als het een jochie is, dan zal het het middelste kindje van 4 jaar zijn. hij is in de vakantie 4 geworden en zit nu net 1,5 week op school. pffffffffffff, ik hoop zoooooooo dat hij er zonder 'kleerscheuren' vanaf komt!
Woensdagmiddag rond half drie is een klein kind tijdens het spelen bij een woning aan de Kolkweg in Mill in een vijver gevallen. Hoe dat kon gebeuren is niet bekend. De peuter is met een traumahelikopter overgevlogen naar een gespecialiseerd ziekenhuis, de toestand van het jochie zou kritiek zijn.
Ohhh wat erg Hopelijk komt het helemaal goed! Het is altijd schrikken als er een ambu of heli (dat is nog erger) bij je in de buurt moet zijn... Vorige week kwam er bij ons een ambu met loeiende sirenes de straat in (het klonk als een brandweer die hebben schijnbaar dezelfde melodie tegenwoordig? ) toen werd de buurman opgehaald! Dat was ook even schrikken... Maar een kind is nog veel erger
( Nee, brandweer (en politie) is 2 tonig, ambu 3 tonig.) Wat vreselijk zeg wat er gebeurd is Hoop dat het jochie weer helemaal de oude mag worden!