November 2010 mama's --- deel 3

Discussion in 'De mama's' started by Coco, Aug 30, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Marleen1979

    Marleen1979 VIP lid

    Dec 8, 2006
    6,488
    1
    0
    Wat goed van jullie kindjes, zo achter de loopwagen! Als ik dat zie dan is Luuk nog zo klein... Echt leuke filmpjes!
     
  2. Jucade

    Jucade VIP lid

    Jul 20, 2006
    18,229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Marleen, Devin kan sinds een week of 2 al kleine tijdjes los zitten en dit gaat al beter. Maareh, rollen? echt niet ;) En kan Luuk ook rollen of zitten?
     
  3. Marleen1979

    Marleen1979 VIP lid

    Dec 8, 2006
    6,488
    1
    0
    Luuk rolt vanaf ongeveer 6 maanden van rug naar buik. Terug rollen kan hij niet. Zitten gaat ook nog helemaal niet. Ze moeten nu eerst maar eens vinden wat er met hem aan de hand is, want op deze manier kan hij zich ook niet ontwikkelen.
     
  4. babyproject

    babyproject Niet meer actief

    Wow, wat kan Tess al goed stappen! En kruipen!! Wat gaat ze snel :D

    Als ze echt veel last heeft van dr billen, moet je gewoon even naar de HA gaan. Jennifer's billen gaan nu eindelijk de goede kant op, na een zalfje van de dokter waar hydrocortison in zit... Zeker na zo'n lange tijd stuk, heeft zo'n huidje af en toe wat hulp nodig.
     
  5. lot23

    lot23 VIP lid

    Aug 13, 2006
    6,130
    0
    0
    gelderland
    Rode kapotte billen: Isa had het van de week ook, zo zielig maar wat bij kapotte billen echt goed kan helpen is gewoon maizena erop poederen, hier ook gedaan en na 2x poederen was het al veel veel beter.

    Debby en Peertje stoer zo achter de loopkar he. Zo'n schattig gezicht, Isa doet het net sinds van de week heel wankel maar oh zo interessant.

    Marleen wat fijn dat ze toch weer van alles gaan meten het word tijd dat de oorzaak eens gevonden word en jullie weten waar je aantoe bent.

    MrsNuke jeetje een hernia, heel heel veel sterkte!

    Wendy gelukkig geen 2 prikken in 1 week.

    Nou hier nog steeds een spookje savonds of snachts. Na meer dan een week was ik er eigenlijk helemaal klaar mee was zo moe toen ze weer kwam gisteravond laat heb ik na 3 kwartier haar bed van de muur gehaald en of het toeval was of echt de oplossing maar ze ging gelijk slapen dus ik hoop zooooo dat dit helpt en ze vannacht weer beter slaapt.
    Verder gaat het goed met haar ze heeft sinds gister door hoe ze moet traplopen ze zat ineens op de 1ste tree dus wij erachter gaan staan en daar ging mevrouw hoor dus dat word de deur goed dichthouden nu.
     
  6. Debbykoops

    Debbykoops VIP lid

    Mar 20, 2007
    12,175
    0
    0
    Noord-Holland
    @Marleen, hoe gaat hetmet Luuk? Hebben ze al zijn bloedsuikers gemeten?

    @Peertje, jeetje, wat is Tess groot! En Owen is inderdaad klein hoor ;). Owen is bij de ka 71cm en bij het cb 69,5 :D. En klimt Tess niet die trap op? Wij hebben er gelukkig een deur tussen, want zodra de deur open is, klimt meneertje de trap op.

    @Lot, die Isa lekker aan de klim op de trap :). De deur inderdaad goed dicht houden. En hopelijk vannacht weer een goede nacht, nu het bedje los van de muur staat.

    Owen was weer vreselijk aan het kwijlen en na een 'gevecht' vanochtend konden we eindelijk even kijken. En ja hoor, tandje nummer 3 zit beneden, klein beetje door, dus dat is tandje nummer 7 in totaal :).
     
  7. Moontjee

    Moontjee Fanatiek lid

    Sep 24, 2009
    1,617
    0
    0
    Berlicum (NB)
    hey meiden, hoe is het hier? ben een tijdje niet geweest maar het ging erg slecht met mijn nichtje..
    ze is gistere na een ziektebed van een jaar overleden op 26-jarige leeftijd:(

    Liefs, Simone
     
  8. Marleen1979

    Marleen1979 VIP lid

    Dec 8, 2006
    6,488
    1
    0
    @Simone: Ik zag op Hyves al dat er iemand overleden was, maar kon het even niet plaatsen. Jeetje was erg... Soms is het leven zo oneerlijk. Heel veel sterkte!
     
  9. Debbykoops

    Debbykoops VIP lid

    Mar 20, 2007
    12,175
    0
    0
    Noord-Holland
    Jeetje, dat is zeker heftig Moontjee! Heel veel sterkte de komende tijd en een hele dikke knuffel voor jou!

    @Marleen, hoe gaat het met Luuk?
     
  10. peertje

    peertje Fanatiek lid

    Mar 20, 2009
    1,671
    0
    0
    vlakbij amsterdam
    babyp: ja dat idee had ik ook al, als t van de week niet minder word ff bellen, maar zul je altijd zien, vandaag maar 2x gepoept, dus t begint te helen....!

    lot:ja zelfs maizena hielp niet:( t was echt zo zielig....gelukkig vandaag maar 2x, dus kon t aardig helen, van de week was t rustig 10x, tja dan heeft t ook geen tijd om te genezen!
    oo hopelijk helpt t nu je t bedje hebt verzet!

    debby: nou toevallig begint ze sinds deze week de trap te ontdekken....ach ik ben t gewend, altijd een open trap gehad bij de andere 2 en die deden t na een paar keer Nee niet meer...dus ik heb hoop:D
    ja tess is 73cm....toch weer 3-4cm verschil! al was ik vandaag op een verjaardag en die hebben een dochter van half november en die was de laatste keer cb al 76cm, toen vond ik tess weer klein!

    moontjee: gecondoleerd, heftig hoor!
     
  11. Marleen1979

    Marleen1979 VIP lid

    Dec 8, 2006
    6,488
    1
    0
    De eerste twee voedingen gingen goed vandaag, maar om 16.00 uur kreeg hij weer een aanval tijdens het inlopen van de voeding. Ze konden dus bloedsuiker prikken. Voor de aanval was het 4.9, tijdens 11.0 en na de aanval 8.2. Ik ben benieuwd of de artsen iets kunnen met deze waarden. Misschien is wel wel gewoon oke, al is 11.0 best hoog. We zullen het morgen wel horen. Straks even bellen hoe de laatste voeding gegaan is.
     
  12. wendy2010

    wendy2010 Fanatiek lid

    Jan 25, 2010
    4,155
    0
    0
    fulltime mama
    Goes (ZE)
    moontje wt heftig meid... :( heel veel sterkte.. 26 is echt veel te jong :(
    ik weet ff niet meer wat er was, waarom het zo slecht ging met haar? wat had ze?

    gecondoleerd meid.....
     
  13. LittleMonsters

    LittleMonsters Niet meer actief

    gecondoleerd
     
  14. honeyy

    honeyy VIP lid

    Nov 5, 2008
    7,635
    44
    48
    verkoopster babyspeciaalzaak
    moontje; gecondoleerd!!
     
  15. Debbykoops

    Debbykoops VIP lid

    Mar 20, 2007
    12,175
    0
    0
    Noord-Holland
    En we hebben weer een jarige in ons midden :D.

    Wendy, gefeliciteerd met je verjaardag meis!!!
     
  16. Ineke1983

    Ineke1983 Fanatiek lid

    Jan 30, 2009
    3,322
    0
    0
    Limburg, België
    Gelukkige verjaardag wendy!!!


    WAW :) Ik zat net met Mila op de speelmat en ze trekt zich aan me op om een kusje te geven en toen gaf ze me een handje, draaide zich om en stapte gewoon uit het niets 3à4 stappen naar de speelboog en trappelde daar dan supercontent en viel natuurlijk weer om!!! Echt gewoon uit het niets! Ben zo trots op mijn poppeke :D

    Natuurlijk wou het het uur daarna niets anders meer doen en wordt ze nu megagefrustreerd dat ze niet zelf kan stappen haha geef ze een vinger en ze willen een hand!
     
  17. Ineke1983

    Ineke1983 Fanatiek lid

    Jan 30, 2009
    3,322
    0
    0
    Limburg, België
    Moontje, innige deelneming... vreselijk zo jong!
     
  18. Marleen1979

    Marleen1979 VIP lid

    Dec 8, 2006
    6,488
    1
    0
    @Wendy: Gefeliciteerd.

    Ik ben vandaag tussendoor even naar huis geweest vanuit het ziekenhuis om naar de tandarts te gaan. Die heeft mijn verstandskies (onverwachts) getrokkken. Daarna weer snel naar Utrecht terug gegaan. Morgen komt de gastro-enteroloog (maag-darmspecialist) om Luuk te onderzoeken.
     
  19. lot23

    lot23 VIP lid

    Aug 13, 2006
    6,130
    0
    0
    gelderland
    Marleen geen pijn van je kies? Succes morgen! Weet dat we aan jullie denken.

    Moontje gecondoleerd!

    Wendy gefeliciteerd met je verjaardag!
     
  20. Marleen1979

    Marleen1979 VIP lid

    Dec 8, 2006
    6,488
    1
    0
    @Lot: Nee geen last van de kies eigenlijk. Ik heb alleen het idee dat het gat nog niet goed dicht is, maar zal morgen wel oke zijn.
     

Share This Page