@Wish, Gabriël is ook 3,5 week te vroeg geboren. Hij is erg vroeg met tandjes wat dat betreft hoor. De eerste komt meestal pas tussen de 5 en 6 maanden. Zowel ik als mijn man hadden met 4 maanden het eerste tandje al, dus Gabriël volgt ons gewoon door er ook vroeg mee te komen. Als Gabriël op tijd was geboren had hij ook net iets meer dan 4 maanden geweest. Dus met draaien is hij dan eigenlijk net zo snel als Jaylin. Je kan gewoon niks vergelijken, omdat ieder een individu is die elk op eigen tempo iets doet.
Pff... Ik heb een super lieve vent, waar ik het ontzettend mee getroffen heb.. maar soms Moet ie een fikse trap onder zn hol hebben, of een knal tegen zn neus :x Hij komt uit zn werk, heeft heel lief de boodschappen gedaan. Was ik echt blij mee. Had koffie voor hem gezet, de afwas van vandaag had ik gedaan, de kamer gestoft.. de was gedaan half half. Al met al ben ik toch hele dag bezig geweest met van alles. Vriendlief gaat douchen, Luca werd ondertussen wakker, dus heb Luca an vriendlief mee gegeven onder de douche, was hij ook weer lekker fris en fruitig. Na het douchen zet ie et eten aan, hartstikke super.. MAAR Na het eten blijkt dat Twente iets eerder speelt dan gedacht, om 19.00u al. Dus IK moest flesje voor Luca klaar maken, IK moest Luca fles geven. Dus ik zeg zo: Dan doet papa de afwas zeker. Wat krijg ik gvd voor een antwoord: Ik heb de hele dag gewerkt! Nou sorry hoor, maar dan heb je me goed nijdig. Ik heb verdorie ook niet heel de dag op me r**t gezeten, hoe denk je dat de was schoon gekomen is, hoe denk je dat die koffie in de pot zit.. hoe denk je dat de kamer schoon komt en het aanrecht leeg is. Ga ik afwassen, kruipt hij achter zn pc Ipv dat ie me ff helpt, nee natuurlijk niet. Dat ik al 3x gezegd heb dat ik gebroke ruggetje heb, maakt niet uit blijkbaar. Oh echt he.. af en toe :x Hij krijgt vanavond het rambam maar even. Luca dus lekker op bed al bijna een uur.. ik moet nog steeds wat was ophangen.. en me rug wil al nie meer Die pijn lijkt af en toe steeds erger te worden, echt drama. Zo lekker op tijd mijn bed in!
Aaah meisje nog steeds wakker met 2 handjes in haar mond. Ik voel meerdere puntjes, dus het goede nieuws id dat er een paar tegelijk komen... Heb Chamodent in huis maar dat doet niks... Morgen Dentinix halen denk ik. Iemand goede ervaringen mee? Heb geen kinderpcm meer in huis helaas...
@ gravid: Knuffel! en dan te bedenken dat die van jou nog meer doet als die van mij Ze moesten allemaal is een flinke schop hebben
Dentinox heeft hier wel geholpen het verdoofd en verzacht het tandvlees ietsjes. Heb hier wel zetpillen gebruikt om de ergste pijn weg te halen.
Rapley is mijn inziens bedoeld voor kindjes die een beetje zelf kunnen zitten, kokhalzen is handiger als je rechtop zit en de stukjes zouden ze zelf moeten pakken, met 4 maanden heb je als baby die "pincetgreep" nog niet dus ik denk dat het cb niet geheel weet wat ie zegt... Mijn 3e zoon heeft nooit potjes en gepureerd geblieft (wilde ik wel graag hoor ) en vanaf 7 mnd is hij gaan mee smikkelen met ons, stukjes van pasta enz. Gewoon bij ons aan tafel, langzaam aan zelf proberen. Niet in de hand geven maar zelf laten pakken en in de mond stoppen. Als ze dat kunnen zijn ze er aan toe en is het iets goeds denk ik (om smaak en structuur te leren kennen, alles gepureerd is ook zowat). Wish, hier een meisje van vandaag 5 maanden, rolt niet, heeft geen tand, houdt soms haar hoofd niet eens goed overeind en is een maand te vroeg geboren Maak je geen zorgen! Ze zijn echt allemaal anders (bij mij alle 4 heel anders) en volgend jaar wordt je gek van die kleine lopende dreumes Jaaaa 5 maanden
Ik twijfel of er bij Yara tandjes door komen... ze kauwt wel op mn vingers en soms raakt ze ineens heel erg overstuur alsof ze pijn heeft! Ik voel verder nog niks (volgens mij) wat kan ik het beste doen als tandjes doorkomen? Ik hoor over verdovende middeltjes en zetpillen... ik heb yara nog nooit iets toegediend dus weet niet zo goed wat ik dan zou moeten doen.
Chamodent is homeopatisch, zijn druppels, dat zou je eerst kunnen proberen. Dentinox smeer je op het tandvlees geloof ik, kun je ook gewoon bij DA/kruidvat enz halen denk ik. Kinderparacetamol heb ik gebruikt toen ze koorts had, zetpilletjes zijn dat. Het schijnt ook te kunnen helpen bij tandjes. Ik doe de paracetamol dan denk ik wel alleen als ze 's avonds niet in slaap kan vallen. Ze is gisteren om 22.15 in slaap gevallen, arme meid. Om 23.45 ineens gillend wakker, ff troosten en toen sliep ze weer in tot 5... Ze drinkt ook al een week haar flessen niet leeg, denk ook ivm de tandjes?
Mbt Rapley, wat Rianne ook al schreef, dat is volgens niet zo geschikt voor kleintjes onder 6 maanden. Ze hebben naast die pincetgreep ook nog geen kauwreflex. Gek dat het CB dat wel adviseert.
Iedereen een goede nacht gehad? Vandaag krijgt ons meisje weer prikjes, maar ik ben aan het werk dus manlief gaat. Hij vroeg net wat de bedoeling allemaal is bij het CB en heeft dat opgeschreven, wat een lieverd is het toch die man van mij Gravid, al weer vrede in de tent ?
Meijke: Wat sneu dat ze zo'n last van de tandjes heeft! Gelukkig heeft ze dus nog wel lekker geslapen. Wat goed dat je man naar het cb gaat! Hier gaat ie mee as ie vrij heeft, maar heeft ie nooit Ja hier alweer vrede in de tent hoor Rianne: Ja hier zeiden ze dat het vanaf 4 maand al wel kon, evenals stukjes door het fruit. Maar heb het uitgeprobeerd.. maar het werkt hier nog niet, dus ga het nu pas doen vanaf dat ie 6 a 7 maand is. En net wat jij zegt, wanneer ze zelf stukjes pakken is het goed, dan zijn ze er wel an toe. Ik ben ook niet echt van het vloeibare eten, maar tot 6 maand krijgt ie het nog wel Ego: Gisteren avond om 21.30u had ik het echt gehad, dus ik zeg zo tegen vriendlief: Ik ga naar bed. NU al? Ik zo: Ja ben helemaal kapot van dat hele dag op me r**t zitten Vond ie niet leuk. Maar vond het heerlijk, even zo vroeg bed in.. en Luca heeft zowaar klokje rond geslapen.. dus was super lekker. Hij lag om 19.30u in bed, en kwam vanmorgen 20.00u pas weer! Dus heb hem net fles gegeven, en nu ligt ie in de box te jengelen... Wil op zn buik, en met vingers in zn mond.. weet ook niet. Zo lekker wandelen, het is hier al super mooi weer! En in de woonkamer al bijna 25 graden, dus word nog wat Ik heb vandaag eens niks op de planning staan, me rugpijn is helaas nog niet over.. dus geef hem even rust vandaag!
Goedemorgen allemaal! Hier heerlijk geslapen weer eens een keertje...kereltje werd om 7.15 wakker en lag er om 20.00 in gisteravond dus dat is keurig! @Gravid: Grrrr mannen!!! Balen dat je zo'n last van je rug hebt joh!Dacht dat het hier binnen warm was maar bij jou is het helemaal erg zeg. Vandaag ff beetje poetsen...morgen open huis bah!
Vagans balen dat het huis zon teringzooi is en je er niet aan toe komt. Hier begint het echte ritme er nu pas in te komen wat het huishouden betreft hoor. Het is me deze week bijna gelukt om alles van boven tot beneden schoon te maken. Moet straks alleen de slaapkamers en de overloop boven nog stoffen en stofzuigen en de 2e badkamer+ wc dweilen. Vind het best een prestatie (met drie verdiepingen kom ik echt niet altijd overal aan toe) dan nog een wasje opvouwen, eentje ophangen en een nieuwe erin. En dan misschien nog koekjes bakken. Oeff wat een leven haha. * MSN Haha wat is dat, ja dat vraag ik me ook af. Weinig tijd meer voor idd, daarom ook maar communicatie via de e-mail meestal hihi wish klinkt wel een beetje als begin vd 19 weken sprong moet ik zeggen! Oh maar meis Jaylin deed wel op haar buik liggen maar vond het nooit echt leuk. Ging gauw huilen en legde gauw hoofd neer en tja dan moest ik er omdraaien want dan werd ze driftig, kreeg geen adem etc. Sinds ze rolt ligt ze perfect op haar buikje en dat deed ze echt van de 1 op de andere dag. Ze legt nauwelijks meer haar hoofd neer en kijkt ook vele malen beter rond. En tandjes, ik heb geen idee. Zie wel witte puntjes en ze is jengelig. Jaylin is volgens mij gewoon vrij snel met alles maar haar ontwikkeling heeft naar mijn idee ook een tijd stil gelegen de eerste drie maanden door alles wat er gebeurd is. Dus dont worry, hij zit volgens mij wel in die sprong als ik het zo hoor, dus het kan zomaar ineens gebeuren! Gravid Heb je dat topic van de week in de lounge toevallig gelezen? Over die vrouw die de hele dag niks had gedaan? Misschien dat maar eens even doen, dan zal vriendlief het wel begrijpen!! Ik zeg ook vaak genoeg tegen manlief: ruilen?? Het leven als mama en huisvrouw is ook flink zwaar hoor. Meijke Sterkte met de tandjes! PCM moet ook goed helpen geloof ik, dus dat misschien ook eens in huis halen. Rianne Nog gefeliciteerd met de 5 maanden van Liora. Het lijkt nog als gisteren dat ze geboren werd he hihi Meijke Suc6 met de prikjes vandaag hier kleine meid lekker geslapen van 19u30 tot 7:00 (maak haar altijd wakker sochtends) oh ze wil nu naar bed, wip straks wel weer even langs
Wish: Oh spannend morgen dus! Hopelijk is ie gauw weg! Ja rug pijn is erg balen idd.. Vandaag mooi even rust dagje Troetel: Heerlijk he, als ritme beetje terug begint te komen, heb ik hier ook wel. Ik heb inderdaad dat stukje in de lounge gelezen ja, vond ik wel goeie Mag opzich heel nie klage hoor, hij weet best dat ik hier ook gewoon bezig ben, maar ja voetbal stond op.. dus dan kan hij nogal bot uit de hoek komen. Maar dan laat ik dus ook merken dat ik daar niet van gediend ben en doordat ik gister dus op tijd naar bed ging en op zijn vraag antw. met: ja ben helemaal kapot van de hele dag op me r**t zitten,.. dan weet ie wel dat ie fout zit. Msn: Heb ik wel tijd voor, maar vind er weinig meer an.. dus heb hem meestal wel aanstaan, en heel af en toe spreekt iemand me aan, maar verder nie. Net heerlijk uurtje gelopen met vriendin.. Luca fruit op, en die ligt nu in bed, maar kan/wil niet slapen. Dus die denkt: als ik nou ga jengelen dan pakt mama mij wel. Maar helaas, mama denk, je blijft maar mooi even liggen
Hahah Gravid wat een karaktertje die Luca Jaylin heeft vandaag ook een dramdag dus die ook maar mooi in bed gelegd, nu slaapt ze. Tis wel goed. Niet altijd Jaylin's zin, ze was gewoon moe!
Weet je waar ik zo boos over kan worden? Dat ik ook altijd t horn krijg van vriendlief dat als ik toch heel de tijd thuis ben, ik toch wel even alles kan schoonmaken en boodschappen doen en kan wassen en strijken en voor eten zorgen en de konijnen eruit laten en konijnen eten geven enz enz. Maar ik heb nu al viereneenhalve maand last van mijn rug. hih is meegeweest naar de osteopaat. hij heeft zelf gehoord van haar dat ik niks mag en kan doen n nog moet ik elkek dag opnieuw mezelf verdedigen waarom ik iets niet gedaan heb. tuurlijk maak ik schoon, tuurlijk doe ik de was en strijk ik alles, tuurlijk zorg ik voor mijn ventje. Maar soms gaat het gewoon niet en heb ik gewoon teveel pijn. Ik zou heel graag wer aan het werk gaan, heel graag weer het huishouden volledig doen, heel graag weer willen dollen met mijn ventje. Maar het gaat gewoon niet. Elke dag weer opnieuw zorgt het voor spanningen. Sorry hoor moest ik even kwijt
Troetel en Gravid: hier ook jengeldag. Volgens mij ligt het aan het weer ofzo. Meike: Balen dat n zoveel last heeft van haar tandjes. Wish: mijn mannetje rolt ook nog niet, heeft geen tandjes, lijkt al heel lang "stil" te staan in zijn ontwikkeling. Dus ik snap je heel goed. Het zou leuk zijn als het wel snel komt maar ieder kind op zijn eigen tempo. Komt vanzelf wel. Misschien ontwikkelt hij zich sneller in bijvoorbeeld spraak? Lars loopt hier heel de dg zijn stem te oefenen van hoog naar laag hard naar zacht.
Fem: Gewoon je vent even laten voor wat ie is dan. Hij weet nou eenmaal dat je niet veel kan doen, dus je hoeft jezelf ook niet te verdedigen dan! Als lukt, kun je wat doen.. lukt het je niet.. komt het later wel! Even aan jezelf denken, en niet aan je vent dan! Wil hij zn was gestreken hebben, hij weet waarschijnlijk waar de strijkplank staat en waar het strijkijzer ligt! Troetel: Ja best karaktertje hier, maar mama heeft gewonnen meneertje is stil! Hier moet ik ook echt al laten merken dat niet alles naar meneertje zijn zin gaat
Fem Meis toch snap dat het je even hoog zit. Hier kun je alles eruit gooien hoor Denk dat jouw vent dat berichtje in de lounge topic ook maar eens moet lezen. (gaat erover wat er gebeurd als de vrouw werkelijk de hele dag op haar kont zou zitten) Mijn mannetje heb ik het laten lezen en die kon er heel hard om lachen en begreep gistermiddag gelijk dat ik elke dag wel iets doe! Gravid Mooi zo mama's wil is wet Hebben meer meiden hier facebook? Ik ben opzoek naar vriendjes/vriendinnetjes daar haha Ik zit weer veel te lang op mn billen, maar ben zo verdiept in facebook uitvogelen en vanalles en nog wat.. zo maar eens aan de slag
Gravid: over het algemeen mag ik absoluut niet klagen, hij doet alls voor me. Als hij ziet dat ik teveel pijn heb, neemt hij het al snel over, hij kookt bijna iedere dag, strijkt zijn eigen kleren, doet de badkamer en wcs. Maar ik word er gewoon moe van om dan weer een verwijtende blik naar me te krijgen. Of dat hij boos is na een lange dag heel hard werken en dan blijkt de vaatwasser niet uitgeruimd te zijn ofzo. Weet je dat soort dingetjes. Ik word er gewoon niet goed van om mezelf keer op keer tegen iedereen te moeten verantwoorden waarom ik niks kan. door die kl*te bevalling!!! Ja ik heb er iets schitterends voor terug gekregen maar dat wil niet zeggen dat ik heel erg boos en verdrietig ben dat dit mij overkomt.