bij mij deden die codes het niet! maakte niet uit of ik voor 10 of voor 50 in mandje deed.. kreeg steeds melding dat ik korting niet kon gebruiken omdat het of te weinig was.. of ik die niet mocht gebruiken
ow bij mij doen ze het wel dus ben bezig om nog wat te bestellen bij me andere bestelling dan kan ik gelijk die andere invoeren dus das handig ! Alleen het is erg druk dus nu kan ik niet bij de kassa omdat de ite steeds uit de lucht is :x
Hij pakt die 8964 toch niet bij mij eerst wel en toen niet meer :x of hij doet het toch en geeft op 1 artikel (niet in sale) 25%korting kan dat ?
nou ik probeer iedere keer te kijekn naar mn track en trace maar heel de shop doet het niet meer lekker handig wel van h&m
code 8964 geeft 25% korting op dhet duurste artikel. Bij mij een dekbedovertrek in de sale die nu nog geen 5,- was! Maar H&M is erg raar metb de codes, soms worden ze wel geaccepteerd en later weer niet. Ben benieuwd wat ik van mijn bestelling binnen krijg en of het op tijd komt!
waar kan je track en trace vinden? niet dat ik verwacht dat die al onderweg is.. verzend stond op 5 en 9 sept.. maar kan mijn bestelling niet meer inzien nu er zijn geen bestellingen die nog verstuurd moeten worden zegt die.. houdt dat dan in dat bestellingen onderweg zijn of toch niet?
Mijn bestellingen zijn opeens verdwenen. Normaal blijven ze staan en als ze zijn verzonden, kan je daar ook de track en trace vinden. Ik kan ze wel terug vinden in mijn saldo overzicht en ik heb ook een orderbevestiging gekregen maar of het goed gaat komen?
in saldo heb ik alleen staan het totaalbedrag wat er op de acceptgiro staat.. maar verder vind ik ook niets terug..
Ik heb even gebeld over mijn bestellingen. Op dit moment zijn mijn bestellingen niet zichtbaar maar worden wel gewoon in behandeling genomen. Dit komt omdat de site overbelast was. Dus mocht je je bestellingen niet zien staan... alles komt goed!
Gwen, bedankt voor de info! Ik heb ook even gekeken en op mijn account staat: geen bestelgeschiedenis, terwijl mijn halve kast vol hangt met H&M-etjes......
nou ik heb eindelijk een kleine bestelling gedaan. vind het systeem wel verschrikkelijk. er staat nu gigantisch veel in de sale, echt het 3 dubbele van gisteren maar alles daarvan is al uitverkocht, ook al staat er dat het er nog is, gewoon belachelijk!
Ik heb 2 pakketjes die aangemeld waren 1-9, maar in het besteloverzicht staat verzenddatum 2-9 en 3-9. Bij die van 3-9 is nu op T&T te zien dat het balkje verder loopt en het is het sorteercentrum ligt. Ik verwacht ze dus wel binnen te hebben deze week. Bij H&M staan ze meestal een paar dagen voorgemeld.
hier aangemeld 1 sept.. verzonden 3 sept.. en als ik track aanklik dan is die dus nog steeds alleen aangemeld... vandaag dus weer geen pakje... grrrr... heb etentje morgen en had het wel fijn gevonden als mijn bestelde jurkje dan binnen was