zo'n vrouw aan die zo voor haar gaat staan! Nou toen was ik dus echt héél boos!