fijn dit berichtje te zien/lezen! Ik was ook bezig met een serie van de kv en vandaag de 5e test was iets minder duidelijk als die van gisteren... hopen dat mijn laatste test morgen dan weer donkerder is!!
Hihi oke meiden, super bedankt! Het komt erop neer dat ik gewoon niet moet stressen.... Pffftt.... Nog maar acht maanden te gaan haha. Heel erg bedankt, erg fijn. Vk gaan we morgen bellen. Vriend wil er graag bij zijn als ik bel, lief he Testjes zijn van One Step, gekocht via Ebay. Tot nu toe erg tevreden over en heel goedkoop!! Geloof iets van 25 a 30 stuks voor zes of zeven Euro ofzo. Ik ben bankhangen, moe! Tnx!
hmm heb vanavond getest en ik zie helaas geen 2de streepje! kan deze nog komen of is het weer niet gelukt deze maand?
Had m'n vraag in een apart onderwerp gezet, maar misschien hoort het hier ook thuis... Even de situatie schetsen: Op 2 augustus heb ik een MK gekregen dmv Cytotec tabletten, ik heb nog 2 weken gebloed tot ongeveer 14 augustus, toen op 15 augustus een zwangerschapstest gedaan en was nog duidelijk positief, maar bij nacontrole by gyn was wel alles weg. Op cyclusdag 18 (19 augustus) ben ik dan begonnen met ovulatietesten en deze waren negatief, dus helemaal geen 2de streep tot CD 29 en CD30, toen verscheen er opeens een duidelijke tweede streep, op CD30 's avonds was het streepje weer lichter en vandaag CD31 is het streepje weer weg. (op 23 augustus was mijn zwangerschapstest negatief trouwens, dus hcg is zeker weg) Nu is mijn vraag: was dat mijn eisprong? Want ik lees overal dat het 2de streepje minstens even donker moet zijn dan het controlestreepje, maar dat was dus niet, maar het leek wel een duidelijke piek.
Ik zie 2 vrij donkere strepen op je testen en vermoed dat toen je eisprong was, het zijn ovulatietesten van sensitest, toch? Daar heb ik eerlijk gezegd nog nooit een knaller op gehad, altijd was hij net iets lichter dan de controllestreep, indien positief Terwijl zwanger en kids wel een knaller had ja, ik heb 1 maandje met 2 soorten getest, want je gaat er door twijfelen!
Bedankt voor je reactie eeva, dit zijn idd de testen van sensitest, de gewone, misschien had ik beter de extra gevoelige gepakt. Volgende keer ga ik (als het nog nodig is ) misschien de testen van zwanger en kids bestellen, heb ik ook al goede reacties van gelezen en zijn goedkoper
Dames ook ik heb jullie hulp nodig, morgen/zondag mijn nod. Nu dacht ik vanmorgen even een ovu test doen met mn eerste ochtend urine, en kijk hier het resultaat... View attachment 180263 Ik vind het zo raar, want rond mijn eisprong werd deze niet zo donker, en al helemaal niet zo snel!
wou eigenlijk wachten tot zondag.. Maar denk inderdaad toch morgen vroeg of vanavond samen met manlief (al die keren alleen getest maar krijg nu toch een beetje de kriebels!)
@Zoetie ik heb niet te veel verstand van ovu testen maar die in het midden zien er positief uit meid! @Blijevrouw uhm ja je kan er zo weinig over zeggen want is geen zwangerschaptest...
ik heb zojuist getest (eerst stad en land afgereden).. En helaas, negatief! Is weer even een flinke domper..
Jammer van de negatest! Ken het niet zijn dat je eisprong nu pas komt? Omdat je zei dat hij niet eerder zo donker is geweest?
alles kan, vorige cyclus was 40 dagen en die daarvoor 46.. Maar nooit positieve ovu testen gehad, wel overduidelijk donker.. en zit alweer op dag 39!