hallo meiden, ik ben in middels 96dagen overtijd pff wordt egt gek, hebbe jullie dat ook. heb 3x getest en 1 test twijfelde ik voel me moe misselijk en zit onder de puisten pff blehh groetjes
ik zou ook even naar de ha gaan. als je test niet posi is dan ben je vast niet zwanger want dan had je nu onderhand wel een echt knaltest gehad. Maar de wonderen zijn de wereld nog niet uit. Even bloed laten prikken, kan ha op allerlei hormonen laten testen, daar kunnen ze al een hoop uithalen. Ben je lang geleden gestopt met de anticonceptie?
hoi hoi, Heb je vaker zulke lange cyclussen? Als dat wel zo is, is het idd goed dat je naar de ha toe gaat. Mijn cyclussen waren ook erg lang en toen bleek dat ik pco heb, dan heb je geen of bijna geen eisprong. Ik hoop voor je dat het allemaal mee valt.
heey, oke hoop dat ik dat niet heb, heb wel iui gehad en elke dag meost ik prikken zodat me eicellen wel sneller groot werden, maja wacht maar af tot morge. zit ook beetje te denken dat t msis de overgang kan zijn, moet daar neit aan denken