Opmerking van een vriendin grrrrrr

Discussie in 'De lounge' gestart door Jute, 22 sep 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. brenda1976

    brenda1976 Niet meer actief

    tja het is de muziek die de toon maakt!

    ligt eraan hoe bedoelt wordt, ik maak met een vriendin tegen elkaar ook van zulke grapjes, maar bij ons weten we hoe het bedoelt is.
    gr brenda
     
  2. sannie30

    sannie30 Fanatiek lid

    24 jan 2011
    1.050
    9
    38
    Als ik zelf mijn kinderen corrigeer, dan zeg ik ook weleens tegen ze: "wat een rotmoeder hebben jullie toch he"..... Maar dat is gewoon grappig bedoeld. Ik kan me ook niet voorstellen dat iemand bewust tegen een kind zou zeggen, dat ze een rotmoeder heeft. Misschien volgende keer gewoon ff aan je vriendin vragen of ze het als grapje bedoeld?? En als dat zo is, dan kan jij weer aangeven, dat je zulke grapjes niet leuk vind. Lijkt me dat je dat in vriendschap gewoon tegen elkaar moet kunnen zeggen!!
     
  3. Jute

    Jute Fanatiek lid

    20 jul 2011
    2.011
    204
    63
    Vrouw
    Nee, dat snapt ze dus niet want als ik naar de keuken loop om een flesje te maken geeft zij mijn dochter, de folders met aanbiedingen EN de afstandsbediening...

    Het niet rekening houden met anderen zit me dwars. Ik zeg dat mijn kind moet slapen en zij begint per direct bijna te schreeuwen. Dan die opmerking van rotmoeder, het klinkt gewoon niet leuk. Ben niet tot in het diepst van mijn ziel geraakt maar het klinkt gewoon naar
     
  4. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.063
    3.857
    113
    Volgens mij is het grappig bedoelt, misschien niet ieders soort humor of weet ze niet dat jij dit soort grappen helemaal niet leuk vindt. Ik zou het haar gewoon zeggen als ze zulke grappen maakt, dat je dat niet kunt waarderen.
     
  5. Tess11

    Tess11 Actief lid

    12 jul 2008
    317
    1
    0
    het komt bij mij over als een grapje..zouden mijn vriendinnen ook kunnen zeggen..ik zou zelfs nog bevestigen dat ik ECHT wel een rot moeder ben en wil dat mijn kind naar mij luistert..en het me niet persoonlijk aantrekken..Ok iets te hard tegen je kind praten terwijl ze nog in slaap moet vallen is vervelend maar dat heeft ze misschien niet zo doorgehad..gebrek aan ervaring laat maar zeggen.

    Maar mijn motto is: maak je niet zo druk! Leven is te kort voor dit soort ergenissen..
     
  6. fopspeentje

    fopspeentje Bekend lid

    17 apr 2011
    562
    0
    0
    huismoeder
    In ons paleisje
    oooh heel erg herkenbaar en bloed irritant! mijn stiefvader en mijn zusje doen dat ook altijd, en ook ik weet dan niet wat te zeggen!
     
  7. glimworm

    glimworm Niet meer actief

    die kon bij mij linea recta door de voordeur naar buiten, hoefde ze niet eens eerst te antwoorden of het een grap was
     
  8. Stroopie

    Stroopie Fanatiek lid

    11 jun 2009
    3.158
    11
    38
    Dat ze zegt, rotmoeder, daar zou ik over vallen. Dat zeg je niet tegen een kind. Daat zou ik het wel met haar over hebben, want voor je het weet, zegt jouw kind, dat ineens tegen je. Die oortjes werken vaak heel goed.

    De overbuuf en ik zeggen ook weleens tegen de kids; flauw hoor, dat jij dat niet mag van je moeder, maar dat is dan wel echt als grapje bedoelt.
     
  9. glimworm

    glimworm Niet meer actief

    Als ze het niet ROT bedoelt, dan maakt ze ook geen grapjes met ROTmoeder erin
    Dit zijn naar mijn idee helemaal geen grapjes, want grapjes horen leuk en grappig te zijn, niet kwetsend
     
  10. Momfulness

    Momfulness Niet meer actief

    Ik ben dus juist wel op mijn mondje gevallen want ik durf nooit ergens wat van te zeggen, maar zodra het mijn kinderen aangaat neem ik de laatste jaren geen blad meer voor mijn mond.

    Gisteren stond hier mijn stiefvader onaangekondigd voor de deur. Iedereen weet dat wij het prettig vinden dat er even gebeld wordt maar meneer wil daar geen rekening mee houden. Kinderen net in bed dus lekker irritant. Hij heeft een loeiarde bulderstem dus komt keihard schreeuwend binnen, hij was ergens enthousiast over.

    Ik heb hem vriendelijk verzocht om naar buiten te gaan en daar aan de tuintafel te gaan zitten want mijn zoon werd wakker, terwijl hij zijn slaap nu heel hard nodig heeft. Hij zei nog; maar ik wil hem zien dus als hij wakker wordt is het niet erg.
    Heb hem even haarfijn uitgelegd dat ik voortaan wil dat hij belt en het belang van de kinderen voor gaat. Uiteindelijk wilde hij daar dan toch wel aan meewerken, al was hij het er niet mee eens.

    Nee, waar het mijn kinderen aangaat moeten mensen er gewoon rekening mee houden, doen ze dat niet, dan blijven ze maar weg.
     
  11. Momfulness

    Momfulness Niet meer actief

    precies en al helemaal niet op die leeftijd. Bij iemand van 40 verwacht je toch wel wat meer inlevingsvermogen.;)
     
  12. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.063
    3.857
    113
    Ja, nou ja, hoe het ook bedoeld is, je zult je mond gewoon open moeten trekken als je niet meer van dat soort opmerkingen hoeft te horen.
    Ik had ook eens iemand die zei ach, schattig zo'n baby, nu nog wel, en over 15 jaar noemen ze je een kutwijf! Gelijk gezegd dat ik die opmerking nergens op vond slaan. Tja, wie weet worden het wel zulke pubers, so be it, maar dat zeg je toch niet. Ik vond het in ieder geval niet lollig.
     
  13. Ellen291982

    Ellen291982 Niet meer actief

    mee eens. nu is je kindje nog te jong om dat te begrijpen maar je dochter word ook ouder en als ze dat soort dingen blijft zeggen is het niet zo grappig meer.
    ik zou dat woord rotmoeder ook niet leuk vinden.

    dat laatste wat je noemt is duidelijk een grapje en zou ik ook om kunnen lachen idd. goed voorbeeld! en komt op mij heel anders over wat ts zegt, dat zou ik ook niet op prijs stellen
     
  14. Eefke84

    Eefke84 Niet meer actief

    sluit me hier helemaal bij aan;)
     
  15. Isademi

    Isademi VIP lid

    3 jun 2008
    11.327
    2
    0
    Thuisblijfmama
    Zuid Oost Brabant
    ligt er een beetje aan wie het zegt, mijn moeder grapt dat ook wel eens maar meent het niet echt, dat scheelt erg natuurlijk.

    Maareh je dochter is 8 maanden dan moet je gaan oppassen met een wipper hoor, als ze zelf kunnen gaan zitten kunnen ze voorover gaan wippen en dat kan "tanden" kosten (even een kleine waarschuwing) beter is in de box of op speelkleed (zoiezo voor hun bewegingsvrijheid natuurlijk (en dus ontwikkeling)

    Ik vind dat als je visite krijgt het niet erg "normaal" als je vraagt om rustig of stil te doen, beetje raar zou ik dat vinden, maar ik ben vrij nuchter hoor, slapen doe je in bed en beneden ben je wakker, er word hier ook nooit beneden geslapen door de kids (behalve als ze echt ziek zijn op de bank ofzo)

    Dus er is voor allebei wat te zeggen, het was een beetje onaardig maar ik heb de toon niet gehoord dus kan daar slecht over oordelen..
     
  16. Daro

    Daro Fanatiek lid

    1 aug 2010
    2.548
    0
    0
    West-Brabant
    Ik zou het ook niet leuk vinden en het zeker met haar bespreken. Maar tegelijkertijd zou ik er ook weer niet superzwaar aan tillen, een kindje van 8 maanden gaat jou echt geen rotmoeder vinden omdat iemand dat zegt. Gelukkig!
     

Deel Deze Pagina