morgen! vandaag gelukkig al een betere dag! hoofdpijn is weg miele dat verschilt per maand als je pregnyl spuit, iig bij mij. de ene keer werd ik netjes op tijd ongi, de andere keer veel vroeger en heb t ook wel eens later gehad. ligt er denk ik aan wanneer het uit je lijf is. ook dat kan per keer verschillen. heb t wel eens op dag 8 uit mn lijf gehad, maar ook wel eens op dag 14 nog een heeel licht streepje en toch ongi. dus dat is het klote ervan! idd tijd voor een poll wanneer is de uitgerekende datum??
Ik voel me gewoon goed. Heb nergens last van. Alleen een beetje sneller moe. Een poll: tjonge moet ik nog gaan nadenken ook. @Marieke: hoelaat heb je de echo????
Oke, dan probeer ik vanmiddag tussen het werken door ff te komen spieken. Succes in ieder geval. Ben weer weg, moet gaan werken
Pfff zit al 3 kwartier te wachten. Gyn zit in de. O.k komt om half 3 pas naar boven en dan nog 1 voor me.. Zucht
zo hehe! ik ben dr! heb gewoon 2 uur in die wachtkamer gezeten.. grrrr. en warm dat t er was, nu dus knallende koppijn alleen al van t wachten haha anyway.. mn lichaam doet weer eens raar, spuit dit keer meer maar de eitjes zijn traag. zaten er 2 naast mekaar die net zo groot waren in mijn opzicht, de ene heeft hij gemeten en die was 11 mm. aan de andere kant zaten een boel kleintjes en de grootste was 8 mm. klein dus voor mijn doen, ik zei dit ook en de gyn zei meteen, ooo nee hoor dat is heel normaal voor dag 8 en 5 keer spuiten. zucht... ja maar... en toen kon ik dus weer het hele verhaal gaan uitleggen waarom t bij mij altijd anders is en waarom ik op dag 8 terug kom. hij wilde me niet geloven maar toen hij mijn dossier eens bekeek (horen ze dit niet van te voren te doen??) moest hij toegeven dat ik gelijk had. (ik word er zo moe van om keer op keer mijn hele verhaal te moeten doen en mezelf te moeten verdedigen) nu dus vrijdag terugkomen voor een nieuwe meeting. en dan verder kijken. ik denk dan of vrijdag pregnyl en zaterdag insemineren, of zaterdag pregnyl en zondag insemineren. zondag krijgen we ook ons nieuwe (naja overgekocht van mn zwager en hoogzwanger schoonzusje dus lekker vruchtbaar bedje )bed. kan niet wachten om lekker te gaan slapen haha maar eerst nog maar eens werken vanavond, de komende 2 dagen had ik dus vrij genomen omdat ik toch wel dacht, omdat dat altijd nog zo ging, dat we vrijdag zouden insemineren. maar niet dus. maar houd ze lekker vrij. vind het wel best!
ps. ik zet dit verhaal ook op mn site, maar zet er niet bij wanneer ik precies moet terug komen, dit omdat ook collega's meelezen en heb geen zin dat ze me bellen of ik toch zelf kom werken dus dan weten jullie dan
haha, ik zou het ook niet doen Mariek. Lekker vrij houden! Nou jullie willen aan de poll.... uitgerekende datum is 2 oktober maar door mijn hoge bloeddruk word ik misschien eerder ingeleid. Dus wacht eerst nog maar weer even morgen af. Dan heb ik weer een algehele APK
Ik ga voor 15 september om 15.15 uur. Oh, dat is al wel over een weekje zie ik haha. Dan even een andere datum: 24 september om 24.00 uur.
Hallo, Ellen, hoe was de APK? Mariek, hmmm wat een raar gedoe toch weer. Bah, denk dat je je buik maar eens streng moet toespreken. Veel succes morgen. Hoop dat ze dan mooi gegroeid zijn! Ik hoop echt dat het deze poging gaat worden, maar wordt het anders echt geen tijd om eens een ander ziekenhuis te bezoeken? Het is toch niet normaal dat ze jou situatie nog steeds niet weten, kennelijk te beroerd zijn om het dossier door te lezen... Miele, bij mij was het met de pregnyl iedere keer een andere dag dat ik ongesteld werd. Dus kan je er niet mee helpen. Maar hoe voel je je? De rest zwaaaaaai Hier nog steeds geen ongesteldheid te bekennen.... Heb wel continue menstruatiekrampen, hoofdpijn en steekjes. Ook nog gevoelige (.)(.)... Denk dat ik aankomende woensdag maar moet gaan afzeggen, daar baal ik zo van, duurt het allemaal nog langer :x. Heel stiekum droom ik nog van een positieve test Allemaal een hele fijne dag!
@ mariek irritant is dat he, dat je iedere keer je hele verhaal weer moet doen terwijl het gewoon in je dossier staat. ik vond dat vooral met mijn mk's zo vervelend. hopelijk morgen een mooi ei. is je hoofdpijn een beetje gezakt nu? @ ellenk het komt nu hard dichterbij zeg, zeker als je in elk geval voor 40w wordt ingeleid! hier gisteren op de kleuterschool geweest voor een info avond. was erg leuk hoor. Bosch heeft ontzettend veel zin om naar de grote school te gaan, maar hij zal toch nog even geduld moeten hebben, hahaha! @ nyncke hoe gaat het bij jou? al een beetje aan het idee gewend? ik zie dat je ook al een afspraak hebt voor de eerste echo! oh ik hoop zo dat ik je volgende week kan vergezellen! En dan daarna marieke, gezellig! oh en voor bosch zijn we bijna 2 jaar bezig geweest, nu al ruim 2,5.....
Ja begin er nu wel een beetje aan te wennen. Zal ook wel moet met zo'n bewijs: Bekijk bijlage 181639 @daan: wat balen zeg dat je lichaam je zo in de tseek laat. Hopelijk hoef je de afspraak niet te verzetten. @mielen: daar hou ik je aan. Dat je volgende week bij me voegt als zwangere
haha nyncke nou daar kun je inderdaad niet omheen! gaaf hoor! @ daan ik droom met je mee! zou wel heel rottig zijn als je de afspraak moet afzeggen volgende week....misschien even overleggen met de assistente?? ik voel me prima. ik durf nergens vanuit te gaan, alles wat ik voel kan van de pregnyl zijn.