andere symptomen ander geslacht?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door wonderbaby1, 24 aug 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
?

andere symptomen ander geslacht?

  1. andere symptomen ander geslacht:.......JA

  2. andere symptomen ander geslacht:.......NEE

  3. zelfde symptomen ander geslacht:........JA

  4. zelfde symptomen ander geslacht:........NEE

Meerdere stemmen zijn toegestaan.
De resultaten zijn alleen zichtbaar na stemmen.
  1. wonderbaby1

    wonderbaby1 VIP lid

    9 jan 2010
    7.063
    90
    48
    Noord-Brabant
    zoals de titel zegt, heb je andere symptomen als je vorige zwangerschap(pen) en heb je ander geslacht gekregen of in verwachting van het andere geslacht?

    ik ben hier gewoon benieuwd naar, kan er zelf nog niks over zeggen omdat ik nog zo vroeg in de zwangerschap zit maar ben dus gewoon benieuwd naar jullie reacties :D
     
  2. Mickys

    Mickys Actief lid

    30 okt 2005
    339
    0
    0
    Ik heb op de 1e optie gestemd.
    Heb al een dochter en ben nu zwanger van een zoontje en het grootste verschil is, dat ik de eerste 16 weken van deze zwangerschap mega emotioneel was. Ik huilde om alles wat ik hoorde of op tv zag en dat herkende ik niet van de 1e keer.

    Daarnaast wilde ik de 1e keer geen mensen en drukte om me heen, zoals telefoontjes e.d. en daar had ik nu juist geen last van.

    Wel ben ik bij beiden precies 16 weken misselijk geweest. Bij de 1e de ochtenden en bij de 2e de avonden.
     
  3. Gerlinda

    Gerlinda Niet meer actief

    Ja, bij mijn zoontjes luste ik geen koffie tijdens de zwangerschap, maar deze keer wel en toch ben ik
    zwanger van een prinsje :cool: dus toch het zelfde geslacht!

    Ook hield ik bij mijn vorige zwangerschappen van zoet en nu heb ik liever zure dingen ;)
     
  4. Djamila

    Djamila Fanatiek lid

    8 okt 2010
    2.221
    3
    0
    Bij de eerste had ik eigenlijk nergens last van als wat maagzuur. Bij de tweede was ik in het begin super misselijk en op het laatst super moe dat ik de hele dag wel kon slapen. Nu bij de derde weer veel misselijk en het zijn alldrie meisjes.
     
  5. Marieke1983

    Marieke1983 Niet meer actief

    Nee, ik voelde me nu heel anders en heb twee jongens. Kennis van mij voelde zich ook heel anders (eerste keer helemaal niet misselijj, tweede keer 9 mnd lang gekotst) en die heeft twee meiden.
     
  6. CinCinCin

    CinCinCin Actief lid

    27 jul 2011
    121
    0
    0
    Verzorgende IG
    Omgeving Utrecht
    Bij de 1e absoluut niet misselijk, nu wel wat last gehad. Verder vrijwel dezelfde symptomen....
     
  7. Malibu Stacy

    Malibu Stacy Actief lid

    13 dec 2010
    204
    0
    0
    Limburg
    Bij mijn eerste (zoontje) last van mega dikke enkels, kon bepaalde dingen niet eten (zoals chocolade)want dan ging ik over m'n nek, was alleen moe in het begin van de zwangerschap, hele erge last van constipatie. Bij deze zwangerschap (meisje) heb ik eigenlijk van weinig dingen last, behalve dat ik de hele zwangerschap erg moe ben.
     

Deel Deze Pagina