Met hoeveel weken zijn jullie bevallen?

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Elleke, 29 aug 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Elleke

    Elleke Fanatiek lid

    1 mrt 2011
    1.835
    170
    63
    Aangezien het voor ons echt begint op te schieten nu ben ik eigenlijk wel heel benieuwd met hoeveel weken + dagen jullie bevalling is begonnen en waarmee het is begonnen! :D

    Pff.. ik vind het zo spannend allemaal! Verstandelijk weet ik dat over een klein poosje de bevalling zal beginnen, maar ik kan me gewoon niet voorstellen dat IK degene ben die er straks lig en dat we straks gewoon zo'n klein hummeltje, dat van onszelf is, in onze armen mogen sluiten! ;) Ik denk dat ik het pas ga beseffen als het eenmaal bij ons is! ;) Is dit ook herkenbaar? :)
    Hoop dat ik straks direct overspoeld word met moederliefde voor ons kindje, want ben soms best bang dat dit bij mij niet zo zal zijn! ;)
    Moest dit even kwijt, vind het gewoon allemaal zo spannend worden nu! :D
     
  2. Vlinder3

    Vlinder3 VIP lid

    26 jun 2006
    5.288
    1
    0
    Putte
    Ik ben bevallen met 41,1 weken, maar ben ingeleid.

    Heel herkenbaar ook hoor, dat je je niet voor kunt stellen hoe het zal zijn enzo maar geloof me die knop gaat om zodra dat mooie wondertje op je buik ligt. :)
     
  3. lisa123

    lisa123 Fanatiek lid

    16 jul 2008
    1.410
    0
    0
    Ik ben met 38.4 weken bevallen. Begonnen met iets bloedverlies en direct daarna weeen.. 7 uur later lag onze dochter in mijn armen!
     
  4. chantalk

    chantalk Fanatiek lid

    De eerste is met 39,2 geboren. Mijn vliezen braken en vrij snel daarna begonnen de ww die al best kort op elkaar kwamen. Bevalling vanaf breken vliezen tot aan geboorte (vacuum) heeft 8,5 u geduurd.
    De tweede met 39,4. Hier begon het met ww die ook meteen regelmatig en kort op elkaar kwamen. Vanaf de eerste wee tot aan geboorte (thuis) waren 4 uurtjes.
    Dat gevoel herken ik wel. Ook ik was bang dat het moedergevoel er niet zou zijn ofzo...en ook nu weer...zou ik van dit kindje net zoveel houden? Maar dat is echt onzin, want van mijn meid hou ik net zoveel als van mijn boy dus waarom niet van dit kindje? ;) Denk dat de meeste vrouwen dit gevoel wel hebben (al durven sommige er niet voor uit te komen).
    denk dat dat ook voort komt uit het onbekende...hoe zal het zijn, hoe zal hij/zij er uit zien..hoe gaat dat straks met nog een kindje erbij......
     
  5. Foxter

    Foxter Niet meer actief

    Mijn dochter is met 40+2 wk geboren, de bevalling begon toen mn vliezen ineens braken. Half uur daarna begonnen de weeen die gelijk om de 2,5 minuut kwamen, en 6 uur later was ik mama :)
     
  6. mamavanlucas10

    mamavanlucas10 Actief lid

    14 jul 2011
    399
    0
    0
    Met 40+2 braken mijn vliezen.
    En de volgende dat (25 uur nadat het water gebroken was) had ik mijn zoontje op mijn buik.

    water gebroken: half 5 in de middag
    Weeen begonnen: 12 uur snachts
    PErsweeen gekregen: 15u
    Geboren 17.20u (tja hij wilde er neit uit hihi)

    Was mijn eerste kindje.
     
  7. giraf

    giraf Niet meer actief

    Bij de 1e ben ik met 41+5 bevallen (ingeleid) en de 2e? Die zou vandaag 'moeten' komen, maar ik denk dat het weer een paar weken te laat gaat komen ;):p

    Ik ben nooit bang geweest dat ik geen moederliefde zou hebben voor de 1e, maar ben soms wel bang dat ik van de 2e niet net zoveel kan houden als van de 1e :)
     
  8. Mickys

    Mickys Actief lid

    30 okt 2005
    339
    0
    0
    Ik ben met 34w6d bevallen.
    Begon met spontaan gebroken vliezen midden op de dag en 4 uur later was ze er!
    Was behoorlijk overrompeld door de vroege en snelle bevalling, dus heb wel even nodig gehad te beseffen wat er allemaal gebeurde, maar het gevoel "Dit is van mij en daar moet ik voor zorgen!!" was er meteen!
     
  9. Trees

    Trees Niet meer actief

    Met exact 37 weken ingeleid en bevallen i.v.m. langdurig gebroken vliezen.
     
  10. fleur24

    fleur24 Fanatiek lid

    26 sep 2008
    1.442
    1
    38
    Mijn 1e met 27 weken en 2 dagen en ben nu 33 weken en 3 dagen zwanger en hij zit er nog in!! Straks weer controle en echo. Ik tel al af vanaf die 27 weken en 2 dagen. Dus als het bij mij nu 40 plus word dan is het lang aftellen hihi. Succes met je bevalling!!
     
  11. wonderbaby1

    wonderbaby1 VIP lid

    9 jan 2010
    7.063
    90
    48
    Noord-Brabant
    Met 38+5 begonnen en met 38+6 bevallen!
     
  12. winnietje

    winnietje Niet meer actief

    39 weken precies
     
  13. Vanilia

    Vanilia Fanatiek lid

    13 jan 2007
    1.715
    2
    0
    Amsterdam
    Hoi,

    Ik ben bevallen met 40+6 dagen. Het was mijn eerste zwangerschap en een jongen. Het begon rond een uur of 13:00 met licht verlies van vruchtwater (dit herken je gelijk want vruchtwater is echt zo warm). Rond 14:00 begonnen de weeen en precies 11 uur later is hij geboren in het ziekenhuis (hij had in het vruchtwater gepoept :) ).

    Succes en sterkte met je bevalling!

    Groetjes Vanilia
     
  14. Liesken

    Liesken Fanatiek lid

    18 okt 2009
    1.116
    1
    38
    Ik ben bevallen met 39+6, 4 uurtjes voor de uitgerekende datum :) Rond 12 uur braken mijn vliezen, en om 20 uur was ons mannetje er.

    Succes met de laatste weken (of dagen ;) )!!
     
  15. sanneke1982

    sanneke1982 Actief lid

    6 nov 2008
    217
    0
    16
    Hoi. Van ons eerste de dag van 38 weken bevallen. Was niet voorbereid en ging snel. Nacht helemaal alleen doorgebracht met zeer veel wcbezoeken en van zetel naar bed naar rondwandelen. Rond 7u30 s morgens even in bad gegaan en bij het uitkomen voelde ik felle weeën. Toen in de auto gestapt naar ziekenhuis, onderweg om de 2min een pijnlijke wee. Binnengegaan met 8 à 9 cm en nog steeds geen vruchtwaterverlies. Pas na 1.5u(!!) wegens drukte hebben ze mn vliezen gebroken en 15min later was ik mama :)

    Nu wacht ik elk moment af... ik wil ook in 38ste week terug bevallen :) En graag even snel :)

    Wat jij voelt is normaal, ik tel ook af en ben ontzettend benieuwd naar dat tweede spookje...
     
  16. Salapio

    Salapio VIP lid

    15 jan 2007
    13.917
    0
    0
    Zuid-Holland
    M: 39.5 met lichte buikkrampen, verlies slijmprop
    T: 40.0 met lichte buikkrampen, verlies slijmprop


    :D
     
  17. raspberry

    raspberry Niet meer actief

    Met 42 weken. Als het toen niet spontaan was gekomen, zou ik een dag later gestript zijn en de volgende dag een afspraak bij de gyn hebben gehad, als het strippen niets gedaan zou hebben dan.
    Als het op inleiden dus aan zou zijn gekomen, zou ik met 42+3 ingeleid zijn.
    Bevalling begon bij mij trouwens met het verlies van de slijmprop, vrijdagsochtends.
    Pas middernacht begonnen de weeen en de vliezen braken pas toen de bevalling echt aan de gang was, (zaterdag-op-zondagnacht).
     
  18. moonlight159

    moonlight159 Fanatiek lid

    20 mei 2008
    3.051
    1
    0
    In m'n huis
    Bij de eerste zijn met 36+3 mijn vliezen gebroken, ben met 36+4 na inleiding bevallen.
    De tweede is met 39 weken precies geboren, wel ingeleid, omdat ze groot geschat werd en ze wilde gezien mijn vorige bevalling dat ik met kantoor uren zou bevallen (zodat er genoeg medisch personeel aanwezig zou zijn).
     
  19. charity2010

    charity2010 Fanatiek lid

    29 mrt 2011
    4.322
    0
    36
    Fulltime huismama :D.
    Overijssel.
    Ik ben bevallen met 40 weken en 1 dag.
    Begon op de avond dat ik uitgerekend was, verloor de slijmprop met wat bloedverlies. Die nacht verder wel goed geslapen alleen s' morgends al om 6u wakker. Om 7u begon ik was buikkramp te krijgen en rond half 8 begonnen de weeen. 10u had ik al 7 cm ontsluiting en om 11.45 is onze dochter geboren :D
     
  20. Denise K

    Denise K Fanatiek lid

    11 apr 2010
    2.230
    354
    83
    Vrouw
    De eerste werd gehaald met 31+2, en deze keer ben ik ingeleid en bevallen met 40+2. Hele vooruitgang dus ;)
     

Deel Deze Pagina