Hier alleen melk, water of koude rooibosthee. Ze lust niet eens diksap, Ze kijkt me dan aan of ik dr soms gif heb gegeven hahaha
Meen je dat nou joh. Hier bij de ah niet, dan ga ik eens bij een andere kijken. Van welk merk is het?
Hier hebben ze bij de AH ook geen pakjes water. Onderweg heb ik altijd een flesje water met sportdop bij me.
Pakjes water lijken me ook wel erg handig. Ik heb nu altijd een rietjesbeker met water bij me als we weg gaan. Soms een flesje water met een normaal rietje, maar dat vind ze te leuk, dat ze die het liefst helemaal leeg drinkt in 5 minuten tijd. Dat lijkt me niet zo de bedoeling. Pakjes drinken krijgt ze hier dus ook niet. Ze heeft laatst op een verjaardag een pakje sinaasappelsap gehad omdat de andere kindjes dat hadden en haar nichtje bij me kwam vragen of ze ook mocht. En dan vind ik dat ook prima. Maar thuis krijgt ze normaal gesproken borst, water en thee. Zo nu en dan eens een bekertje vruchtensap met het avondeten ofzo.
Hier mocht m'n zoontje al best snel een slokje proberen van een pakje drinken.. Gaat hij echt niet dood van hoor! Nu drinkt hij een pakje melk ofzo.. Sjee wat kunnen sommige hier over aan gaan zeg! Ga trouwens wel eens kijken voor pakjes water das natuurlijk super handig!
sem drinkt ook wel eens een pakje. Wat is verschillend maar geen chocomel enz. Ik denk hooguit 1x in de week. Thuis eigenlijk water en 1x per dag een beker ranja.
Zoonlief kreeg rond een jaar van zijn tante een beker diksap, had ie nog nooit op, hij ging heel hard huilen na een slok. En had daarna veel borst nodig om de smaak weg te krijgen. De beker waar het in zat wilde hij een hele poos niet meer hebben.
Daarvoor ga ik ook speciaal naar de natuurwinkel (en voor de sesampasta, maar dan voor mijzelf ) Maar de pakjes van appelsientje, de Studio 100 serie hebben verder geen toevoegingen. Alleen fruit, fructose en citroenzuur als conserveringsmiddel. Hier krijgen ze zon pakje onderweg sinds ong 18mnd.
Hier krijgt hij van alles ... Perensap, appelsap, diksap, roosvicee, melk, yoghurtdrink (arla) ... allemaal even lekker! Hij is nu net 1 jaar. Wel heeeeeel goed tandenpoetsen natuurlijk!
Hier ruim 10 maanden en drinkt zelf een pakje fruitsmoothie van frisoo leeg. Ook wel eens wicky appel. Aangezien het rietjes verhaal erg makkelijk gaat, hier een nuby beker gegeven met een rietjes (lekvrij!!!) en daar doe ik dan water of kruidenthee (rooibos met groene thee gemengd) in.
Oh, ik zou zo graag willen dat dochterlief een rietje zou snappen.. ze is al bijna 16 maanden.. Zoonlief snapte 't met een maand of 11.... het is zoooo handig
Ik kon hier ook geen pakjes water vinden. Hier heel af en toe appelsap in een pakje. Thuis drinkt ze dat ook wel eens bij ons uit het glas mee. Maar neem hier meestal een rietjesbeker met water mee.
Mijn dochter (nu 2 jaar) krijgt sinds een paar maanden weleens een pakje sap/melk. Vind een lekkende tuitbeker/rietjesbeker zo'n gedoe om mee te nemen. En in de auto is geen kraan om een beker te vullen... Ik houd helemaal niet van snoep, ongezond eten en gesuikerd drinken. Maar soms iets lekkers moet kunnen toch?! Sommigen hier doen alsof je je kind puur vergif geeft als je eens een pakje geeft
Ja hoor ze krijgen hier dagelijks pakjes. Lekker makkelijk in een pakjes houder en drinken maar. mijn oudste lust alleen water en/of appelsap en Yoki. Mijn jongste lust alles. Vaak genoeg krijgen ze ook een beker maar als ik ze in huis heb zijn het net zo makkelijk pakjes.
als ikzelf een pakje heb geef ik hem een slokje, maar meer ook niet. hij vindt het gewoon leuk om uit een pakje te drinken. ik ga hem nu echt nog geen pakje geven.
Ben er ook niet zo moeilijk in hoor, vanaf een jaar gewoon lekker een beetje vruchtensap dan wel of niet aangelengt met water en op zijn tijd ook wel eens wat drinkyoghurt. Mijn meisje drinkt de hele dag door water, zeker nu het zo warm is hier, dus is het ook wel eens lekker om voor de afwisseling wat anders te drinken. Door het drinken van vruchtensap is ze ook haar fruit beter gaan eten. Roosvicee en diksap kennen ze hier niet in spanje.
Pakjes water al wel gespot... maar nog niet gehaald... Ga idd eens die bio pakkies halen... das wel handig! Kleine rietjes snapt ze wel... eens geprobeerd via een beker..