vanavond jaren'90 feest, wat doe ik aan?

Discussie in 'De lounge' gestart door maria80, 27 aug 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. maria80

    maria80 Fanatiek lid

    18 aug 2009
    1.974
    136
    63
    Wij hebben vanavond een jaren '90 feest. Heb echt geen idee wat ik aan moet doen! Wat hoorde er ook alweer bij de jaren '90 en wat zou ik daarvan nog in huis kunnen hebben?
    Ik hoop dat jullie mij ideeën kunnen geven (ben helemaal niet van het verkleden, maar met helemaal niks val je ook zo op).
     
  2. fopspeentje

    fopspeentje Bekend lid

    17 apr 2011
    562
    0
    0
    huismoeder
    In ons paleisje
    hoge taille broeken en naveltruitjes?
    spice girls schoenen en blokhakken?
     
  3. RianneF

    RianneF Bekend lid

    31 okt 2008
    712
    0
    0
    Een Australian trainingspak, een spijkerjas met Guns n Roses applicatie, Nirvana tshirt, Spice Girls plateauzolenschoenen... Hmmm niet echt dingen die je in huis hebt he?
     
  4. bosi333

    bosi333 VIP lid

    1 aug 2006
    37.264
    6.789
    113
    Broek met hele wijde pijpen
    Blokhakken
    Levi's 501

    Kuifje van je pony maken met een bus haarlak
     
  5. MissBianca

    MissBianca Fanatiek lid

    11 jun 2011
    1.143
    12
    38
    Uden
    Ja een Australian of Cavello met Nike Air Max en je haren in een strakke staart (als dat kan bij jou). Je kan natuurlijk ook altijd het onderste gedeelte weg laten scheren van je haar;)
     
  6. Eefke84

    Eefke84 Niet meer actief

    idd australian, cavello, nike air max, grote kuif maken, zwart omrande ogen, rode lippenstift, spijkerbroek met naveltruitje
     
  7. RianneF

    RianneF Bekend lid

    31 okt 2008
    712
    0
    0
    Of je kleding achterstevoren (Kriss Kross stijl). Niet handig met naar de wc gaan, maar goed, je moet er wat voor over hebben ;)
     
  8. maria80

    maria80 Fanatiek lid

    18 aug 2009
    1.974
    136
    63
    :p;)Haren in een strakke staart zal nog wel lukken, maar om de onderste helft nou weg te scheren...................Denk toch niet dat dat 'm gaat worden! Maar wel erg leuk bedacht!:)
     
  9. Sanny76

    Sanny76 Fanatiek lid

    4 feb 2010
    1.912
    0
    0
    Medewerker Educatie bij het Gemeentearchief in Den
    Leiden
    Inderdaad haren in een strakke staart, eventueel een kuif in je pony en misschien de combinatie van een trainingsbroek en een strak topje (beetje Gwen Stefani in Just a girl-stijl, of die clip van Freestyler van de Bomfunk MC's)

    Of als je nog een oude spijkerbroek hebt die kapot mag, juist de grunge stijl van Nirvana enzo. Gaten in je broek maken (gaat 't best met een rasp, want met knippen wordt het heel nep)
    Als je nog ergens zo'n riem hebt met als gesp een hartje of bloem, is het helemaal af natuurlijk! :)
     
  10. Katalaya

    Katalaya Fanatiek lid

    3 jan 2009
    4.937
    4
    38
    Pubertemmer
    In een vogelkooitje
    Zet een aflevering van 'Vrienden voor het leven' op.

    Lang leve pasteltinten en schoudervullingen!
     

Deel Deze Pagina