arme jij! dikke knuff lola!!! mijn god dacht dat slapen wel hielp. maar heb de hele middag geslapen en sta al dan niet beroerder op.. hoeveel pcm mag je hebben mocht t raak zijn???
@Marieke, spannend hoor....duimen draaien op volle toeren. Ik dacht een stuk of 4 tot 6, maar zeker ben ik niet, gewoon vanavond vroeg naar bedje toe en hopelijk slaap je een beetje. @Leentje, bedankt voor de tips. @Daan, fijn dat het achter de rug is en nu snel ongesteld worden. @Lola, jeetje, niet leuk, en er nog wakker van liggen....hopelijk is dit weer genoeg zorgen voor de komende maanden (jaren??) Dikke knuffel Jeetje, ben zo druk bezig met mn bedrijfje dat ik zelfs vaak vergeet om op fb en hier te kijken. Ben wel lekker zoet zo, Wili was vrij en heeft bijna de hele dag naar de nabeschouwingen gekeken, hoe saai is dat. Ik ik maar werken op zolder
dank je dimple.. ik heb vandaag nog geen pcm genomen.. dus strax voor t slapen gaan maar.. heb de hele middag op bed gelegen. dus hopelijk slaap ik vannacht ook nog. morgenvroeg nog ff werken..
@ Marieke, Ik dacht een stuk of 6. Een vriendin van mij is zwanger en lag laatst in het ziekenhuis en moest er 8!!! Dus 6 tot 8 is het dan denk ik! Balen dat je je zo voelt... @ Dimple, helaas niet de enige zorgen, maar hopelijk als alle zorgen voor bij zijn is het genoeg voor de komende jaren geweest! (oa niet zeker zijn van baan behoud ivm bezuinigingen en nog meer van die ongein... Maar ja, blijven lachen!) Lekker zeg dat je je zo kan uitleven op je bedrijfje, ben ook wel benieuwd naar de website! enne.. Niet allemaal massaal denken ´laat die gast eens los´. Want dat heb ik allang gedaan, maar soms ontkom ik er helaas niet aan ondanks dat ik geen contact met hem heb! (kan niet eens komende 2 jaar...)
@Lola, je hebt een pb En ik begrijp wel dat je (heel) soms een mindere dag hebt door hem, het blijft toch de vader van je kind. En N gaat een keer vragen stellen, daar kan je van op aan. Niet te veel piekeren hè, gewoon lekker slapen.
@ Dimple, Gave site! Enne, heerlijk geslapen gelukkig! hihi! En na een goede nachtrust valt alles ook minder zwaar! Haha...
Goeiemorgen meiden, Marieke, wat spannend zeg, vooral omdat je niet lekker te pas bent (klinkt gemeen maar ik ben bij beide zwangerschappen op 9-10 dpo vreselijk ziek geweest.) Kortom, goede hoop dat je test morgen gaat knallen! PUPO! Daan, gelukkig dat je de ingreep achter de rug hebt! Laat die ongi maar komen zodat je straks hopelijk lekker samen met marieke kan gaan zwangeren! Dimple, gave site Ben alleen zo vrij geweest om je logo ff op het juiste formaat te zetten dan is ie een stuk scherper. Miele, waarschijnlijk te laat maar alsnog een fijne vakantie! Lola, ik sluit me bij dimple aan. Proberen er niet te veel over te piekeren... oke ik weet dat dat makkelijker gezegd zal zijn dan gedaan dikke knuffel! Nou ik moet nu echt ff flink aan het werk... Ligt nog zo'n berg administratie en moet nog de kerkmis in elkaar draaien want vandaag over precies 4 weken is het zover
morgen! wow wieffie die tijd gaat dan idd wel snel! hup aan t werk lola haha nee heb me niet kunnen inhouden.. grrr kan beter geen testen in huis hebben verschijnt wel weer een licht lijntje..maar hij lijkt wel iets lichter dan gister.. dus misschien toch pregnyl?! 9 dagen na pregnyl was die negatief, als ik m nu bekijk die test zie je alleen 2 streepjes waar t lijntje dus ingekleurd had moeten zijn als hij positief is. 11 dagen na pregnyl een licht maar toch vrij duidelijk lijntje en nu 12 dagen na pregnyl een iets lichter lijntje dan gister..dus misschien dat het dan toch nog een vleugje pregnyl was ofzo.. dus gewoon maar weer afwachten.. morgen maar nieuwe testjes kopen haha
alhoewel nu die opdroogt die toch een beetje t zelfde is als gisteren.. naja moet ik ook maar eens leren om te wachten met testen he
Testig Marieke kunnen we je beter noemen Tis ook zo spannend. Ik hoop dat je je al weer wat beter voelt. Het is zo'n mooie dag. En je hebt bijna weekend.... Daan, nee niet in de stad met de ooooooo's maar in T'bergen. Een dorp dus maar wel met eigen bakker, Hema, Marskramer etc. Heerlijk zo veel beter als het dorp waar ik vandaan kwam, waar we alleen een broodjeszaak en een supermarkt hadden. Ik wandel dus nu gewoon lekker het dorp in.
Mariekske, die kleine gele letters zijn veuls te moeilijk om te lezen met de foon. Spannend hoor, over 2 daagjes weer testen? Nu lekker het bedje in om uit te zieken of niet? X Daan, fijn dat alles weg is en jullie de volgende keer weer eskimootjes op mogen halen. Mielenl, wanneer ging je ook al weer op vakantie, vandaag? Fijne vakantie in ieder geval! Lool, niet gek dat je je er mee bezig houdt, het is N. haar papa en het zal niet niks zijn waarom hij 2 jaar onder de pannen zit. Hoe gaat het trouwens met mister date?
@Wieffie, daar ben je toch voor, als jij vind dat het beter is dan moet je daar iets aan doen, moet trouwens nog een hoop wijzigen ivm die zoekmachines. Heb woensdag een seminar gehad hierover, dus nu weet ik een beetje iets ervan. @Marieke, het blijft spannend, maar je moet je toch leren inhouden
haha i know! nee niet t bedje in, lig lekker op de bank beetje voor dr tv.. dat bed heb ik na 2 dagen ook wel gezien haha. ik had wel een foto gemaakt wieffie van de 3 testen bij mekaar.. maar daar was die van vandaag nog niet opgedroogd dus erg slecht zichtbaar.. nu is t op een foto toch minder zichtbaar dan in t echt vind ik maar goed. zal kijken of t een beetje zichtbaar is als ik m verklein voor hier.
nou je ziet er weinig van haha maar misschien met een hoop fantasie zie je ook op de foto een 2e streepje.. en vind m op de foto aardig grijs haha maar hij is in t echt dus wel paars.. volgorde: bovenste van 8 dagen na inseminatie (om te zien dus of pregnyl mn lijf uit was) middelste van gister, 10 dagen na ins. onderste van vandaag 11 dagen na ins. al zie ik nu op de onderste vrij weinig, maar nu die opgedroogd is die ongeveer t zelfde als de middelste. je ziet er geen reet van maar ach.. komt er nog eens leuke spam voorbij hahaha
*DUIM* *KNUF* *gauw verder met leuks bedenken voor L's halloweenverjaardagsparty volgende week * oja...moet nog nodig spammen; K is vorige week met de psz begonnen! ...komt nog...foto's nog niet op pc staan... *LIEFS!*
De bovenste is idd omowit, op de andere twee zie ik een streepje. Spannend hoor, ga je wachten tot overmorgen met testen of toch stiekem morgen?
nou.. denk morgen..aangezien vriendlief niet weet dat ik getest heb *bloos* ik mocht eigelijk maandag pas van hem testen.. maar dat had hij al verkort naar morgen haha.. dus als ik denk dat hij morgen donkerder is geworden en hij zegt nou vind m nog wel licht dan haal ik mn andere testen er wel bij hahaha.. stout he van mij!
Hey, Lool, is toch ook niet gek dat je ermee bezig bent, knuffel! En idd hoe gaat het met mnr Date? Mariek, jij maakt het weer berespannend zeg! Ik zie heeel licht wel een tweede streep.. Hoop dat hij morgen veel duidelijker is! Dimple, ik ben benieuwd naar de site... mag ik ook een PB??? Ellen, ohh T-bergen, is wel een heeeel leuk dorp! Daar zit je dus erg mooi! Wij hebben vrienden in G'stren, zwaai volgende x wel naar je! Leentje, hoe gaat het met je neef? Nog meer van hem gehoord? Hoe gaat het met jou werk? Alweer nieuwe opdrachten binnengesleept? Wieffie, tijd begint dus door te tikken... spannend! Kreeg net een mailtje van het Radboud over wanneer de winterstop is. Zoals het er nu uitziet kan ik dan nog net voor de stop de eskimo's ophalen. Is natuurlijk veel beter dat ze lekker warm bij mij zitten tijdens de koude kerstdagen i.p.v. in de vriezer ...