Ik voel me echt schuldig dat ik met 29 weken de ziektewet in ben gegaan, terwijl ik anders nooit de ziektewet in ga, ook al ben ik ziek. Ik voelde mij al schuldig dat ik zwanger was en er zolang uit ben door verlof. Had ook net een jaar contract gekregen dat ik erachter kwam dat ik zwanger was. En strx krijg ik geen ik verlenging snik snik
Hoi Meiden, Sorry ben al een tijd neit geweest,maar heir alles toppie! Heb gister weer controle en echo gehad,mijn bmm is nog 3 cm dus prachtig,ik heb een AB kuur gehad en sindsdien zijn de harde buiken etc helemaal verdwenen,kan weer lekker dingen doen,en met de beeb gaat alles super,ligt prachtig op schema en is nu 1560 gram ongeveer. En ben de 30 weken gepasseerd,jahoe!!! Hoe is het hier met iedereen,heb ik nog wat gemist? iemand anders misschien een korte update???
@coon, zal er morgen wel zijn.. leuk zo een reunie..hoop oude verhalen opgehaald natuurlijk @goofie, ja die van het uwv kunnen echt lullig zijn... ik wist niet dat het uwv dan nog contact met je ging opnemen ivm gedeeltelijke zw.. ik ga daar vanaf maandag ook gedeeltelijk in.... hmmm zullen ze mij ook wel bellen @brusje zo ben ik ook hoor kan me daar ook schuldig over voelen, maar heb nu maar eens een keer besloten van alle vrije tijd te gaan genieten..... moet je ook doen is best fijn @sjees ha die sjees, ben blij dat het weer goed met je gaat.... nee niet te veel gemist denk ik... ja hier gedeeltelijke zw in... toch wel zwaar 32 uur werken, een peuter thuis en een man die veel weg is...kreeg toch wel wat last van mn buik zo in mijn vrije tijd....
@Coon Fijn dat alles goed gaat en jij dus ook al lekker aan het wassen @Goofie Dat is idd fijn zeg dat die mevrouw zo meedenkt en meewerkt @Brusje Snap wel dat je er van baalt ,maar je kindje en jou gezondheid gaan toch voor @Sjees Wat super zeg dat je weer lekker kan genieten zonder harde buiken Ook super dat de kleine het zo goed doet!
ik heb geprobeerd een heel end terug te lezen maar zie dat nijnonijntje en haar buddy ook al heel lang niet meer hebben gepost? mikmak,fijn dat je nu wat meer rust kunt nemen!
@sjees, denk dat nijntje serieuze relatie problemen heeft.... ze zei al dat ze ze had en dat ze er even niet zou zijn... maar goed misschien komt ze gauw terug, wat betreft babyboo, zij is net verhuisd en kan alleen op internet bij dr schoonma of dr Iphone... ze is vorige week nog effe geweest... dus zodra bij hun alles is aangelegd zal ze wel weer hier zijn ja ben ook blij dat ik wat meer rust krijg... ga het er ook lekker van nemen... moet al een hele tijd naar de kapper en dat soort dingen
Zo ik heb mijn groeiecho gehad. Alles was helemaal prima, ze ligt mooi op schema. Verder heb ik niet teveel maar ook niet te weinig vruchtwater. Haar hoofdje ligt mooi beneden, aha...mama snapt nu die druk die ik voel hihi.. En...het is nog steeds een meisje!!! Ik hoef dus niet meer terug voor een vervolg groeiecho.. Die man vond het al raar dat ik er was, maar ik dacht boeien ik heb mooi mijn meisje gezien. Ongeveer 1350gram nu.
@aapje 2009: Mijn vriend heeft helemaal geen groot hoofd. Dus ik snap ook niet zo goed waarom ze dat zei. Ik vind het grappig omdat het niet zo is, maar als je inderdaad een groot hoofd hebt snap ik wel dat het niet leuk is om te horen. Vraag me af of ze het dan ook gezegd zou hebben. Lijkt me van niet?? Naar dat je zo'n rotnacht had, hoop dat je niet erg ziek wordt! @Goofie: Wat grappig, bij mij ging het ook precies zo met de groeiecho vandaag. Ze lag ook al netjes met haar hoofd naar beneden (inderdaad dat plassen he?!? blijf naar de wc gaan!! en heb geen blaasontsteking..) en hier ook overduidelijk nog steeds een meisje! Heb er zelfs een foto van hihi Vruchtwater heeft ze hier niet bekeken eigenlijk. Ze was 1320 gram Lengte weet ik niet.. Net lekker uit eten geweest, maar volgens mij heb ik per ongeluk vlees gegeten dat niet helemaal gaar was. Kwam er bij de laatste hap pas achter Varkenshaas, wordt dat halfrauw geserveerd? Het smaakte niet zo, maar ik meende bij het laatste stukje te zien dat de binnenkant een beetje rood was.. Zoo stom ook hè, ik zit constant op te laten dat ik niet iets van schaaldieren eet of biefstuk, rare kazen laat ik staan, kijk uit met zuiveldingen etc., zit ik zo dat vlees op te vreten en niks in de gaten hebben Voel me een slechte mama..
@babystew: grappig he ik heb ook een bewijs foto van ons meisje hihi.. Zou mij niet te druk maken om het vlees. Meestal is varkenshaas gaar. Het grootste gevaar voor je baby is al geweken wat eten betreft. En je hoeft je geen plechte moeder te voelen. Want je hebt niet heel bewust iets gegeten wat absoluut niet mag.
Lig al dik een uur wakker in bed dus kom maar eens even kijken of hier iets te doen is Mijn vent heeft geloof ik niet eens in de gaten dat ik het bed uit ben hihi @ Babystew (en Goofie), varkensvlees moet altijd doorbakken zijn voor zover ik weet! Heel ongezond om dat "rood" te eten ook als je niet in verwachting bent... Als je het pas bij de laatste hap zag is de rest misschien wel gewoon netjes gaar geweest en was dat ene stukje daar iets dikker ofzo Je bent echt geen slechte mama hoor! Kan iedereen gebeuren... Toestraks op controle geweest bij de vk. Meneer ligt nog lekker in een stuit Snap nu ook waarom eten af en toe een probleem is en waarom mijn ribben zo'n zeer kunnen doen. Meneer bonkt er lekker met zijn hoofd tegenaan Hij heeft gelukkig nog ruimte genoeg om te draaien dus ik ben eens benieuwd. Over 3 weken krijgen we de groeiecho en moet ik bloed laten prikken voor mijn ijzer. Waarom ze dat willen testen ben ik eigenlijk vergeten te vragen haha maargoed hoor het vanzelf wel.
Nou ik ben klaarwakker; buikpijn maagzuur en daardoor spugen. Dus bedje omhoog, rennie erin en hopen dat ik zo weer slaap......las ik net ook nog iets over dat de beste tijden voorbij zijn...goh echt?!
Hee meiden, nog maar een paar berichtjes en dan deel 3!!! Dat gaan we vandaag wel halen! Sjees: wat een geweldig nieuws, fijn dat je er weer helemaal tegenaan kan! Mikmak: wat goed dat je zo goed op de hoogte bent van iedereen Goofie: gefeli met alweer een mooie echo. Ik moest even lachen om je zinnetje: het is nog steeds een meisje! Voor de dames in de zw: kan me voorstellen dat jullie je daar schuldig aan voelen, maar het is niet anders toch. Het is echt het beste voor je kindje, je baas krijgt (als het goed is) gewoon betaald, maar ik begrijp het gevoel. Ik zelf hoop gewoon tot 36 weken door te werken, maar heb het ook weleens heel zwaar, ook al doe ik veel zittend werk. Babystew: ik sluit me aan bij de reacties van de anderen: het zal vast geen kwaad kunnen 1 zo'n klein stukje. Je krijgt soms wel meer binnen waarvan je niet precies weet wat het is denk ik. Jij ook een mooie groeiecho, fijn! Ik krijg volgens mij geen groeiecho, heb de vk er niet over gehoord... Robin: hopelijk ben je weer lekker in slaap gevallen. Altijd fijn weer een goede controle. en net wat je zegt: er is nog ruimte genoeg om te draaien. Volgens mij is controle op ijzer standaard, ik moet dat ook deze week laten prikken. Florabella: wat naar dat je je zo voelde, hopelijk zakte het snel en slaap je morgen weer beter. Ik had gisterennacht zo'n nacht en vannacht weer als een prinsesje geslapen. Tja en die beste tijden, ik denk dat ik je gelijk moet geven... helaas! Nou, ik jump onder de douche en dan snel naar mijn werk, gelukkig weer bijna weekend en dan nog maar 6 weekjes! Fijne dag allemaal!
Hey, Ergens heb ik nog de lijst met echo gewichten lengte etc Maar groeiecho kan er ook bijzet worden toch? De lijst doe ik nog; ben op de bb Maar hier alvast een beginnetje van de groeiecho lijst; Brusje...........27 weken 5 dagen...............1320 gram
Robin; Welkom, en wat een mooie foto's zeg van de 3D echo, zo duidelijk!! Sjees; Wat fijn dat het zo goed met je gaat! Geniet er lekker van. En de 30 weken gepasseerd! Vind ik ook echt een mijlpaal, dan gaat het echt opschieten. Aapje; beterschap! Mikmak; Fijn dat je lekker geniet van de rust! Goofie; Leuk weer een echo, en fijn dat alles goed was! Babtstew; Ook een goede echo gehad, mooi zo! Niet doen hoor een slechte mama voelen! Moet er soms ook echt bij nadenken. Varkenshaas wordt meestal niet rauw geserveerd hoor, niet net als biefstuk iig. Florabella; Gatver, maagzuur had er van de week ook een avond/nacht last van maar niet tot spugen toe gelukkig. Hopelijk heb je nog wat geslapen. Wub; werkse vandaag! Het aftellen is echt begonnen he, 6 weekjes werken. Ik nog 7 weekjes. Lekker weekend! Ben echt blij dat ik de sinds eind augustus maar 4 dagen per week werk en iedere vrijdag vrij ben, ipv de ene week 5 en de andere 4, had nog genoeg vakantiedagen staan dus, lekker 3 dagen weekend iedere week! Zo theetje doen met vriendinnetjes en daarna langs mijn ouders. Morgen hebben we pretecho, ben zooo benieuwd hoe ons meisje eruit ziet!! Hieronder een foto van mijn groeiende buik, net genomen 28 weken. Fijne dag allen!
Mooie buik, en klein, daar ben ik jaloers op, maar ik heb dan ook veeeeeel vruchtwater en een grote baby, dus dat gaat mij niet lukken zit behoorlijk in de weg. 20 weken echolijst brusje - 20w+5d - 407gram Kim1990 - 20w+2d - 349 gram - 23 cm kv78 - 20w+1d - 361 gram bella manuela: 20w+2d - 355 gram - 22 cm Babystew - 20w+4d - 390 gram Aapje 2009 20w+2d-373gram-21,5 cm Wub309 - 20w + 2d - 399 gram Groeiecho lijst Brusje 27 weken 5 dagen 1320 gram
Hoop dat ik morgen bij de 3D echo ook een schatting van het gewicht krijg, dan zal ik dit toevoegen. Dank je Brusje!
Goedemorgen allemaal, Wat lekker Sjees dat je je een stuk beterder voelt dan voor een poos terug. Heb wel een groei echo gehad maar weet niet hoe zwaar onze uk is. Misschien handig om deze lijst te koppelen aan de lijst met datums van uitgerekend zijn enz???? wub werkse. Iedereen een goed weekend toegewenst!!!!
Brusje: was het nu 25 weken of 27 weken toen je de groeiecho had... je post 2 verschillende dingen! Blondje: wat een schattig buikje! De mijne is ook echt veel groter (maar ik heb denk ik ook een grotere baby, met 20 weken lag ik redelijk gelijk met brusje) Jij nog een weekje langer werken! Heerlijk die lange weekenden. Ik heb de woensdag in principe altijd vrij, is ook wel een fijne dag om vrij te zijn. Nieuw wolkje: ben jij inmiddels al weer beter?
Goedemorgen dames, Heb ook niet zo'n geweldige nacht gehad, weer veel wakker maar gelukkig geen last van veel maagzuur vannacht zoals Florabella. Ik hoop voor je dat het snel weer afgezakt is en je nog een beetje geslapen hebt. Ik had verwacht wel redelijk te slapen want ik ben gister weer naar zwangerschapszwemmen geweest en dat vraagt toch echt wel energie Doen jullie nog aan sport en zijn jullie ook al begonnen met een "Pufclub"? Waar ik van de week voor het eerst heen ging noemen ze het "Zwanger, gezond en fit". Aapje: bedankt voor je uitleg over de buddielijst. Is er iemand die nog geen buddie heeft dat wel graag wil en mijn buddie zou willen zijn? NieuwWolkje: Ik las op de lijst van de kraamzorg dat je 12 van die hydrofieltjes moet hebben per kindje, dat vond ik wel veel maar denk nu dat het inderdaad wel een goed aantal is. Al worden dat er voor ons dus 24 Gelukkig heb ik er van de week nog een stuk of 7 van mijn buuf gehad. Ze hebben trouwens bij Ikea hele leuke en die zijn ook lekker zacht. Goofie: Die omrandiing voor de box, waar is dat voor? Om te voorkomen dat ze met hun armpjes en beentje klem komen te zitten ofzo? Ik ben inmiddels ook gebeld door het UWV. Zij wisten niet dat ik zwanger was van een tweeling en die mw klonk aan det telefoon wat verontwaardigd dat ik met 22 weken zwangerschap al minder was gaan werken. Toen heb ik haar maar even uitgelegd dat ik dus een tweeling verwacht en dat de gyn heeft gezegd dat ik met 24 weken naar 4 uurtjes per dag moet en met 28 weken ip stoppen met werken (Ik werk als verpleegkundige in het ziekenhuis). Dit leek ze allemaal wel te begrijpen maar ik vond het toch een beetje een raar gesprek. Brusje: Ik hoop dat het goed komt met je contract maar probeer nu vooral aan jezelf en je kindje te denken dat is nu echt het belangrijkste ook al snap ik wel dat je je schuldig voelt. Ik heb dat zelf ook wel omdat ik relatief snel ben gaan minderen maar ik merk aan mijn lichaam dat dat toch echt het beste is. Ik kreeg met 21 weken harde buiken doordat ik nog steeds 8 uur werkte en dat is natuurlijk niet goed. Je moet die knop omzetten in je hoofd dat jij en je kindje nu belangrijker zijn dan je werk maar dat is best wel lastig. Robin: Ik hoop dat je na je nachtelijke uitstapje nog wat hebt kunnen slapen. Dat ijzer is om te kijken hoe hoog het is. Als dit te laag is krijg je hier pillen voor om ervoor te zorgen dat je Hb niet te laag is voor tijdens de bevalling. Je kan natuurlijk zelf ook van die ferrolimonade drinken ofzo. Ik zelf zit vanaf het begin aan extra ijzer en Foliumzuur ivm de tweeling maar van die ijzertabletten kun je nog wel eens obstipatie krijgen en dat is niet zo lekker aangezien je daar tijdens je zwangerschap toch al meer risico op loopt. Blondje: Veel plezier met de echo morgen. Ik vond het erg leuk om zo lekker lang naar onze meisjes te kijken. Helaas voor ons geen mooie 3D foto's doordat ze toch dicht bij elkaar liggen maar evengoed zeker de moeite waard. Daarnaast krijgen wij elke 2 weken een echo dus heb ik al heel veel mooie plaatjes, ik mag dus niet klagen Geniet van je lange weekend met het mooie weer!