Ja ik snap precies wat je bedoeld.. Maar ik heb het toch meestal als me buik hard is.. En soms ook gewoon zo opeens.. Het zijn echt felle steken inderdaad.. Ik dacht eerst dat ie dan tegen de baarmoedermond aandrukte ofzo, of tegen de darmen.. Maar ik weet nog steeds niet wat het is.. Ik had ook al een keer eerder een topic erover geopend, maar de meeste zeggen indalingsweeën. Terwijl de kleine al lang is ingedaald en vast ligt. Dus dat lijkt me toch stug.. Nou het wordt wel spannend hihihi
darmen zat ik idd ook aan te denken! Laatste pijnlijke harde buik was 12 min geleden en nu komt er weer een...pfff...lijkt geen harde buik meer hoor...maar alsnog kan t nog wel weer ophouden...misschien echte voorweeen...
Harde buiken zijn sowieso voorweeën. Misschien zijn dit juist wel echt weeën, maar nog geen ontsluitingsweeën hahahahaha er zijn zoveel soorten weeën. Geen idee.. maar ik denk wel dat het iets is inderdaad. Nou hopen dat het doorzet en niet afzakt en dat het inderdaad echte weeën zijn.. Zal voor je duimen meid. Hier blijven het niet meer dan harde buiken.. De steken van vanmiddag zijn langzaam vanzelf weg gegaan. Gelukkig zijn de harde buiken er nog wel.. Ik hou de moed erin hihihi
nope, harde buiken zijn geen voorweeen. Vk zei het ook nog. Voorweeen doen pijn en harde buiken eigenlijk nooit! LAs het net ook weer op inet. Ach ja...er zijn idd zoveel namen voor haha. Iig doet het zeer nu en zit het flink in mn rug ook. Alleen de tijd ertussen is nog te lang... Hopelijk gaan ze bij jou ook zeer doen...hmmm dat klinkt niet aardig haha, maar is wel goed bedoelt
Ohh nou het zal allemaal wel.. Inderdaad precies zoals je zegt.. als ze maar zeer gaan doen, want dat is waar het allemaal om gaat.. Het houd nog steeds aan hier ook, maar het wordt wel wat onregelmatiger, kan ook komen omdat ik nou wat in beweging ben geweest door het eten koken etc. Maar ja, denk dat het straks toch wel afzakt.. Denk dat jij veel meer kansen hebt dat het door gaat zetten. Zeker gezien ze pijnlijk zijn hihi ook niet onaardig bedoeld hoor Hoop gewoon dat je goeie ontsluitingsweeën krijgt en dat de bevalling gaat beginnen
Hai meiden! Weer lekker veel gekletst vandaag Ik ben druk bezig geweest om het huis netjes te maken, vanavond komt er veel visite (en ik heb er echt geen zin in, haha). Ik heb alleen echt zoooveel pijn in mn rug nu, doordat ik echt te druk ben geweest.. Harde buiken zijn inderdaad geen voorweeen, maar oefenweeen, zo heb ik het ook geleerd Ik heb trouwens hetzelfde hoor, Friesland, dat ik echt even niet meer kan lopen als ik nu een harde buik krijg. Het duurt ook steeds langer voordat het dan weer afzakt! Denk dat ik mijn harde buiken ongeveer net zo vaak heb als jij. Het zal er allemaal wel bijhoren.. *zucht* Voor Lottie klinkt het wel veelbelovend zeg! Komt het al een beetje regelmatig? Dank jullie wel voor de felicitaties trouwens! Zal ze doorgeven
als ik beweeg wordt t juist erger nu! Vouw helemaal dubbel! Om 20:00 gaat zoonlief naar bed, dan heb ik wat meer rust. Dit is vermoeiend zo!! Ik tel ze gewoon ff niet meer, maar de pijn is wel snel heftiger geworden al! Mc vervelend die rugpijn! Rustig aan hè!!
@MC, Als die pijn in je rug nou over zouden gaan in weeën, dan heb je er tenminste nog wat aan hahaha Maar ja, dat zou niet echt een leuke dag zijn he.. Ik denk dat ik dan mis zit met mijn voorweeën, oefenweeën, echte weeën. Volgens mij is het ook allemaal maar een beetje 1 pot nat hoor.. Het gaat erom dat geen ontsluitingsweeën zijn hihihihi en ze best irritant kunnen zijn, omdat je toch gaat hopen dat het door zet.. @Lottie, spannend..!!!!!! Hoe gaat het nu?? Nog steeds heftige pijn?? Of ben je inmiddels al aan het bevallen?? Hoop het zo voor je..!!
Jaaaaaa onze "kleine" dikkert is geboren!! Naam is na de geboorte gekozen door paps. ***L.evi*** (4570gram en 54cm) Hij is om 1:55 geboren en ik heb geen hechtingen of wat!! Vk was er verbaasd over rest horen jullie nog als jullie willen xxx svp niks op Hyves nog!!!!!
Jeeeej, Lottie bevallen!! Ik dacht het al wel hoor, met je pijnen van gisteravond Van harte gefeliciteerd met jullie 'dikkerd' meis! Super!!! Geniet er lekker van (en heerlijk dat je geen hechtingen hebt )
Hoe gaat het met de rest? Het wordt wel een kleiner cluppie zo he, haha! @ Friesland: Nou inderdaad, als het nou eens voor ontsluiting zou zorgen ook, dan hebben we er wat aan Maar helaas, geen invloed op.. En het 'oefenen' zal dan ook wel nodig zijn denk ik. Ik kreeg gisteravond trouwens ineens een heftige harde buik waar ik ook helemaal een opvlieger bij kreeg, heel bizar! Die had ik nog niet gehad
@Lottie, van harte gefeliciteerd..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! En wat een mooie naam.. Ben erg benieuwd naar je verhaal, we wachten in spanning af hihihi. Meid ik had het je zo gegund, en eindelijk is het dan zo ver. Geniet lekker van je kraamweek want je hebt het op zeker heel erg verdient..!!! @MC, hier gaat het goed. Nog steeds harde buiken maar niet meer met die steken die ik gister had. Dat benauwde had ik dus ook heel erg toen ik naar het ziekenhuis ging. En daarom noemde ze het ook geen gewone harde buiken, maar pijnloze weeën. Ik moest ook gewoon weer bellen als het om de 5 minuten komt. Gister had ik dan benauwde tijdens de harde buiken weer. Het is vanaf 13.30 tot gister avond dat ik in slaap viel aangehouden..!!! Vooral gister avond kwam het zeer regelmatig om de 10 minuten. Als je buik dan hard word, wordt je kortademig, krijg je het helemaal warm en je buik veranderd zeer duidelijk zichtbaar van vorm en je voelt een trekkerig gevoel van onderin. Dat zijn harde buiken die wel voor ontsluiting kunnen zorgen als ze snel genoeg op elkaar komen (is mij verteld in het ziekenhuis). Maar helaas komt het gewoon nog niet snel genoeg op elkaar. Als dat zo zal zijn, dan zal het dan ook wel pijn gaan doen denk ik haha..
Kijk maar MC, dit waren die harde buiken in het ziekenhuis. Mijn moeder en mijn zus zijn beiden bevallen met nog niet de helft van deze krachtige harde buiken. (hun hebben ook een ctg) Alleen zat er teveel tijd (10 minuten) tussen, waardoor het niet door ontsluiting zorgt. Het heeft me alleen een verweekte bbm en half verstreken bbm opgeleverd.. Misschien ook wat ontsluiting, maar ze hebben daarna niet meer getoucheerd.. View attachment 185083
@ Friesland: Aha! Klinkt allemaal ook wel zeer logisch zo. Maar goed, dat verweken en verstrijken is natuurlijk ook nodig, dus wat dat betreft moeten we er maar vrede mee hebben dat het gebeurt he, haha!
Ja daarom juist hahaha.. Dan hebben we dat maar weer gehad joh. Elke stapje minder is maar weer mee genomen hahaha Ik denk eerlijk gezegd ook dat er wel verschil zit tussen een harde buik of een harde buik. Als je snapt wat ik bedoel. Anders had ik ook nooit 2 hele nachten in het ziekenhuis moeten blijven als het ''gewone'' voorweeën waren. Maar ja, verstand heb ik er ook niet van, en veel zeggen wat anders, zelfs de verloskundigen Volgens mij zijn wij trouwens de enige actieve zwangere in dit topic Ben benieuwd wie het eerst zal zijn van ons.. haha wordt nog spannend Hoe was de verjaardag gisteren trouwens????
lottie, ook hier nog eens van harte gefeliciteerd! Na mn bevalling afgelopen zaterdag heb ik hier helemaal niet gemeld dat wij trotse ouders zijn geworden van S.ophie. Keurig op de uitgerekende datum Zwangere meiden, hou nog even vol! Hopelijk komt er snel een start!
@ Friesland: Ja, ik merk ook heel duidelijk verschil tussen de harde buiken, vooral qua intensiteit. Sommige heb ik nauwelijks meer door zelfs, en andere zijn echt zo heftig dat het bijna niet anders kan dat ze wel iets doen daaronder Ook Adnalie bevallen! Goed nieuws, van harte gefeliciteerd meid!! Hoe is je bevalling gegaan? En gaat het nu ook allemaal goed met jullie? Dus Friesland, we zijn inderdaad nog als enige twee over dan! Haha! Ik ben ook benieuwd, maar heb het gevoel dat jij eerder mag, met al je voorwerk We houden elkaar iig op de hoogte natuurlijk!! @ verjaardag: Het was gezellig hoor, maar ik zat gewoon echt niet te wachten op bezoek gisteravond.. Ik had me gister overdag veel te druk gemaakt om het huis een beetje redelijk aan kant te hebben en het was allemaal een beetje teveel, waardoor ik flink instortte toen iedereen weg was. Heb zo zitten janken. Stomme hormonen! Nou kwam er ook nog eens bij dat s-zus had lopen vissen naar de naam en die heeft ze dus geraden.. Ik wist niet waar ik moest kijken en ik baalde zo onwijs! :x Volgens mij had iedereen het door ook.. Ben erg voor het blok gezet, vind ik niet tof! Maar goed, tis niet het eind van de wereld, maar nu heeft iedereen een sterk vermoeden en had het nog graag even echt als een verrassing gehouden!
ja alles gaat prima hier. Heerlijk aan het genieten! De bevalling was best pittig, maar uiteindelijk al met al toch best redelijk vlot gegaan. 8.45 hebben ze mn vliezen gebroken, had al wel weeen vanaf 2.15 maar dat was nog heeeel goed te doen. Daarna werden ze echt heftig. Om 13.10 is S.ophie geboren. Heb wel een knip waar ik redelijk veel last van heb....