Ha allemaal, vorige week woensdag 3 dagen oud bloed verlies gehad.. en nu denk ik.. zou dat een innesteling zijn geweest? Omdat mijn menstruatie heel onregelmatig is (langste cyclus ooit nu), weet ik niet wanneer NOD is. Hoeveel dagen na een innesteling zou je kunnen testen?
Hier ook 3 dagen na innesteling posi getest! Ik voelde op 7 DPO heel de dag blaasontstekingsachtige steekjes in mijn baarmoeder en op 10 DPO had ik het eerste lichte streepje. Succes!
Ik zou me niet afvragen na hoeveel dagen ik kan testen, maar ik zou gewoon een test doen. Dan zie je vanzelf wel of er een tweede streepje komt.
Dat heb ik dus al gedaan, 3 dagen na de eerste dag bloeding, dus vraag me nu af of dat misschien te vroeg was, want was hartstikke negatief.
Als je geen innestelingsbloeding hebt hoe rekenen jullie dan het testen uit? En welke testen gebruikten jullie?
Hier deze morgen ook negatief getest. Het is de eerste ronde voor ons en dus weet ik nog niet zo heel erg goed hoe mijn cyclus loopt. Ik ben nu op dag 30 van mijn cyclus en ik denk dat ik mijn eisprong wel gevoeld heb. Op 1 sept. had ik echt een druk in mijn onderbuik en dacht ik zeker dat mijn regels zouden doorkomen, maar tot op vandaag nog niets. Voordat ik mijn pil nam, had ik wel een regelmatige cyclus. Wanneer zou ik terug testen denken jullie?
Ik heb geen innestelingsbloeding gehad, maar wel een onregelmatige cyclus. Vanwege dat laatste ben ik ovulatietesten gaan gebruiken. Ik heb 14 dagen na de positieve ovutest een zwangerschapstest gedaan. Heb je een regelmatige cyclus, dan is het een stuk makkelijker. Gewoon testen op je NOD. Ik heb trouwens de + testen van Kruidvat gebruikt (niet iedereen is hier positief over, maar bij mij hebben ze altijd goed gewerkt) En ter controlle een digitale Clearblue.
Dank je voor de uitleg Mja kheb een beetje veel te vroeg getest na dat men lichaam me weer is voor de gek hield men NOD is 7/8sept normaal gezien en had vrijdagavond getest OMO wit natuurlijk Allemaal kwaaltjes waarvan ik weet dat ze niet in men hoofd zaten en nu niks meer..
Die kwaaltjes kunnen ook nog van het ontpillen komen. Ik heb echt elke ronde wel wat gevoeld. Heb je inmiddels nog een keer getest? Je bent nu over je NOD heen.