waaw pepernoten!

Discussie in 'De lounge' gestart door Amfy, 30 aug 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Vagans

    Vagans Niet meer actief

    ik vin het echt belachelijk!
     
  2. MamavanF

    MamavanF Actief lid

    4 nov 2010
    424
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik vind het echt bespottelijk hoor. In augustus al pepernoten. Duurt nog n paar maanden voordat het sinterklaas is. Ga dat je kinderen maar uitleggen waarom ze er al zijn en het nog lang duurt voordat sinterklaas komt
     
  3. Adventure

    Adventure Actief lid

    21 apr 2011
    256
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nee, dat meen je niet! is te belachelijk voor woorden. Maarja als je daarentegen 1 december nog een zakje wilt kopen ben ik ook altijd te laat... is alles al weer op.
     
  4. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Ik heb ze 2 weken geleden al zien liggen in de Spar. Het is dat ik aan het lijnen ben... maar anders... hmmmmm!!
     
  5. This is me

    This is me Fanatiek lid

    15 okt 2010
    3.149
    0
    0
    Vindt het trouwens altijd wel grappig.
    Elk jaar zie je overal dit soort topics over pepernoten te vroeg in de winkel,en lees je zoveel mensen schrijven dat ze dit belachelijk vinden.
    Maar dan vraag ik me dus af hoe kan het dan dat die pepernoten dan toch massaal gekocht worden (want anders lagen ze er niet al)
    Btw niet om nu iemand aan te vallen maar vraag het me echt af :D
     
  6. Soofje

    Soofje Actief lid

    6 apr 2011
    445
    25
    28
    NULL
    NULL
    wel vroeg! vind ze wel heel lekker, maar augustus koop ik ze nog niet...nog even wachten...
     
  7. Tamale

    Tamale Niet meer actief

    Inderdaad!;) En ieder jaar komt het weeeeer in de media dat het zo belachelijk vroeg is. Terwijl ik, zolang ik mij kan heugen al pepernoten in augustus in de iwnkel zie liggen.
    Zei het een maand geleden nog op t werk, maar niemand geloofde me.
     
  8. ALeV84

    ALeV84 Fanatiek lid

    13 nov 2008
    2.358
    2
    38
    Van mij mogen ze er altijd wel zijn, vind ze zoo lekker. Ik snap ook niet dat zo iets lekkers perse slechts een beperkte periode in een jaar verkrijgbaar moet zijn.
     
  9. Manuela79

    Manuela79 VIP lid

    7 aug 2006
    10.145
    0
    0
    Hilversum
    Ik vind het ook belachelijk en koop ze ook gewoon niet voordat het november is ;)
     
  10. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.155
    8.129
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    lekker man, van mij mogen ze elke maand. Hoezo zou dat niet mogen? omdat pepernoten gerelateerd worden aan Sinterklaas?

    dan noem je ze notenpeper, klaar, opgelost.
     
  11. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.155
    8.129
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland
    gelukkig smelten pepernoten niet bij 13 graden.:D
     
  12. SyrianBeauty

    SyrianBeauty Fanatiek lid

    28 nov 2007
    2.362
    0
    36
    Vrouw
    Huisvrouw/Mama Zijn!
    Omgeving Rotterdam
    Dat zijn kruidnoten. "Pepernoten worden vaak verward met kruidnoten. Ze zijn echter veel zachter en van een ander soort deeg gemaakt. Kruidnoten worden namelijk gemaakt met speculaaskruiden en lijken daarom meer op speculaas.
    " :):p

    Pepernoten zie ik nooit in de winkels terwijl ik die Wel lekker vind. Vind kruidnoten niet lekker :) kan helemaal niet wachten op de fondantjes en muizen/kikkers :$:):D
     
  13. Tese

    Tese Niet meer actief

    Dankzij dit topic dus gisteren naar de kruidvat gereden om ze te halen hè haha en ze waren heerlijk!
     
  14. trotsepappa

    7 aug 2011
    85
    0
    0
    8-17 uur vrachtwagenchauffeur
    rotterdam
    Pff dat is nog niets, kom winkels tegen met kerstkaarten :O
     
  15. hanna1974

    hanna1974 VIP lid

    9 sep 2007
    8.888
    0
    0
    Zuid-Holland
    haha, nu al pepernoten :)
    Ik wacht nog wel even met kopen.
    Die kerstkaarten... kijk da's handig... Kan je alvast beginnen met schrijven :D
     
  16. Melanina

    Melanina VIP lid

    20 mei 2008
    9.070
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Spijkenisse: Eindelijk na 13 rondes zwanger !!!!
    Ik zag bij de action al choco sint en piet wel erg lekker maar ook erg vroeg
     
  17. Fuchsia

    Fuchsia Niet meer actief

    Lekker!
    Straks een zakje scoren hoor!

    En waarom belachelijk? Speculaas eten we toch ook heel het jaar door?
     
  18. evelien69

    evelien69 VIP lid

    16 sep 2007
    5.531
    3
    38
    verzorgende
    ik vind dat zo stom... als er een wwinkel was waar ze dat bewust neit deden ging ik daar mijn boodschappen doen om het te belonen!!!!

    mijn kids kijken altijd verlekkerd ernaar, logisch, maar ik ben streng en zeg pas vanaf het moment dat sint in nl is.... het hoort gewoon bij de sinterklaastijd.... en anders is het tegen die tijd alweer gewoon.... bovendien hebben mijn kindjes aanleg voor overgewicht....
     
  19. schaapie123

    schaapie123 Niet meer actief

    ik ben er ook op tegen toen ik nog vakkenvuller was (15jr terug) waren ze er ook eind augustus begin september, ik weigerde ze te vullen , puur uit princiepe hahahaha

    ik koop ook niks, mijn man wel, vooral marsepijnrol met chocola erover.
    maar ik echt niet , alleen taai taai poppen voor sintmaarten.
    wat ik het grootste probleem vind, kinderen worden ook al hyper, terwijl het nog maanden duurt voordat sinterklaas in het land is.
    ik heb op een basisschool stage gelopen in die periode(aug tm januari) en de kinderen hadden het al maanden over sinterklaas zo er dat we in de klas een sinterklaas verbod hadden gemaakt, pas als sin in het land was mochten ze ook in de klas erover praten

    maar zoals iemand al zei tegen de tijd (dec) nog pepernoten of chocolade letters wil kopen zijn ze al op.
    maar de speelgoedboeken zijn wel erg leuk! al heb ik dit jaar voor het eerst dat ik niet weet wat ik moet kopen voor onze uk (die is 3 wk na sint ook jarig) ze heeft net van opa en oma 2 dure grote kados gehad
     
  20. Claartje79

    Claartje79 Fanatiek lid

    17 aug 2006
    4.862
    1
    0
    huismuts
    Groningen
    oh heerlijk, mag van mij het hele jaar te koop zijn hoor!
    net als oliebollen, die lust ik ook wel als het geen oud en nieuw is ;)

    en sja, kinderen die verlekkerd naar de pepernoten kijken, dat zelfde kun je ook hebben op de koek, chips en en snoep afdeling lijkt me?!

    die van mij kijken er niet eens naar, ze weten dat ik niet iets koop als ze er om vragen, ze snoepen hier eigenlijk ueberhaupt nooit, dus kennen de meeste dingen niet eens haha
     

Deel Deze Pagina