Ik kom er nog niet helemaal uit met mijn urenverdeling als de oudste naar school gaat. Als de oudste straks 4 is is de jongste 2. Ze gaan nu beide 2 hele dagen naar de opvang. Hoe hebben jullie de uren verdeeld? Ik werk 21 uur en alles is in principe mogelijk op mijn werk...
voor mij duurt het nog even, maar ik denk dat ik 8 uur verdeeld over 2 dagen langer ga werken (nu werk ik 3 hele dagen). Als dat niet mogelijk is dan blijft het zoals het nu is denk ik.
Ja ik probeer straks onder schooltijden te gaan werken. Ik werk 18 uur en in mijn beroep is onder schooltijd werken goed mogelijk. Maar dus pas als de jongste 4 is.
Ja ik heb mn werktijden (nu al) aangepast. Ik werk 20uur, verdeeld over 3 dagen, waardoor ik 1 hele dag werk en 2 kortere. Hierdoor kan ik mn dochter zelf wegbrengen en ophalen op die 2 dagen. De 3e dag is ze bij haar vader.
Wij kunnen de dagen pas omgooien als de jongste ook naar de basisschool gaat (ivm het KDV van de jongste). Dan gaan of ik of mijn man 2 halve dagen thuiswerken ipv 1 hele dag. Zodat de jongens 2 ipv 3 dagen naar de BSO moeten. Maar dit denk ik nu, het hangt ook wel van het werk af wat we tegen die tijd hebben (en dus in hoeverre het mogelijk is).
Oh wat een heerlijke werktijden!! Ik werk nu nog 32 uur, maar ga straks 28 uur per week werken. Esmay moet op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag naar school van 08.30 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 15.00 uur naar school. Op maandag en dinsdag gaat ze dan naar tussenschoolse opvang en BSO tot een uur of 17.00 uur. Op donderdag en vrijdag haalt oma haar tussen de middag en na school op!
Onze kids gaan al vanaf het begin 2 hele dagen naar het KDV, dus zijn ze het wel gewend om rond half 5, 5 uur opgehaald te worden. Maar soms vraag ik me af of het niet teveel is voor de oudste als ze dan na school nog 2 dagen naar de bso moet.
Ik werk nu 3 dagen, 24 uur op di,wo en vrijdag. Als de jongens naar school gaan wil ik maandag, dinsdag en donderdag werken van half 9 tot kwart voor 3 en woensdag morgen en vrijdag morgen.
Ik werk 32 uur en dat ga ik in principe niet anders doen als de kinderen naar school gaan, daar is de BSO voor... Nu gaan ze 3 dagen naar de opvang omdat mijn man ook 4 dagen werkt. Ik weet eigenlijk niet of hij dan weer 5 dagen gaat werken of 4 dagen en 1 dag thuis (wat nu zijn papa-dag is) zodat ze die dag niet naar de BSO hoeven. Ikzelf blijf dan 4 dagen werken, vind het wel lekker om ook een (half) dagje voor mezelf te hebben, maar dat vond ik al fijn voor ik kinderen had
Ik werk 32 uur en manlief 36 uur. Beide zijn we 1 dag thuis. Jongste gaat 3 dagen naar KDV, oudste 2 dagen want is 1 dag bij mijn moeder. Door herstellende van ziekte wil mijn moeder niet 2 kindjes tegelijk. Dat vind ze te zwaar. Als de oudste naar school gaat zal er niet veel veranderen in de dagen. Alleen de jongste zal dan naar mijn moeder gaan en 2 dagen KDV en mijn moeder zal dan de oudste ophalen uit school op de maandag. Als de jongste ook naar school gaat dan gaan we wel onze dagen anders in regelen. Dan gaat mijn man weer woensdagochtend thuiswerken en 's-middags thuis zijn of ik werk de woensdag een halve dag. Ik neem dan niet meer 1 hele dag in de week maar uren verspreid over de week. Er zal echter wel 1 of 2 dagen zijn dat ze naar de BSO moeten.
ik werk nu nog 2 dagen, en emma gaat die twee dagen naar de vso en bso. Ik zag er erg tegen op maar het gaat eigenlijk heel goed. Ik moet ruim een half uur reizen dus over meer dagen verspreiden lukt niet en ze gaat op ma en donderdag een hele dag naar school incl de bso en dinsdag, woensdag en vrijdag een halve dag. Vanaf dat ze vijf is gaat ze ook op dinsdagmiddag. Het zou dus echt niet te doen zijn om alleen tijdens schooltijd te werken. Straks krijgt mijn man een papa dag en ga ik een dag extra werken. Twee dagen bso vinden we echt genoeg. Meer zou wel erg vermoeiend voor Em zijn.
Ik heb een contract van 30 uur (vier dagen) en sinds vorig jaar een halve dag ouderschapsverlof. Tot mijn zwangerschapsverlof dit voorjaar ging ik die ochtend gewoon naar kantoor, Ruben ging naar het kdv. Maar nu hij op school zit ga ik vanaf deze week thuis werken. Naar kantoor rijden loont niet. Dan tegen 9 uur binnen en rond 11 uur weer weg, terwijl ik thuis voordat ik hem naar school breng de laptop aan kan zetten en bij thuiskomst gelijk kan beginnen. De jongste gaat ondertussen een halve dag naar het kdv.
Wij hebben ook nog een kindje van 1, dus die moet gewoon hele dagopvang hebben. En BSO trekt me ook wel, omdat je dan ook vakantieopvang hebt. Ik wil niet zo afhankelijk zijn van andere oppas. Alleen moet ik op die dagen dan wel tot 5 uur werken, dat vind ik weer zo laat.
Ja ik ga andere dagen werk. Nu werk ik 4 hele dagen. Ik ga straks 5 dagen werken. waarvan zij 2 dagen naar de naschoolse gaat. De andere 3 dagen haal ik haar zelf op.
Ik werk op maandag en dinsdag hele dagen. Onze jongste gaat dan naar het kdv en onze oudste gaat naar de voorschoolse - , tussenschoolse - en naschoolse opvang. Op woensdag werk ik tot 14.00u. De kinderen zijn dan bij opa en oma, die komen naar mijn huis om op te passen en brengen en halen dan tevens de oudste naar en van school. Op donderdag en vrijdag ben ik vrij. Een bewuste keuze, omdat groep 1 hier in het dorp op vrijdag de hele dag vrij is en ik dan thuis wil zijn voor mijn zoontje. Op donderdag zit de oudste op school en heb ik tijd om iets te doen met de jongste, zoals zwemmen.
Ik werk nu ma, woe, vrij en maak in die dagen 24 uur. Ik behoor 28 uur te draaien en maak die overgebleven vier uur verdeeld vanuit huis. Als tess naar school gaat ga ik mijn uren verdelen over vier dagen. Ma, di, woensdag half acht tot twee. Don vrij Vrijdag van 7.00 tot half vier. Op ma,di,don gaat school om half drie uit en kan ik haar ophalen. Op woensdag en vrijdag gaat school om half één uit en op woensdag haalt papa haar op ( neemt die middag vrij ) en op vrijdag wil oma graag op blijven passen.
ik heb ook al op mijn werk moeten regelen en ze word volgend jaar pas 4.... ik werk maandag en woensdag maar als ze naar school gaat werk ik maandag hele dag (smiddags van 3 tot 5 naschoolse opvang en dinsdag en woensdag van 9 tot 1 dan moet ze wel overblijven op school maar ben ik dinsdag na schooltijd thuis en woensdag gaat ze een kort middagdeel naar naschoolse dan eet ze daar en haal ik er om 2 uur op vind het wel fijn om bijna alle dagen smiddags met haar thuis te zijn. en papa heeft in de winter 3 roostervrije dagen per maand en die neemt ie op maandag
mijn oudste is net 4 geworden. Ze ging net als haar zusje nu 3 dagen naar de creche. Nu gaat ze 2x naar een gewone bso en 1x naar een sportbso. Mijn man en ik werken 4 dagen pw. Volgend jaar wil ik 3 dagen gaan werken met ouderschapsverlof, zodat ze maar 2 dagen naar de opvang hoeven. Misschien gaan we eerder over naar 2 dagen opvang als mijn schoonouders willen bijspringen. En als de jongste ook naar school gaat dan verdelen we de werkuren (schooltijden van 8 tot 2 en op vrijdag tot half 12) weer waarbij we uitgaan van 2 dagen opvang en beide een dag thuis(werken) en af en toe een dagje extra werken met opvang van opa&oma.