Mijn gyn probeerde nog te strippen op de dag van bevalling maar er was nog niks aan de hand en kon dus ook niet gestript worden.. Nou dat was s`morgens en s`avonds om 19uur begonnen de weeën
Ik heb 's morgens nog in het ziekenhuis aan de ctg gelegen, maar er was helemaal niks aan de hand. Ik had de afspraak voor inleiden na het weekend al binnen! Toen nog maar ff samen met manlief grote boodschappen gedaan, want als de kleine er was, hadden we daar geen tijd meer voor. 's avonds nog lekker gekookt en om 7 uur de eerste wee. Mijn vliezen braken pas veel later toen ik met een weeënstorm onder de douche zat.
Hier ook totaal geen voortekenen bij de eerste bevalling. 's morgens stond ik op met wat achteraf weeen waren. Maar verder vooraf geen harde buiken, slijmprop of iets dergelijks.
Hier ook geen voortekenen gehad, nou ja op een paar harde buiken na dan. Maar goed, voelde niks, geen slijmprop (heb dat hele ding sowieso niet gezien, zal wel tijdens de bevalling meegekomen zijn of zo?), geen voorweeën en stond de dag voor de bevalling nog mijn hele huis van onder tot boven te schrobben. Volgende ochtend braken mijn vliezen en ben dezelfde dag bevallen. Was trouwens niet overtijd, ben bevallen met 39+4.
Van m'n eerste heb ik geen voortekenen gehad. Op 40+5 werd ik wakker met wat krampen, die (achteraf) lichte weeën waren. 's Middags bloederig slijm verloren, 's nachts bevallen, dus binnen 24 uur na eerste teken dat er wat gebeurde.
Nope nooit wat gemerkt, bij alle 3 gewoon nog alle dingen gedaan en dan pats boem is het zover. Bij de 3e zelfs binnen 2,5 uur. Nu wordt ik ingeleid bij de 4e, jammer, zou wel willen weten of ik weer 1 dag eerder of later zou bevallen zoals bij de anderen. Dat is dus mijn voorteken, ik beval écht rond de datum, max 1 dag.
Hier ook 0,0 voortekenen. Om 18:00 was ik nog even op de fiets weggeweest, daarna eten gekookt, ik had die avond ook helemaal het gevoel dat ik de 42 weken wel zou gaan halen (ben met 38,4 bevallen), om 22:00 ging ik naar bed en om 22:30 broken mijn vliezen! Ik dacht wel om 22:29, mijn vliezen gaan breken! (waarom ik dat dacht.. geen idee, ik voelde niks) en toen stond ik op, en *knap* Om 4:00 begonnen de weeën heftiger te worden en om 9:30 was ons kleine jongetje er. Voor mijn gevoel echt helemaal uit het niets..
Ik had ook geen voortekenen. De avond voordat de weeen begonnen was ik nog druk geweest met van alles en 's nachts om half 4 werd ik wakker gemaakt door mijn weeen.