@bouwjaar mijn nod is volgende week dinsdag pas soms denk ik wel eens ga zondag alvast een test doen maar ik hoop dat ik kan wachten tot woensdag of donderdag als ik het dan nog niet ben. jeetje essje veel sterkte ik hoop voor je dat dit wel goed blijft gaan. en verder iedereen met een positieve test gefeliciteert.
Ja dat is ook leuk als je gaat trouwen met kindjes! Dan kunnen ze het idd bewust meemaken. En zo'n schattig kindje als bruidsmeisje/bruidsjonkertje is natuurlijk ook heel lief. Hopen dat deze baby gezond en wel is! Met mij gaat het wel goed. Ik ben alleen nu heel erg ongeduldig. En ik vind het lastig om er met anderen (behalve hier dan) over te praten. Ten eerste wil ik niet dat iedereen weet dat we aan het proberen zijn. Ten tweede vinden de paar mensen die het wel weten dat ik er niet teveel mee bezig moet zijn. En dat klopt natuurlijk helemaal maar hoe doe je dat?? Maar goed, eerst maar eens dit weekend afwachten en hopen dat ik niet ongi word. Ik ben wel echt heel duizelig, misselijk en ik heb alleen maar zin in vet eten. Oja: ik lust ineens geen cola light meer. En ik heb vorige week voor het eerst een tussentijdse bloeding gehad terwijl ik al een jaar gestopt ben met de pil. Het zal vast allemaal psychisch zijn maar toch hoop je dan op een positieve test!!!
Ja gaat ondanks de spanningen hier wel goed. Jullie ook aan het wachten op de sleutel dus. Ik las net dat carneool trouwens beter voor mij was voor de vruchtbaarheid. Ligt beter bij mijn sterrenbeeld, dus dat word hem dan maar haha.
Oké, nou hopen dat dat werkt voor je dan ik ga maat eens slapen vanavond! Laat morgen weer van me horen! welterusten
Nou het was een eenzame streep vanmorgen. Jammer maar ook wel ontnuchterend. We zien wel, ik wacht nu eerst het weekend wel af. Ga er maar vanuit dat de ongi wel komt een dezer dagen. Rugpijn is wel weg, ook wel lekker. @ Kayleigh en Essje, hoe gaan jullie het vieren -je bruiloft-? Een hele dag met alles er op en eraan of kleiner? Van mij hoefde trouwen nooit zo, zelf zie ik niet echt de meerwaarde ervan in (en wel die kosten waar ik ook van op vakantie kan). Op zich met kindjes zijn allerlei dingen wel meteen goed geregeld dus dan is het wel praktisch. Echter zitten wij er aan te denken om met ons 12,5 jaar samen zijn (april '12) een feestje te geven voor familie en vrienden, toen ben ik eens gaan denken. Het feest is vaak wel de grootste kostenpost, misschien dan toch trouwen? Maar dan wel in t klein, bijv: eind vd middag, eten met directe fam en getuigen, dan dat feest waar we toch al aan zaten te denken. En mbt die sleutel(s) hebben jullie geen overdrachtsdatum staan dan? Ik vond dat iig een hele leuke dag. Nou werk ze allemaal. ps. Ik vind het fijn dat ik hier lekker over het proberen kindjes krijgen kan praten. Er is 1 persoon tegen wie ik verteld heb dat ik gestopt ben met de anticonceptie. Verder wil ik (ook) niet dat mensen weten dat wij bezig zijn. Ik wil ook voorlopig niet dat er naar gevraagd wordt, als dat wel gebeurd geef ik meestal een vaag antwoord
Awh bouwjaar wat balen.. hier ook weer getest en weer een amper te zien streepje.. Mijn temp is wel gestegen naar 37.0 dus ik wacht nog steeds af.. Wij weten nog niet precies hoe we gaan trouwen en gaan pas over een aantal jaar trouwen, als de kindjes er zijn en inmiddels oud genoeg. Maar we willen wel op mooie locatie en met een feestje, dus zal inderdaad aardig wat geld in gaan zitten maar dat is allemaal van later belang, eerst maar eens kijken wanneer we onze kindjes krijgen
meiden even ter info: nog geen test gedaan en nog geen ongi te bekennen . Wel weeeeeer zo gedroomd vannacht, heb ook lichtelijk een zere keel. Ow en ik heb er weer iest nieuws bij: jeukende tepels
Goeiemorgen meiden! Voor allen: Geen bloed is moed he! Hoop dat jullie snel ook een positieve test in handen hebben! Hier vandaag weinig eigenlijk, gisteren een beetje kramp of steken aan de zijkant. Verder voel ik me prima! @ Essje bij mij begon het ook met een licht streepje hoor! ( wel paars, maar wel licht) Dus wie weet wordt ie nog donkerder!
Hee Lautje, heb jij ook zo'n zwaar gevoel in je buik? Ik heb zo'n raar gevoel in m'n buik, dan weer wat krampjes, dan weer wat steken maar vooral een drukkend gevoel? Herkend iemand dit?
Nou in het begin heb ik dat wel gehad. Heb nu meer het gevoel van rommelige darmen Maar ook af en toe wat krampjes
Haha ik begrijp volkomen hoe je je voelt ten aanzien van het praten hier met andere over het proberen kindjes te krijgen. Ik ben op zich nog niet zo lang bezig, maar vriendin van mij heeft er 3 jaar over gedaan. Werd zwanger van een tweeling en 2 weekjes geleden is het hartje van een van de 2 gestopt. Zij zit telkens "jij moet ook aan kinderen beginnen", maar durf der nog niet zo veel te zeggen. En ja dat sleutel moment lijkt mij ook erg leuk. Onze redenen om te trouwen zijn onder andere dat we samen gaan wonen en kinderen willen, dan is alles op papier geregeld. Ook vind ik het leuk omdat ik nog een oma die dit nu mee kan maken (zij is zo trots op mijn vader, de enige van haar 4 kinderen die nog getrouwd is). En wij houden het maar klein, trouw in het kasteel bij ons in de gemeente en dan 's avonds een borrel voor familie en aansluitend een klein feestje voor de vrienden.
@ Kayleigh Leuk hoor trouwen in een kasteel! Hebben wij ook gedaan maar dan in Vught! En ik moet zeggen dat het juist leuk is om het wat kleiner te houden, want op die manier heb je wel tijd en aandacht voor iedereen!
Ow Lautje wat goed! Heb je een foto? Ik ga vandaag niet testen, wacht lekker tot zondag/maandag. Ben veel te onzeker nu en bang. Dus wacht gewoon even af.. Verder heb ik nu alleen nog 's avonds last van mijn kwaaltjes, op de witte afscheiding na dan. Ik snap op het moment even heel weinig van mijn lichaam!
@lautje mooi joh, geeft vast een mega goed gevoel. Owh wat zul je blij zijn (wil ik ook) @Essje goed dat je wacht, wat is wachten toch irritant Zwanger worden en zijn is eigenlijk 1 groot wacht-proces. Het si wachten op: een ei, een positieve test, of het wel blijft plakken, de 1e echo, of alles goed gaat tijdens de zw-schap, tot het kind er is en of dan nog steeds alles oke is en blijft gaan. (bij mij op sport zit een ha-ass, die had vorige week een kindje van 1/2 dag die niet meer ademde -wiegendood-...OMG... dat is toch niet te beseffen.. wat een hel voor die ouders) @Kayleigh ik hoop dat het 11/11 beter weer is dan vandaag Verder bij mij zijn alle rariteiten weg, temp-patroon is zoals vorige cycli. Wordt dus wachten op volgend rondje... pff colo als ik dan aan denk dat jij in alweer ronde 11 zit....sterkte en ik duim voor je.
Wat goed zeg! Gefeliciteerd! Ik werd vanmorgen wakker met minder pijn in mijn borsten dus werd een beetje onzeker. Heb dus nog even een K2V5 gedaan. Ook weer stukken donkerder. Maandag wil ik met CB testen... kan niet wachten (heb hem al in huis )
Dank je wel allemaal! Ja heb wel een foto gemaakt natuurlijk Alleen was ik bezig met hem uploaden vanaf mijn telefoon stopt dat ding ermee ( ben nu op mijn werk dus vandaar deze manier) Maar ik blijf het proberen! Ik hoop echt dat jullie ook allemaal snel zo'n mooie positieve test vast mogen houden! Alhoewel ik het nog steeds niet geloof! Terwijl ik het bewijs toch in mijn handen heb... Eerst maar eens hopen dat deze blijft plakken. @ Bouwjaar bij mij waren de klachten ook een paar dagen voor mijn nod verdwenen dus wie weet! @ Arnoe Fijn hoor! Ik ga zelf morgen ook de andere van clear blue gebruiken ( die met indicator) ik heb hem zelf ook al een tijd in huis, maar vond m te duur om hem zo maar even tussendoor te gebruiken