is zeker zielig dat vallen, maar zal wel niet de laatste keer zijn. hij ligt nu lekker in bed en ik zit lekker op de bank, lekker relaxen en op tijd naar bed.
Ik zal nog even vermelden waarom het zo'n ramp daar was. M'n zwager vind het heel stoer als zijn zoon (bijna 14) een grote mond heeft. Nu hadden ze een stoer verhaal dat hij een klasgenootje vastgreep bij z'n nek en hem vol in z'n gezicht sloeg en bleef door slaan. Iedereen vond het daar zo stoer zelfs mijn schoonmoeder (zijn oma) wilde helemaal boks doen omdat ze het zo stoer vond. (tja misschien ben ik raar, maar ik vind het niet normaal) daarna begon de schoonzus van mijn schoonzus. Ach hebben jullie nu weer een zoon? tenminste het is toch een jongen. Wel jammer he?? Dus ik vroeg wat is jammer? naja 2 zoons.............. wij hebben een zoon en een dochter zoals het hoort (mens is bijna 50 en dan zo'n domme opmerking) Daarna.............. wil je nog een 3e? Dus ik moest even inwendig lachen........ Ik dus van ja in de toekomst willen we misschien nog wel een 3e. En gelijk erachteraan.......... en dan mag het voor mij m'n 3e zoon worden. (ze was gelijk stil en zei er niks meer over) Als een vrouw van die leeftijd zo'n opmerking plaatst dan heeft ze echt geen idee van zwangerschappen hoor. Daarna begon m'n zwager weer vreselijk vervelend te worden. Owen wordt volgende week gedoopt en zij hebben daar niks mee. (dat is hun goed recht ik laat iedereen gewoon z'n eigen idee erover hebben, maar ik vind het fijn om ze te dopen, wat ze er verder mee doen is aan mijn kanjers) maar goed begon ie hoor, en dan gooit ie een hele emmer water over z'n hoofd ofzo? enne verkracht die pastoor ook alle kindjes? en waarom doe je het? ze willen het zelf toch niet, jij dwingt het ze toe. Daarna begon hij over m'n kleren en m'n schoenen te zeuren. (had hoge hakken aan en een jumpsuit) voelde me er echt heel fijn in. (zijn vrouw draagt altijd dezelfde sandalen en broek en spijkerblouse) denk dat ie stiekem gewoon jaloers was dat z'n vrouw er altijd als een heks uitziet en dat ik er gewoon als een vlotte vrouw uitzie. Hij had wat opmerkingen, maar was het al spuugzat dus begon steeds geirriteerder te worden. Blegh ik vind het gewoon zulke erge mensen, als ik ze nooit meer zou zien mis je ze ook niet.
Miekr ik zou zo klaar zijn met die mensen. Ik zou opgestapt zijn. En daarna nooit meer daar langs gaan. Zijn ze helemaal van lotje getikt! Ugh Danitjuh heeft gesproken Ismail weer niet geslapen van ehhh 3 uur tot half 8 Jengelen enz.. dus om kwart voor 7 in bad gedaan. Iets meer in zijn fles gedaan. Is het op gaat meneer gewoon huilen hihihi.. Boertje gelaten en hoppa naar bed. Om kwart voor 8 lag hij in coma en ik kon lekker douchen. Zit me eens af te vragen of ik hem niet gewoon zelf moet laten komen voor de voeding. Normaal moet hij om 24.00 weer hebben. Gister hem dus wakker moeten maken wat maar half lukte. Hij heeft toen slapend zijn fles naar binnen gewerkt.
jeetje wat een verhaal miekr, kan er met mn pet niet bij! kan me voorstellen dat het voor jouw een ramp was.
@ danitjuh ja je moet gewoon je gevoel volgen hoor wij deden dat al gelijk overdag maakte we hem wakker voor zijn fles en snachts kwam hij zelf gewoon dylano sliep ook behoorlijk snel al door maar goed je moet doen wat je zelf wil natuurlijk wel slordig hoor dat ze zijn papieren kwijt zijn pfff !! @ elsie wat sneu dat je kleine man 2 keer is gevallen ja net wat je zegt het zal wel vaker gebeuren nu die kleine van mij trekt zich nu ook op in de box en af en toe gaat ie ja je kan het toch niet tegen gaan @ miekr pfff wat een mensen zeg kan me goed voorstellen dat als je ze niet meer ziet ze niet zou missen @ hier kleine man lekker op tijd naar zijn bedje gegaan vanmiddag weer bezig geweest met me scrapbook over dylano altijd leuk verder niet zo veel eigenlijk
Hmm dan toch maar eens kijken hoe laat hij komt. Al ben ik bang dat als het 24 uur is en ik ben per ongeluk wakker dat ik dan toch de fles ga geven hihi... Wat is een scrapboek?
@ danitjuh ja zou het gewoon is proberen en kijken wat je kleine mannetje doet ja ik ben een scrapbook aan het maken van die kleine man dus met foto's en leuke vellen en karton en plaatjes en noem maar op hobby en dus
Miekr wat een zeikerds zijn het. Danitjuh idd je gevoel volgen. Marjolijn krijgt nu om 10 uur laatste fl3s ipv 11 uur en ik wil maar half 10 toe je hebt dan zelf meer rust. Hier slaapt ze door tot 9 uur.
Ik ga het later proberen. Want hij moet dan een ander schema hebben en die moet ik nog uitpluizen haha Hij slaapt nog niet door komt wel voor een voeding tussen de 4 en 6 uur laat hij ertussen.
@danitjuh goed gesproken! @miek ja hoor wat een rare schoonfamilie heb je toch weer he! stoer als een jongen een andere jongen slaat. nou geweldig dat is wat we nodig hebben in de wereld nog meer geweld. nou ja mijn schoonfamilie is ook zo gezellig hoor. farid heeft nu flinke ruzie met zn broer. die laatste is slim beld met tel nr van schoonzus naar mij om dingen uit te horen. neem nu tel niet meer op maar ook hij zegt tegen zn zoontje van 5 slaan etc en spugen naar andere kinderen. t is te hopen dat er op deze school nu meer aandacht aan gedrag en samenspel wordt gegeven. op andere school was t een ramp. t is een lief knulletje maar die vader verpest m enorm. noemt m ook zonder reden :klootzak. kind zegt t lachend terug tegen zn vader weet nite wat hij zegt en krijgt dan ineens klappen omdat hij zn vader uitscheld. nou echt grrrrr. maar dei schoonouders en familie van jouw met 3 jongens straks nouja so what! 3 musketiers! mouschy hier op t forum heeft ook 3 schatten van knullen helemaal geweldig. ik zal t ook leuk vinden hoor 3 jochies. bij mij is beiden welkom. maar dat mensen altijd van dei oordelen hebben pfff. bah!!! @hier, gister middag heeft de man nog een keer geprobeerd te bellen. niet opgenomen. sindsdien niets meer gehoord. hij zoekt t maar uit. toen mn vader belde zong hij wel toontje lager. snap ik ook niet hoor., denken tegen vrouwen alles te kunnen zeggen en horen n man en zijn ineens heel anders aan tel. maar ja t enige wat hij van ons zal kunnen krijgen is zon stift. en verder zoekt hij t uit. maar hij zei al wel tegen mn pa dat hij t er niet bij liet zitten. nou ja hij doet zn best maar. denk toch dat politie wel iets beters te doen heeft dan zon zeik vent te helpen met klein krasje. verder zeurt vrouw van maatschappelijk werk aan mn hoofd dat ik onder grote spanning sta en het me helpt om met haar te praten. NEEE!!!!! dat helpt niet. ik erger me aan haar. vind t leuk en goed dat ze farid helpt maar ik wil niet. zit ze altijd zo stom in dat jurkje laag decolete en benen wijd. persoonlijk vind ik haar niet professioneel. ze pakt al die gesprekstechnieken die ik ook uit mn hoofd ken. daar heb ik al zon hekel aan. nou ja ga zo meteen stad door strompelen lopen is t bijna niet meer te noemen. goede gay vriend komt langs altijd wel gezellig.