wie nog meer 35+ deel 2

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door justme66, 14 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    Even alles snel gelezen!,Morgen ga ik op mijn gemakkie even schrijven.Ik ben moe,voel van alles in mijn buik,af en toe tintelen mijn borsten wat en verder kan ik huilen,boos worden en lachen tegelijk..pfff..moeilijke dagen!:x


    morgen ben ik er weer om te reageren op iedereen!

    welterusten meiden!!:)
     
  2. almika

    almika Fanatiek lid

    6 jan 2011
    2.101
    0
    0
    goedemorgen,

    @mees wat een kl...zak, gelijk maandag naar toe stappen waarom hij zo doet, tenminste zou ik doen maar weet niet of je zobent. niet spelen met anderen en lullen over je terwijl jij het niet weet. maar wat is er met je husband dat hij plat ligt

    @boud...o dat zit zo:) jij ook bammer en nu dus spannend omdat je nog niet ongi bent. ga voor je duimen. staat ook voor deklas.zijn veel juffen hier

    @maureen...doe gewoon een paar testen om paar dagen als ze donkerder worden is het oke, het houdt welop met donkerder worden natuurlijk alsje op je piekzit met hcg. maar niks voelen zegt niets.bij mij kwamen de klachtenpas vanaf week of 13 en duurde ook maar 5 wkn of zo....maar dat je je zo voelt heel begrijpelijk, nog paar nachtjes salpen en je weet het. ik was net zobang vandaar mijn echo(pret) met 6 wkn en heelrijk om dan een hartje te zien kloppen...
    hoe gaat ex reageren denk je, je bent toch zw geworden door donor???

    @xon...heerlijk terug van weg hoewel idd zo'n vakantie vaak vermoeiend is. jullie verdienen het hoor zo'n vakantie. vind echt knap dat jezoveel kids inder controle kan houden. je hebt dezemaand toch nog zin gehad voorje wegging???

    @sylis...hoe ishet metjou? pijn al minder en volledig afgekickt van die troep? verhaal dochter, relatie,opvanghuis heb ik niet helemaal meegekregen maar gaat nu goed.

    ik las bij een van jullie ook man plat...wat is dat tochmet die mannen....:D:(

    hier vandaag viering van bengel die 8 is geworden dus ga me voorbereiden....op lange zware dag.

    fijn weekend want zal wel zo dood zijn dat ik morgen geen puf heb
     
  3. Xon

    Xon Fanatiek lid

    28 dec 2010
    1.537
    0
    0
    Leerkracht
    Noord Holland
    Dames, deze site wil ik jullie niet onthouden.

    menselijkembryo.tk

    Voor de zwangeren onder ons kun je met foto's precies de ontwikkeling zien.
    Voor de (nog) niet zwangeren onder ons is het ontzettend interessant om te zien/lezen wat er allemaal bij komt kijken voordat het lukt.
    Als je dat allemaal leest is het eigenlijk een wonder dat er zoveel kinderen rondlopen. Er zijn soms zulke kleine dingetjes die goed moeten gaan voordat het echt gaat lukken.
    Nou ja, ik vond het in ieder geval een mooie en duidelijke site.
     
  4. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    Nou, meiden, wat zijn jullie laat op en ook al weer vroeg uit bed!
    @Almika: mijn man was degene met zijn rug. Hij had al weken ischias-achtige pijn, waardoor zijn rug al helemaal vast zat. Afgelopen week met uit de auto stappen zijn rug helemaal verdraaid, dus acute spit (en dus met mijn eisprong in aantocht). Gelukkig met oefeningen en therapie is hij weer aardig op de been. Al presteerde hij het om gisterenavond toen hij ons zoontje naar bed bracht (voordat we wilden gaan klussen) zich weer te verdraaien op de trap. Gelukkig was het niet zo erg, dus de eerste klusronde op weg naar ei hebben we weer gehad.
    @Xon en Boudicca: kan me voorstellen dat een lange vakantie lekker is (en voor jullie zeker verdiend), maar mijn ervaring is ook dat hoe langer je eruit bent hoe hoger die drempel weer lijkt. Sterkte aankomende week. Het is vaak even een dagje hard slikken en dan ben je er vaak weer doorheen.
    @Hoop: jouw NOD schiet inderdaad op. Hoop dat je snel duidelijkheid krijgt of die chagrijnige/emo-buien door een zwangerschap komen.
    @Guap: gefeliciteerd met je zoontje! Op de wc gepoept. Jemig, dat lijkt voor ons nog ver weg. Ons zoontje wordt 2 en ik zit er al over na te denken hoe we dat allemaal aan moeten gaan pakken om hem zindelijk te krijgen. Vaak geven ze het zelf aan dat ze het vies vinden of zo en zijn ze zich bewust wanneer ze plassen of poepen moeten. Die van ons heeft dat nog niet echt. Laatst wilde hij zonder luier lopen en toen heb ik het potje er wel even bijgepakt en uitgelegd (voorgedaan). Hij had wel geplast, maar gewoon midden in de kamer. Nou ja, dan is het zijn tijd nog niet.
    Ook fijn voor je man dat hij zijn theorie heeft gehaald. Nu nog het 'echte' werk van het rij-examen. Heeft hij nu al werk gevonden?
    @Syl: jij nog een weekje tot je NOD. Ik heb dat zelf ook altijd, vlak erna heb ik ook altijd het idee van yes, dit is mijn maand, maar hoe verder het richting NOD komt, hoe onzekerder ik weer over mijn lucky maand ga worden. Hoop dat de gyn niet nodig is voor jullie, al begrijp ik dat het voor jullie zelfs misschien wel heel fijn kan zijn met een paar extra handjes voor knutselwerk te verrichten. Nog steeds happy met je baan?

    Hier mijn zoontje maar eens wakker maken. Er is vandaag truckendag op de instelling voor geestelijk gehandicapten waar mijn moeder en ik werken. Mijn zoontje is helemaal gek van bussen en vrachtwagens. Dus we hopen een ritje met hem te mogen maken. Ben erg benieuwd naar zijn reactie.
    Maar goed, dan moet meneertje wel snel wakker worden. Spreek jullie later weer.....
     
  5. Boudicca

    Boudicca Fanatiek lid

    2 jun 2011
    1.643
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Almika sterkte vandaag met het verjaardagsfeestje

    @Xon wat een leuke site is dat!

    @Mees ik vind het ook altijd wel weer gezellig hoor zo'n dagje met collega's op school zonder leerlingen. Geeft je toch een gevoel van rustig aan beginnen, dan is de kop er meteen af als de kinderen maandag voor de deur staan.
    Veel plezier met je zoontje, gaat vast lukken om even mee te rijden
     
  6. jes4

    jes4 Fanatiek lid

    30 apr 2010
    1.536
    0
    0
    Guapetona: gefeliciteerd met je verjaardag en de mijlpalen van je mannen! Ik heb gisteren toch veel aan je moeten denken; was na 16.00 uur compleet gevloerd, lag om 20.00 in mijn bedje (de tijd ertussen op de bank overbrugt) jeetje wat voelde ik me klote. Hoe moet jij je in gods-naam al die tijd al voelen....

    Xon: weer thuis...ik vind altijd dat je na je vakantie nog echt moet bijkomen. De bedden zijn vaak waardeloos en dan idd die was...Dan heb je vlak bij ons gezeten waarschijnlijk; in het mooie Brabant (kempervennen?).

    Sneeuwmees: aaaaggghhhh fijn zo'n baas:x:x:$. Ik snap idd ook niet waarom die fout niet met jou is besproken. En als het maar om 5 minuten gaat had hij om 18.15 uur ook nog wel ff kunnen blijven...gaat echt nergens over.

    Boudicca: wat goed dat ze dat doen; jou in principe dezelfde donor blijven geven, ook bij een 2e. Lijkt me een heel fijn idee.

    Almika: gefeliciteerd met je zoontje. (kinderfeestje al gehad?) Fijne dag en niet te druk maken.

    Ik voel ons ukje trouwens al bewegen. Maar is dan ook de 4e (eigenlijk 5e) en dan kan het wel rond de 16 weken. Nog een paar dagen plassen voor mvm. Zal blij zijn als ik daar niet meer over na hoef te denken.
    Guapetona: had jij dat ook, dat je niet tegen prikkels kan als je zo moe bent?

    Gisteren weer acupunctuur gehad; maar dat moet zijn vruchten dus nog gaan afwerpen....ik hoop het zo.
    Liefs
     
  7. justme66

    justme66 Fanatiek lid

    22 aug 2010
    4.224
    0
    0
    @mees, raar hoor van je baas! soms zijn mensen zo grillig.....

    @guapetona, gefeliciteerd met je mannen!

    @xon, leuke site

    hier heerlijk lang in bed gelegen, zalig! nu lekker eten en heel weinig doen. vanavond komen mijn ouders gezellig eten.
     
  8. Guapetona

    Guapetona Fanatiek lid

    13 mrt 2008
    1.097
    0
    36
    therapeut
    zuidholland
    #1548 Guapetona, 27 aug 2011
    Laatst bewerkt: 27 aug 2011
    @ Jes: Grappig dat je aan mij moet denken op zo'n vermoeid moment:p. Het was niet makkelijk inderdaad, gelukkig heb ik een zeer zorgzame man, die doordat hij zijn dayjob kwijt is, veel voor mij en met zijn zoontje kan doen. Een geluk bij een ongeluk zegmaar. Tja, de vermoeidheid van een zwangerschap is zwaar. Ik merk het hier ook aan de forummeiden, voordat ze zwanger zijn schrijven de meesten meer, dan daarna. De vermoeidheid is killing!
    Gelukkig ook gaat dat nu beter met mij, en begint mijn uithoudingsvermogen weer toe te nemen. Zal van korte duur zijn vrees ik wel, want nog 1 maand en da ga ik alweer de laatste maand in!

    Ik voelde al iets met 13 weken trouwens! Ik geloofde het eerst zelf niet, maar het werd alleen maar sterker en duidelijker. In mijn geval komt dat ook doordat de placenta achter ligt, en mijn kindje helemaal voor in de buik. Ik kan nu ook bijv. precies voelen hoe hij/zij ligt.

    @ Sneeuwmees: over het zindelijk worden. Dat hij aangeeft dat hij zonder luier wil, is wel het eerste teken dat hij geïnteresseerd is. Dat betekent niet dat hij het al kan. De sluitspieren moeten er ook aan toe zijn. Maar dat is dus ook een kwestie van oefenen. Je kan nog even wachten, of je kan bijvoorbeeld proberen hem afentoe thuis zonder luier te laten rondlopen. Wij zijn ook rond de 2e verjaardag begonnen. Hij ging elke avond voor het bad op het potje, dat vond hij eerst gewoon een leuk spelletje, maar het duurde wel een maand ofzo voor hij er ook plasjes op ging doen. Wij hebben het heel langzaam opgebouwd. Maar nu de geboorte van onze tweede niet lang meer op zich laat wachten hebben we besloten wat intensiever te oefenen, ook omdat wij merkten dat hij bij uitstapjes en dutjes het steeds vaker drooghield, en hij dus eigenlijk geen luier nodig had. Je kan voor informatie ook kijken op Kinderinfo.nl - Welkom. Verder hebben wij een leuk boekje gebruikt van Alona Frankel: "Basje op het potje". Op bol.com vind je nog meer alternatieven. Het lezen en erover praten met je kind helpt echt bij de bewustwording. Én ook hier op zwangerschapspagina zijn er topics over zindelijkheid, waar je kan lezen over ervaringen van anderen en je vragen kwijt kan.

    @ alle juffen: succes weer met het begin van het nieuwe schooljaar!
     
  9. Dominique71

    Dominique71 Bekend lid

    25 mrt 2006
    978
    0
    0
    @Guapetona: gefeliciteerd! Gelukkig voel je je nog steeds zo jong :D.

    @Boudicca: zit jij in het speciaal onderwijs, dat je "maar" 12 kinderen hebt? Petje af, hoor.

    @Maureen: binnenkort alweer je echo! Nog maar een paar daagjes. Hoe voel je je nou?

    @Xon: welkom terug van de vakantie. Jammer van het weer, maar aan de andere kant zijn de grote stormen je gelukkig ook gespaard gebleven.

    Momenteel heb ik even een dipje, waarschijnlijk omdat ik zo moe ben. Tijdens de vorige vier zwangerschappen heb ik het ook zwaar gehad, moe geweest, misselijk geweest etc etc, en allemaal voor niets. Ik wil heel erg graag gezond zijn en mijn leven leiden. Nu zit ik voor de zoveelste keer in de lappenmand en ben ik er niet voor de volle 100% voor mijn zoontje van 4. Wat voor mama heeft hij nou gehad de laatste anderhalf jaar? Ik ben zo vaak ziek geweest - van het zwanger zijn of van de miskramen of van het verdriet. Ik word er gewoon een beetje moedeloos van dat het weer zo ver is en ik geen vertrouwen heb in de uitkomst. Als het mis is moet is nog een weerk wachten om een controle-echo te krijgen en dan nog een week voor de curretage - weer school missen, weer verdriet, weer weken wachten en mij ziek voelen voor ik mij wat beter kan gaan voelen.
    Jemig sorry, meiden, maar ik ben zo ontmoedigd. Ik weet het even niet meer.
     
  10. Guapetona

    Guapetona Fanatiek lid

    13 mrt 2008
    1.097
    0
    36
    therapeut
    zuidholland
    Oh Dominque, wat ontzettend moeilijk voor je! Ik denk dat niemand je echt kan helpen... het duurt niet lang meer voor het de 31e is, hopelijk heb je dan goed nieuws. Nu proef ik uit je schrijven dat je van het ergste uitgaat. Ik kan me goed voorstellen dat je dat ook doet omdat de eventuele teleurstelling dan misschien minder hard aankomt. Toch is het in het geheel niet onmogelijk, zelfs heel goed mogelijk dat alles wél goed is. het enige advies wat ik kan bedenken is, zoek afleiding. Ga met een vriendin naar de film, of naar de sauna, iets ontspannends doen. En blijf het hier op het forum met ons delen, gooi het er maar uit!

    Sterkte & een dikke knuffel!
     
  11. Boudicca

    Boudicca Fanatiek lid

    2 jun 2011
    1.643
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dominique ja ik werk in het speciaal onderwijs en die "maar" 12 is dan ook officieel het maximum aantal leerlingen dat wij in de klas hebben, al heb ik er ook wel eens 13 gehad en zit het er dik in dat nu met de bezuinigingen de norm ook omhoog bijgesteld gaat worden. Het is inderdaad iedere dag weer anders en "spannend" wat voor idiote dingen er weer gaan gebeuren maar dat houdt je ook scherp en voorkomt dat je in een sleur terecht komt.

    Dat jij momenteel in een dip zit kan ik me heel goed voorstellen. Ik leef heel erg met je mee maar zoals Guapetona ook al zei, is er niet zo veel dat je er aan kunt doen. Probeer positief te blijven meid, als het niet voor je zelf is dan wel voor je zoontje. Je hebt toch woensdag de echo als ik me goed herinner Dat is geen week meer hè. Vandaag is al bijna om en dan is het alleen nog maar de zondag maandag en dinsdag. Probeer wat leuks te doen met je zoontje, picknicken op zijn slaapkamer of een hut bouwen in de woonkamer ofzo. Hoeft verder niet ingewikkeld te zijn. Als je zijn fantasie aanspreekt vindt hij dat vast geweldig en als hij geniet doe jij dat ook en dan gaat de tijd ook ineens sneller. Allemaal makkelijker gezegd dan gedaan, ik weet het, zeker als je zelf niet helemaal fit bent. Ik wens je sterkte met wachten en geef je voor nu even een virtuele knuffel meid. Kop op.
     
  12. Secondlife

    Secondlife Actief lid

    17 aug 2010
    361
    0
    0
    NULL
    NULL
    Lieve Dominique, ik snap heel goed dat de onzekerheid bij jou vreselijk moet zijn na al die miskramen. Maar inderdaad, de kans is ook zo groot dat er dit keer gewoon een prachtig gezond kindje in je buik groeit. Ik ben ook veel onzekerder nu ik weer zwanger ben na de miskraam. Dat is ook niet meer dan normaal vind ik. We moeten ons gewoon nog even door die paar dagen heen slepen en voor we het weten is woensdag en donderdag. Wij kunnen helaas niet veel meer voor je doen dan je steunen met tips en een luisterend oor. Ik hoop dat je na woensdag de zon weer ziet schijnen. En dikke knuffel van nog een onzekere zwangere. Je bent niet alleen meid.

    Liefs,
    Secondlife
     
  13. Xon

    Xon Fanatiek lid

    28 dec 2010
    1.537
    0
    0
    Leerkracht
    Noord Holland
    Ohhh, Dominique wat naar nou dat je je zo voelt.
    Wij kunnen er helaas niets aan doen behalve naar je luisteren.
    En ik heb het al eens tegen je gezegd, het levende bewijs dat het écht kan is toch wel je zoontje.
    Maar ik begrijp heel goed dat je je zorgen maakt.
    Is het alleen je eigen angstige gevoel, of herken je symptomen die je ook had bij de vorige keren dat je zwanger was?
    En idd probeer wat leuke dingen te doen ( en niet naar de sauna zoals Guap voorstelde, dat is heel slecht als je net zwanger bent en verhoogt juist de kans op een mk).
    En over je zoontje zou ik me zeker geen zorgen maken. Ik denk dat dat meer in je hoofd zit dan in werkelijkheid zo is. Volgens mij ben je een super moeder die graag een broertje of zusje voor hem wil.
    En daarbij komt dat kinderen ontzettend felxibel zijn, dus don't worry! Ik duim in ieder geval heel hard voor je.

    Hier vanmiddag een enorm balen moment.
    Een bekeuring! Pffff.
    Zat van de week nog tegen mijn moeder te vertellen dat het me bijna een soort van stoer lijkt als je als eerste bekeuring een boete krijgt voor te hard rijden, hihi.
    Zo van haalt ze op haar 37e pas haar rijbewijs maar scheurt meteen over de weg! Dat idee.
    Helaas was de bekeuring daar niet voor maar voor rijden door rood licht! Ongelovelijk! Ik heb nog nooit door rood licht gereden.
    Ik moest heel lang nadenken waar dat dan moest zijn geweest.
    Het was op een kruispunt en er zat de hele tijd iemand vreselijk te bumperkleven. Het was oranje en kon niet meer veilig stoppen zonder dat die &%$#& achter mij, me van achter zou rammen!
    Grrrrrrrrr!!!!! 180 euro! + 6 euro adm kosten, wat een geld!
    De tranen sprongen in mijn ogen, vooral omdat ik altijd zo netjes rijd en zoveel rekening houd met andere weggebruikers.
    Balen, balen en nog eens balen.
    Het enige wat een beetje troost biedt is dat diegene achter mij er ook doorheen reed en dus ook kan betalen!
    Echt zonde van mijn geld :( !!!
     
  14. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Dominique: och, meid, wat voel ik met je mee. Kan me alleen maar aansluiten bij de dames hiervoor. Je hebt een gezond zoontje, dus het kan wel. Dus heb er alle vertrouwen in dat het deze keer helemaal goed gaat komen. We zullen je door de komende dagen heen sleuren. En al die weken die daarna nog komen. Probeer positief te blijven en inderdaad maar veel afleiding zoeken.
    En vaak, denk je, dat je tekort schiet ten opzichte van je zoontje. Maar vaak is het voor kinderen al genoeg dat je bij ze bent. Misschien anders je man vragen even wat meer met je zoontje te doen, zodat jij even tijd voor jezelf kunt nemen (zonder schuldgevoel).
    En het hoeft (net wat Boudicca zegt) vaak helemaal niet ingewikkeld te zijn wat je met een kind doet. Misschien een keer naar een speeltuin, kinderboerderij, koekjes bakken. We zijn er voor je en blijf vooral van je af mailen als je er even doorheen zit.

    Hier doodmoe teruggekomen van de truckendag met mijn zoontje. We zijn er in geslaagd in een vrachtwagen mee te kunnen rijden, maar een stoet van 100 wagens die bijna stapvoets rijden is erg vermoeiend.
    Mijn zoontje was ook helemaal totall loss door alle indrukken en de lange zit (incl. mijzelf). Heb vanmiddag, net als mijn zoontje ook maar even geslapen.
    Heb pas laat boodschappen gedaan en eten gekookt en omdat het al zo laat was (en ik even op wilde schieten) met een scherp mes in mijn vinger gesneden.:( Dom, dom! Ben ook zo'n keukenprinses.:)
    Nu maar een beetje bankhangen. Het huis is een chaos, maar morgen is er weer een dag!
     
  15. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Xon: zo je eerste bekeuring te pakken! En eentje die niet misselijk is. Heb zelf nog nooit door rood gereden, maar schrik van de hoogte van het bedrag. Had gedacht dat die boete hiervoor minder hoog zou zijn.
    Het blijft zonde geld en ook ik was altijd zo stoer, maar toen er een envelop van het justitieel incassobureau op de mat viel voor te hard rijden, deed dat toch even pijn. Bij mij was het 'maar' 34 euro, maar het blijft zonde!
    Kun je geen bezwaar aantekenen met de reden erbij waarom je niet durfde te remmen? Weet niet of het zin heeft, maar misschien meer voor je gevoel dat je er toch iets aan gedaan hebt.
     
  16. Hoop42

    Hoop42 Niet meer actief

    @ Dominique: heel begrijpelijk,dat je je zo voelt, het is nogal niet niks zeg: 4 miskramen achter elkaar. Je word overspoeld door gevoelens.Blijdschap door je zwangerschap,maar heel veel angst om weer alles mee te moeten maken.Je hebt het echt heel zwaar momenteel.probeer afleiding te zoeken,hoe moeilijk je dat momenteel misschien ook vind.Je bent een lieve moeder,want je maakt je zorgen om je kindje,dat ie te weinig aandacht krijgt.Dus dat zegt al genoeg.Zoals de meiden zeggen ...praat maar van je af hier! Dat lucht vast wel iets op.Je moet door deze moeilijke tijd heen.

    Knuffffff
     
  17. Xon

    Xon Fanatiek lid

    28 dec 2010
    1.537
    0
    0
    Leerkracht
    Noord Holland
    Mees, ik vind het bedrag ook enorm! Alhoewel ik het er ook erg mee eens ben dat er op door rood licht rijden een hoge boete zou moeten staan.
    En natuurlijk vind ik mijn situatie niet eerlijk maar dat zijn er waarschijnlijk wel meer niet.
    Ik ga ook zeker bezwaar aantekenen, alhoewel mijn vader en broer zeggen dat dat waarschijnlijk echt geen zin heeft.
    Heb al geprobeerd de foto op te vragen, maar die zegt dat de boete niet bestaat (zou leuk zijn, maar dat klopt natuurlijk niet!). Dus later nog maar eens proberen.
    Hoop daar op eigenlijk te kunnen zien of je die bumperklever ook ziet, maar dat zal wel niet.
    Geen idee hoe zo een foto er uit ziet, heb er nooit eerder een gezien (gelukkig!).
     
  18. JeetjeB

    JeetjeB Fanatiek lid

    26 mrt 2011
    3.214
    1
    38
    Freelance vertaler
    Buitenland
    Oh da's ook wat Xon! En jeeeemig da's geen klein bedragje zeg! Ik had geen idee hoe hoog zo'n boete is. Ik zou toch gewoon bezwaar maken. Misschien heeft het geen zin maar dan heb je het toch maar geprobeerd.

    @Dominique: hè meid, ik leef ook heel erg met je mee en kan me zo goed voorstellen dat je je zo voelt. Maar zoals de anderen ook zeggen, jij voelt je waarschijnlijker rotter dan je zoontje en je moet je echt niet schuldig voelen (maar makkelijk gezegd, ik weet het!) Ik hoop zo voor je dat het allemaal goed gaat deze keer en je niet voor niks moe bent en je niet goed voelt! Ik kan je alleen maar zeggen dat ik met je meeleef en je een virtuele dikke knuffel geven!

    @Sneeuwmees: wat een rotsituatie op je werk zeg!! Heel vervelend dat zo iemand dan niet rechtstreeks tegen je zegt dat je een fout hebt gemaakt. En al helemaal belachelijk dat je baas niet eens 5 minuutjes tijd voor je kan maken! Ga je er nog wel op terugkomen zelf?
    En je man weer door zijn rug gegaan? Maar toch weten te klussen, nou da's nog eens een bikkel!

    @Almika: gefeliciteerd nog met je bengel! Ben je al zo dicht bij de eindstreep trouwens? Nog maar ruim een maand? Jee gaat snel zeg!

    @Guap: jij ook nog gefeliciteerd! Wat voor taart was het geworden?

    @Hoop: leuk hondje jullie bulletje!! Is ie al een beetje gewend? En je NOD schiet nu heel erg op hè? Ik duim alvast voor je.

    Hier kom ik ook eindelijk weer onder de levenden. Gisteren had ik nul energie overdag na een heel kort nachtje en een deadline om 13.00 uur. Vandaag boodschappen wezen doen en daarna maar eens het hele huis schoongemaakt. Niet echt aan te raden als je aan het vasten bent. Ik had echt megadorst naderhand! En was gevloerd, dus maar even gaan slapen. Nu natuurlijk klaarwakker. Nou ja, nog twee daagjes, dan zit het er weer op. Hoop dat ik er volgend jaar met meer enthousiasme voor kan gaan, dan valt het wat minder zwaar.
    We vieren het suikerfeest trouwens niet zo uitgebreid hoor, ik vind dat eigenlijk ook niet in de sfeer van de ramadan passen om heel uitbundig je te gaan zitten volproppen. We hebben wel wat lekkers gehaald voor de kinderen die misschien aan de deur komen (en voor onszelf ook een beetje ;)) De eerste dag gaan we altijd bij familie op bezoek en de rest van de dagen weten we nog niet, maar ik wil wel graag even eruit. Heb speciaal ook wat dagen vrij gepland.

    Nou, slaap lekker allemaal!
     
  19. justme66

    justme66 Fanatiek lid

    22 aug 2010
    4.224
    0
    0
    @dominique, sterkte meid

    @mees, jij lekker uitrusten vandaag!! wel fijn dat het leuk was

    @Xon, balen van je bekeuring meid!

    @jeetje, sterkte de komende 2 dagen meid.

    hier gelukkig iets beter geslapen, was wel fijn! was ook bekaf...... lekker ontbeten en nu nog even heerlijk beneden zitten voor ik de douche op ga zoeken. hopelijk werkt het weer een beetje mee, kunnen we nog lekker naar buiten.
     
  20. Sneeuwmees

    Sneeuwmees VIP lid

    11 feb 2010
    11.066
    166
    63
    @Jeetje: gelukkig voor jou dat de ramadan er bijna opzit. Had vaak met je te doen. Je bent er al met een heel verkeerd gevoel ingestapt, waardoor het nog zwaarder was, dan het zou moeten zijn (volgens mij). Volgend jaar gaat het hopelijk beter. Alhoewel ik ervan uit ga dat je dan zwanger bent of net bevallen, dus dan zou je weer niet aan de ramadan mee kunnen doen (maar dan om een leuke reden).
    @Maureen: waar ben je? Gaat alles goed met jou?

    Hier nog geen positieve ovu-test, terwijl ik hem wel verwacht had. 2e streepje was zelfs nog lichter dan gisteren. Dus moet mezelf er weer toezetten om niet van alles te gaan denken, alhoewel ik mijn ei ook niet gemist kan hebben.
    Het is ook nog vroeg, want dinsdag is het de 14e dag en dus de dag dat ik normaal een eisprong heb. Maar even afwachten dus en maar doorklussen.
     

Deel Deze Pagina