December 2011 Mama's!! Deel 3

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Doemaar, Sep 23, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sjees

    Sjees Niet meer actief

    nijn,oei meis toch das schrikken zeg,ik hoop voor je dat het gauw beter gaat,want zo had je het je toch allemaal niet voorgesteld,ik hoop dat je straks alsnog een beetje zult kunnen genieten,heel veel sterkte!

    Pfffff kom net thuis,hebben net 2,5 uur geoefend voor het concert wat we gaan geven eind mei met het gospelkoor waar ik bij zing,kreeg net te horen dat ze het leuk vinden als ik ook nog wat solo sing en heb ja gezegd maar hoop dat ik t tegen die tijd ook nog allemaal volhoud want is wel een heel lange dag!
    Heb er wel reuze zin in,dus hopelijk gaat alles tegen die tijd nog goed en ze hebben zo'n zit/sta kruk op t podium staan waar ik op kan zitten dus das wel lekker!
    Ga nu gauw naar bed want heb behoorlijk last van een gespannen buik en rug,truste allemaal!
     
  2. Doemaar

    Doemaar VIP lid

    Sep 24, 2008
    8,119
    0
    0
    Limburg
    @kim, heel goed gedaan, nu weten we in iig wel meer over nijn

    @nijn sterkte, meis doe maar rustig aan iedere week dat beeb nu blijft zitten is er 1!!!

    @blondje, haren zijn bob-achtig geworden..... kappers doen ze alleen altijd in zo een achterlijk model en zodra ze zien dat ik krullen van mezelf heb laten ze die altijd zitten, en ik haal ze er altijd uit haha

    @aapje, ja effe lekker zo die schaar in je haren...

    @germini, succes met het uitzoeken van een van de 2 namen haha

    @petera, is goed, zie het wel....


    zo ga me effe met uk bezighouden, die besloot om 10 voor 5 wakker te worden,met als gevolg dat ze valt, stoot, huilt enz enz.... kortom ze is nog moe.. maar slapen ho maar... laters
     
  3. Florabella

    Florabella Fanatiek lid

    Dec 8, 2010
    4,323
    0
    0
    Juf!
    Limburg
    Zooooo jullie hebben gezellig gekletst!!

    Hier de hele tijd logees, gezellig maar vermoeiend! Ben echt op en mijn lijf geeft het ook lekker aan. Dus ergens weer een balans zoeken.
    Ben dus ook ff minder hier, probeer wel te lezen maar reageer even minder tot ik me beter voel.
    Knuf voor jullie meiden en speciaal een goede voor nijntje!
     
  4. Scrapdoodle4

    Sep 9, 2011
    94
    0
    0
    Heerhugowaard
    Hej meiden,

    Jeetje, wat een naar bericht over Nijn! Ik prijs mezelf toch gelukkig dat het tot nu toe allemaal goed gaat want dat is blijkbaar niet zo vanzelfsprekend. Nijn, veel sterkte gewenst, ik hoop dat je baby nog een poos blijft zitten!

    Flutterby: Veel plezier bij de echo vandaag! 9 uur werken per dag vind ik trouwens best veel ook al is het zittend. Is er geen mogelijkheid om bijvoorbeeld 6 uur te gaan werken? Het is volgens mij ook niet prettig als je zo door moet tot 36 weken en dan helemaal kapot bent niet meer kan genieten van je zwangerschap, toch?

    Babystew: balen dat je er nu weer een schimmelinfectie bij hebt! Wel prettig dat je nu weet waar je aan toe bent en in het ziekenhuis mag bevallen. Mooie foto's trouwens!

    NieuwWolkje: Fijn dat je kindje goed ligt! Ik ga dat vrijdag ook nog maar eens vragen hoe ze nu precies liggen.

    PeTera: Je moet je dus haasten om te kunnen ontspannen bij de zw. yoga :D Lijkt mij trouwens ook wel fijn zw yoga. Wees wel voorzichtig met die harde buiken, denk goed om jezelf en je kindje!

    Blackbird: Fijn dat je kindje al goed ligt. Ik ga ze vrijdag weer zien en dan gaat mijn schoonmoeder ook gezellig mee.

    Verder gister met mijn hub naar de Prenatal in A'dam geweest om de eerste pakjes te kopen voor onze meisjes. Wat hebben ze daar toch leuke dingen! Ik ben trouwens jaloers op iedereen die gewoon zijn hele huis nog zelf schoon kan maken. Alles in 1 keer red ik echt niet dan krijg ik al lang "protest from the belly". Ik doe alles in etappes of vraag het aan mijn hub. Hij was van de week zo lief om de ramen aan de voorkant van het huis te lappen zodat ik een mooie foto kon maken van het raam van de babykamer waar hij de Disneysticker op geplakt heeft :D Even kijken of ik die foto hieronder kan zetten...
     
  5. Scrapdoodle4

    Sep 9, 2011
    94
    0
    0
    Heerhugowaard
    Jippie gelukt!!! Ik leer het wel hoe alles werkt op dit forum ;)

    Mikmak, wilde ik nog even zeggen/vragen: lijkt me heel gaaf zo'n bomen/bosbehang! Heb je daar een foto van?
     
  6. Doemaar

    Doemaar VIP lid

    Sep 24, 2008
    8,119
    0
    0
    Limburg
    @scrapdoodle, ja heb daar wel foto's van... zal strax effe kijken, zo meteen eerst met mn schoonbroer het laminaat voor linette dr kamertje leggen.... als verrassing voor hub... hoeft hij alleen onze kamers maar te doen.
     
  7. Scrapdoodle4

    Sep 9, 2011
    94
    0
    0
    Heerhugowaard
    Laminaat leggen! Jeetje wat fanatiek doe je wel voorzichtig! Maar idd wel een leuke verrassing! Ik ben benieuwd naar de foto's.
     
  8. Lin71

    Lin71 Fanatiek lid

    Apr 19, 2007
    3,481
    0
    0
    prov.groningen.
    Jee nijn luister maar goed naar de adviezen van het ziekenhuis en beeb nog even binnen proberen te houden.

    Leuk dat disney raamfolie.

    Hier donderdag de meubeltjes voor onze beeb. Heb er nu al zin in.

    Uberhaupt nog iets in de huishouding doen maakt mij jarloers.................................
     
  9. Goofie

    Goofie Fanatiek lid

    Jan 23, 2011
    3,005
    1
    38
    NULL
    NULL
    Hoi meiden,

    Over huishouding gesproken pfff...
    Heb gister even beneden helemaal gedaan weliswaar niet achter elkaar maar toch..
    Merk dat nu dus weer aan mijn bekken bah.
    Had gister even wat minder last en dacht o dat lukt wel, nou mooi niet dus.
    Gelukkig had mijn mannetje voor hij wegging boven en zolder helemaal gedaan, dus dat bleef mij bespaart.
    Normaal doet mijn vent veel hoor, maarja moet het nu toch even zelf bijhouden nu hij weg is.
    Ik doe de katten expres lekker naar buiten als ik wakker ben, want dat scheelt weer wat haren hihi..
    Nou vandaag maar even niet zo veel!
     
  10. Goofie

    Goofie Fanatiek lid

    Jan 23, 2011
    3,005
    1
    38
    NULL
    NULL
    Oja heb via marktplaats allemaal leuke kleertjes van lief gekocht voor ons meisje..
    Hoop dat dat vandaag binnen komt, want ze waren allemaal al naar de brievenbus geweest hihi..
    Ook verwacht ik vandaag een pakketje met bh's, want jeetje nu moet ik echt wat anders.
     
  11. Doemaar

    Doemaar VIP lid

    Sep 24, 2008
    8,119
    0
    0
    Limburg
    @scrapdoodle, ik doe niet zoveel hoor, wel meeleegruimen en effe stukken oud tapijt naar het stort brengen, maar leg het niet hoor haha. voel dat ik nu al teveel heb gedaan...heb de slaapkamers badkamer en washok en de wc beneden algepoetst...en als ik weer opgeladen ben dan begin ik beneden.... de kamer voor linette is al helemaal leeg dus als het ligt alleen effe zuigen en dweilen, inbouw kastjes komen van het weekend wel haha
     
  12. blackbird

    blackbird Fanatiek lid

    Sep 7, 2009
    1,434
    48
    48
    Hei meiden!!

    @nijn: jeemig meid, dat is schrikken! kleine moet echt nog even blijven zitten hoor!!

    @germini: succes met de namen! wij hebben pas nog even toch een meisjesnaam erbij bedacht, voor t geval de echo niet goed was en er toch een meisje uit komt!;) t zal je maar overkomen. Gelukkig hadden we echt binnen 10 min. een naam waar we allebij heel tevreden over zijn:D die blijft er, mocht het toch gewoon een jongen zijn, in voor een eventuele 2e ;)

    @Scrapdoodle4: wat een leuke raamfolie! en netjes gedaan! ik krijg altijd ruzie met dat soort spul:)

    @energie/huishouden: ik kan nog wel wat, maar ik merk dat ik ook heel veel rust moet houden tussendoor.. vanacht droomde ik dat ik weer terug was op mijn oude werk (2 banen terug zeg maar..) en ik was zo moe! zo moe! ha ha gelukkig bleek ik in bed te liggen!
    Ik blijf ook stug volhouden om iedere ochtend een uur met de hond te wandelen, maar ik moet wel echt afwisselen met hoe ik loop enzo. En daarna rusten..
     
  13. Laraxx

    Laraxx Fanatiek lid

    Jun 16, 2009
    2,218
    419
    83
    Nijn sterkte!! Hopelijk blijft beebje nog even zitten!!!

    Ik zelf kan bijna nix doen zonder een harde buik te krijgen, hebben jullie dit ook??
    Als ik opsta of buk heb ik er al 1....
    Naja zoveel mogelijk rustig aan doen..
     
  14. Doemaar

    Doemaar VIP lid

    Sep 24, 2008
    8,119
    0
    0
    Limburg
    @teveel doen.. doe ik toch al gauw... doe het huis wel 1 eens poetsen, maar gaat wel met veel tussenpauzes... moet nu nog steeds beneden doen vandaag, maar heb al wel het oude tapijt van linette dr kamer naar het stort gebracht.. nu effe eten.. en dan ga ik beneden beginnen met afstoffen
     
  15. Goofie

    Goofie Fanatiek lid

    Jan 23, 2011
    3,005
    1
    38
    NULL
    NULL
    Ik heb zojuist mijn eerste pakketje binnen met een shirtje van lief, zoooo schattig maatje 50/56.
    Heb ik voor 5 euro gekocht via marktplaats.
    En tot mijn verbazing nog helemaal nieuw met kaartjes en al eraan hahaha

    Sorry beetje echo maar moest het even kwijt.:)
     
  16. germini

    germini Fanatiek lid

    May 29, 2008
    1,373
    0
    0
    @blackbird,
    Haha ja je hoort het wel eens........is ook mijn grootste angst!! krijg ik inenen een jongen.............leuk in al die roze kleertjes en op een knalroze kamer:D;) wij hebbne geen jongensnaam verzonnen.........het moet gewoon echt een meisje worden hahaha.

    @schoonmaken enzo,
    hier ook alles in etappes hoor! op sommige dagen lig ik nog op mijn knieeen te boenen maar op sommige dagen doe ik ook echt niets! het wisselt...........maar alles gaat met tussenpozes!

    @dromen,
    Dromen jullie ook zo raar?? ik ben la van de meest monsterlijke freggels bevallen met roze mutsje op!!:D zo echt!! wordt er bang van hahaha

    Vanmorgen weer een stuk gefietst........pfffffff heb echt geen conditie!! in het kader van meer bewegen dacht ik ik ga meer fietsen...........zadelpijn!!! nou ja, de kleine man vind het wel leuk! beter als altijd maar met de auto en het is nog goedkoper ook!
     
  17. Peanut

    Peanut Actief lid

    Mar 2, 2010
    361
    0
    0
    fulltime mama!
    Zuid-Holland
    @nijn: jeetje meid, ukkie moet echt nog even hoog en droog blijven zitten. sterkte meid!

    @huishouden/nestdrang: zodra ik ook maar iets van energie in m'n lijf voel, sla ik aan het poetsen/huis herinrichten/etc etc.
    gelukkig is Joep's nieuwe kamer nu bijna klaar en gaat ie er vrijdagavond voor het eerst slapen. maar heb inmiddels alweer een aantal nieuwe "projectjes" bedacht, dus het huis is nog lang niet klaar. manlief wordt gek van me.

    @dromen: ik droom ook vreemd en erg onrustig, maar ik ben gelukkig nog niet bevallen van een freggle!!??
    ik zie het al helemaal voor me, lig je te bevallen en dat de verloskundige dan tegen je zegt: gefeliciteerd, het is een....freggle!

    @harde buiken: hier ook regelmatig. gisteren stond ik op van de bank en had ik ineens mega-bandenpijn. duurde gelukkig maar even, maar echt prettig is het niet.
    maar ach, het hoort erbij en het schijnt nog goed te zijn voor je kleine ook.

    ik heb verder zelf eigenlijk niet zoveel te melden. gaat een beetje z'n gangetje, weinig bijzonders.
    beetje saai, maar is best wel lekker eigenlijk ;)
     
  18. Sjees

    Sjees Niet meer actief

    germini,hahhaha arme jij,ik droomde veel maar t is nu weer minder gelukkig,allemaal horror senario's over de bevalling etc.

    mikmak,jemig kun jij je energie neit een beetje met ons delen,hier komt er maar neits gedaan mijn huis is 1 grote bende maar ik krijg bv ok met geen mogelijkheid de stofzuiger naar boven getild.

    goofie,leuk he wachten op allelei dingen die je via mp hebt,ik ben nu aan t kijken voor een ledikantje voor de baby,wordt toc wel tijd nu,ben mijn 32ste week in gegaan whaaaaaa

    laraxx,ja heel herkenbaar,kan ook echt weinig doen of hij is hard merk t vooral in de zorg met mijn dochter,vind t best erg zwaar worden nu,maar we hoeven nog maar even!

    hier eindelijk aan de slag gegaan met de babykamer,heb al aardig wat rotzooi weggegooid en heb gestofd,speelgoed uitgezocht,comode beplakt met vlinders en de klerenkast ook,thema is dus vlinders hier,;)
    Nu een ledikantje zoeken op mp,en dan begint het al vorm te krijgen,ben wel blij dat er nu schot in de zaak komt,want t bleef maar door mijn hoofd malen wat ik allemaal nog moest doen maar er gebeurde niets.
     
  19. Doemaar

    Doemaar VIP lid

    Sep 24, 2008
    8,119
    0
    0
    Limburg
    @germini, ja droom hier ook wel wat vreemd weer.. vanmorgen droomde ik dat ik ruzie had met hub, en dat hij zei van, ach ga toch lekker weg je eigen zin doordrijven waarop ik antwoordde de enige manier waarop het leefbaar is, is als het op jouw manier gaat.. als jij je zin niet krijgt is het altijd de wereld tegen jou... toen werd ik wakker omdat linette me wakker maakte ze moest naar de wc.. haha

    @laraxx, ja heb hier ook last van harde buiken, en dan stop ik gewoon met hetgeen ik doe... maar ik herken ook wel wat van germini dat ik op dagen alles kan en dagen dat ik niets kan... vandaag gaat het wel goed, maar weet ook dat ik het vanavond moet bekopen..... ;)
     
  20. Goofie

    Goofie Fanatiek lid

    Jan 23, 2011
    3,005
    1
    38
    NULL
    NULL
    @Sjees: Echt 32e week al joh...loopt jou ticker achter??
    Heb je al wat op het oog, of nog druk opzoek naar een ledikantje.

    Ik moet voor mijzelf eens wat gaan aanschaffen, doordat die buik zo groot is geworden word alles te kort hahaha..
     

Share This Page