Jaar verder, niet zwanger .. Nu eindelijk goede cyclus?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Jaysa, 6 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jaysa

    Jaysa Actief lid

    24 feb 2011
    126
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi dames!
    Ik ben nu 1 jaar geleden gestopt met de anticonceptie omdat mijn lieve vriend en ik graag een kindje willen.. Hij is 29 & ik ben 22.. Toen ik stopte met de pil was mijn cyclus super kort.. Namelijk 18 tot 20 dagen! Ik maak me wel zorgen nu.. Ben naar de dokter geweest en heb een verwijs brief gekregen naar de gyneacoloog. En mijn vriend gaat z'n zaad laten onderzoeken..
    Maar nu merk ik dus dat mijn cyclus langer word..... Ik zou toch niet na een jaar nog aan het ontpillen kunnen zijn. ? Wie weet raad? Ik ben namelijk nooit over tijd geweest .. Maar nu ineens wel! Word m'n cyclus nou eindelijk lang genoeg? Ik heb vandaag een testje gedaan maar was negatief ! :(
    Hoor graag jullie reacties!

    Xliefs
     
  2. Jeluna

    Jeluna Bekend lid

    27 aug 2008
    571
    0
    0
    Hoi Jaysa,

    Het kan inderdaad heel goed dat je wel een jaar nodig hebt gehad om te ontpillen! Ik had het precies andersom een jaar lang hele lange cyclussen en na een jaar werd mijn cyclus weer normaal terwijl we toen net in het ziekenhuis liepen!
    Ik ben toen na 3 maand een normale cyclus gehad te hebben zwanger geraakt maar dit is toen een miskraam geworden maar na de miskraam na 4 maanden weer zwanger!
    Ik denk dus echt dat je een jaar nodig kunt hebben om te ontpillen!

    Veel succes!

    Liefs Jeluna
     
  3. Jaysa

    Jaysa Actief lid

    24 feb 2011
    126
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Jeluna'
    Oh jeetje een positief bericht! Die had ik niet verwacht!! Haha ik ga van de week n.a.v de verwijsbrief! Maar idd ik zit nu op dag 24 terwijl het nooit langer was dan 20 dagen! Misschien zit er nu nog wel hoop in! Haha.. Dus je bent in totaal 17 maanden bezig geweest? Maar iig zonder je miskraam :( Ik zie na jou bericht het weer minder somber in! :) bedankt ! Ohja jij bent dus ook bij de gyn geweest? Hoe ging dat eerste bezoek? X
     
  4. Jaysa

    Jaysa Actief lid

    24 feb 2011
    126
    0
    0
    NULL
    NULL
    Zijn er nog meer dames die het herkennen?
     
  5. Jeluna

    Jeluna Bekend lid

    27 aug 2008
    571
    0
    0
    Hey,

    Ja ik ben bij een fertiliteitsarts geweest, ik heb bloedonderzoeken gehad, inwendige echo's en het zaad van mijn vriend is getest!
    Hier kwam gelukkig niks bijzonders uit!
    Ik heb er in totaal 19 maanden over gedaan om zwanger te worden van mijn eerste, en mijn 2e kwam er gelukkig erg snel achteraan! (14 maand leeftijdsverschil)
    Kan me nog altijd goed herrinneren hoe frusterend het kan zijn om elke maand teleurgesteld te worden en weer af te wachten wat je cyclus weer gaat doen!
    Maar na een jaar kan het dus echt nog wel gewoon spontaan komen!

    Liefs
     

Deel Deze Pagina