Ik heb alle fm en bloedprikken en zo om het werk heen kunnen regelen maar de iui was middenin mijn werkdag dus heb het maar verteld op het werk. vond het wel moeilijk ook mocht het nu raak zijn dan weten ze op het werk dus ook vanaf dag 1 dat het raak is. gelukkig reageerde mijn baas heel begripvol. heb het verder aan 1 collega verteld de rest weet het niet. ben eigelijk wel opgelucht dat ik me nu niet meer in allerlei bochten hoef te wringen.
Helaas slecht nieuws gekregen vanochtend: Kom net terug van de gyn en nou heb ik een cyste van ruim 3 cm en mogen we niet starten deze maand... Volgende maand maar opnieuw kijken. Gvd het is ook iedere keer wat nieuws. Echt balen had me er helemaal op ingesteld en nu gebeurt er gewoon helemaal niets deze maand! Iemand ook deze ervaring en was bij jou de cyste de volgende keer wel verdwenen?
RQ33 wat kut zeg!! hoe kan dat zo'n cyste? hopelijk is die volgende maand weg! heb er geen ervaring mee. ik ha wel dat mijn ei al gesprongen was dus ging mijn iui ook niet door de vorige ronde....echt enorm balen. ik hoop voor je dat de maand voorbij vliegt en dat de volgende x de cyste weg is!
Hip1983 ik lees graag met jullie mee. Onze cyclus loopt deze maand precies gelijk, spannend he! Ik krijg ook IUI vanwege slecht zaad. Wij zijn in januari 2011 in het ziekenhuis terechtgekomen, ik heb in juli, augustus en afgelopen 8 september een IUI behandeling gehad. Mijn cyclus is goed, maar ik krijg wel medicatie.. Ik deel je mening ik ervaar de behandeling ook als heel erg onpersoonlijk. Zelf vraag ik altijd hoeveel zaad er is gevonden, anders hoor je niets en mag je de gegevens controleren en gaan liggen. Ik vind sowieso dat je zelf veel moet vragen, de artsen vertellen bij ons niet veel uit zichzelf. De IUI doet helemaal geen zeer, maar na een paar uur krijg ik echt last van buikpijn en dat houdt meestal een dag of 2 aan heb jij dat ook? RQ33, wat balen van die cyste. Aan je onderschrift te zien zit het bij jullie ook allemaal niet mee.. Wat gaan ze nu met die cyste doen, of gaat deze vanzelf weg? Marleentje, vandaag de eerste IUI ik ben benieuwd hoe jij het hebt ervaren..Heel veel succes! Alle andere meiden ook succes! Groeten, OnsBoontje
Onsboontje is idd erg spannend. ik begin nu ook echt op te letten of ik mss symptomen voel of iets merk of zo maar er valt me niks speciaals op. ik had na de iui wel een beetje zo'n ongi gevoel maar verder niks. hopelijk komt er geen volgende x maar mocht dat wel zijn dan ga ik ook wat meer vragen want ging allemaal zo snel achja als het een beebje opleverd dan zijn we het weer snel vergeten denk ik. marleentje hoe was het bij jouw gegaan?
Hoi Hip1983, afgelopen zaterdag voelde ik heel duidelijke steekjes aan de linkerkant van mijn onderbuik en het straalde naar mijn heup toe. Dat gebeurde opgezette tijdstippen. Zondag voelde ik in mijn onderbuik iets dat zich spande en ontspande en dat ging een tijdlang zo met tussenstoppen. Ik merk dat er ontzettend veel gebeurt in mijn onderbuik maar ik durf niets te concluderen,... ik wil echt niet teleurgesteld worden. En jij voel je al dat er van alles gaande is in je onderbuik?
Op het werk weten de collega's waarmee ik het nauwste mee samenwerk en waarmee het ontzettend goed klikt. Dat zijn twee collega's. Daarnaast heb ik het toch mijn directe manager verteld. Dat haalt wel al veel druk van de ketel. Al de rest zal het te horen krijgen van zodra ik drie maanden ver zal zijn.
Salome ik heb ook steken onderin links zo voelt het ook als ik een eisprong heb links. ik had dat gisteravond en vandaag weer. verder heb ik sinds vandaag ook wit slijm maar dat heb ik normaal ook een dag of 5 voor mijn ongii dus ik weet het niet vind het enorm spannend in ieder geval!
Spannend Hip en Salome. Ik begin vandaag met ovutestjes, hoop dat hij snel positief is. Nog een vraagje hoor: vrijen jullie wel gewoon rond de eisprong/iui? Ik heb geen idee hoe mijn lichaam op de Clomid reageert (of ik meer dan 1 eisprong krijg), dus weet niet goed of we kunnen vrijen.
hoi hoi, Gisteren onze eerste IUI gehad!! Moet zeggen heb het als heel prettig ervaren! Alles werd netjes uitgelegd hoe en wat ze gingen doen. Hoe het zaad was en hoe de vervolg stappen waren. En werd echt op mijn gemak gesteld. En alles werd netjes en duidelijk uitgelegd ook kon ik al mijn vragen stellen die er waren. En kregen we na de IUI toen ik nog 10 minuten moest blijven liggen netjes koffie en thee aangeboden! Kortom een positief gevoel eraan over gehouden. Wel een minpuntje was het zaad van mijn man. Het moet boven de 1 zijn voor goede kansen op een geslaagde IUI. Bij vooronderzoek was het 1,35 netjes dus. Gisteren helaas 0,22. Dus erg slecht. Maar goed we duimen dat er 1 hele goede zwemmer tussen zit. En anders hopen we dat de volgend IUi poging meer succes brengt! Ik moet nu vandaag over 2 weken testen. En de dag erna belt de gyn nog even over hoe nu verder.
Ik heb trouwens wel gisteren middag buikpijn gehad en vandaag een zeurderig gevoel in mijn buik. Vind dat wel apart na de IUI. Want ik heb van de IUI zelf helemaal niets gevoeld!!
Beste Marleentje26, bij jullie in het ziekenhuis doen ze het keurig! Wat fijn dat ze zo goed te tijd voor jullie hebben genomen. Kopje thee na de behandeling lijkt mij ook wel lekker,haha! Ik heb iedere keer echt last van buikpijn, de laatste keer heb ik dat aangegeven omdat ik er tegenop keek, en toen kreeg ik een naproxen voor de pijnstilling. Het schijnt dat sommige dames heftig kunnen reageren op het vocht waarmee het zaad vermengt is. Hip1983, ik heb niet echt last van kwaaltjes. Ik probeer mijn lichaam goed aan te voelen, maar merk nog niets bijzonders. Ik heb al vaker gedacht dat het raak was, maar ik neem mezelf alleen maar in de maling..Nog een paar dagen nagelbijten en dan is het te hopen dat we kunnen testen. Leentje78, ons ziekenhuis adviseert om een dag of 3 voor de IUI niet meer te vrijen. Dit in verband met de zaadopbrengst voor de IUI. Wel geven ze aan dat NA de IUI vrijen gunstig kan zijn omdat het zaad zogezegd opwaartse bewegingen aanneemt (als de vrouw klaarkomt). Groeten,
@ Marleentje: wat fijn dat ze de tijd voor je namen en dat je er een positief gevoel aan over hebt gehouden. @ boontje: we wilde sowieso een paar dagen voor de iui niet, maar nu is het waarschijnlijk nog een dag of 5,6, dus moet wel kunnen dan. Maar vlak na de iui lijkt me niet zo'n succes, heb ik vast geen zin in.
Hoi, Vandaag zijn we dag 10 na de eisprong en dus dag 26 van mijn cyclus. Ik temperatuur elke morgen en ik merk dat mijn lichaamstemperatuur hoog blijft. Met om de dag zo ongeveer 1/10de verschil. Even onder elkaar zetten: 0. Dag voor de temperatuurstijging (is dag 16 van mijn cyclus): 36,60°C 1. Dag na de Eisprong (is dag 17 van mijn cyclus): 37°C 2. Dag 2 na de eisprong: 37, 12°C 3. Dag 3 na de eisprong: 37,10°C 4. Dag 4 na de eisprong:37°C 5. Dag 5: 37,07°C 6. Dag 6: 36, 92°C 7. Dag 7: 37°C 8. Dag 8: 37°C 9. Dag 9 na de eisprong (is dag 25 van mijn cyclus): 36,92°C 10. Dag 10 na de eisprong vandaag dus: 37°C Ik heb de temperatuurkaart van mijn vorige cyclus erbij genomen en gezien dat ik op dag 25 en 26 van mijn cyclus op 36,80 zat en nadien zijn de temperaturen blijven dalen tot aan mijn menstruatie op dag 29. Ik hoop dat het iets positiefs inhoudt. De steekjes zijn nu weg en plaats gemaakt voor een voller gevoel in de onderbuik,... Groetjes
Bij mij was het hele traject ook heel erg afstandelijk,... Ik heb me eigenlijk voornamelijk zorgen gemaakt of we groen licht zouden krijgen voor IUI. Van zodra we groen licht kregen maakte het mij niet zoveel uit of ik goede uitleg heb gekregen of niet. In het ziekenhuis kun je een telefonische afspraak maken met een verpleegster van de ivf-afdeling en hem of haar kon je al je vragen stellen en bedenkingen kwijt. Groetjes
Hoi Ons Wondertje, Ja nu zondag is het de 16 dag van de inseminatie en dan mag ik testen. Ik ben reuze benieuwd!
zo heej marleentje jij bent fijn behandeld in het ziekenhuis! je mag van geluk spreken geloof ik. wel balen dat het zaad zo slecht was hopelijk zit er 1 goede tussen en anders hopen dat het de volgende x beter is. ik heb echt geen idee wat mijn vriend had bij het testen en bij de iui ik hoop dat het raak is en anders ga ik het de volgende x vragen. je mag idd voor de iui niet vrijen ivm de zaadkwaliteit ben ons in het ziekenhuis zeggen ze dat er minimaal 7 dagen gelden en maximaal 2 dagen geleden een zaadlozing geweest moet zijn. erna mag natuurlijk altijd. onsboontje ik ga er vanuit dat het niet raak is gewoon uit zelf bescherming ik hou wel mijn lichaam in de gaten of er echt iets anders is dan normaal maar dat is eigelijk nog niet. ik heb een korte lf max van 11 dagen dus ik denk dat als ik maandag nog niet ongi ben dat ik dan een testje waag. ik heb in de hele periode dat we bezig zijn pas 1 x een test gedaan en dat was mijn 3de ronde de eerste en 2de ronde had ik een cyclus van 24 en 25 de 3de ronde had ik op dag 28 getest en 's middags werd ik toen ongi. dus ben benieuwd of ik nu mag gaan testen. en ik maandag het gevoel heb dat er een ongi aankomt dan wacht ik nog ff met testen. ik heb liever een ongi dan een witte test.