Na dit hele topic te hebben gelezen, heb ik gisteren ook een maansteen besteld, hopelijk komt ie vandaag binnen. Ben zo benieuwd wat ik ga voelen/ hoe ik erop reageer? Kan niet wachten tot ie er is.
Hoi dames, Ik heb twee weken terug de armbandjes besteld zoals eerder gezegd. vriendlief vroeg er naar en ik heb hem verteld en waar ze voor waren en dat ik ze graag wilde dragen, maar bovenal ook mooi vond. hij vond het een beetje vreemd maar had zoiets van: ach schat, als jij er gelukkig van wordt. vandaag ben ik jarig en is er net een pakje binnen gekomen van een webshop die ook edelstenen verkoopt, en als ik even ga zitten voelen aan de envelop (ja erg ben ik he!! hihihih ben te nieuwsgierig!) is het denk ik een maansteen hanger. Ik vind het nu al helemaal schattig van hem, vooral omdat hij er zelf niet zo van is. ik laat het wel even weten hier
@Wolkje85: Gefeliciteerd met je verjaardag! Dat is inderdaad heel lief van je vriend als hij een steen voor je heeft gekocht.
Wolkje, van harte gefeliciteerd met je verjaardag! Ben benieuwd of het idd een maansteenhanger is. Hoop het voor je. Mijn man reageerde trouwens net zo al jou man, ook zo van als jij er gelukkig van wordt, hij heeft er ook niets mee, maar laat mij gewoon mijn gang gaan en houdt zijn bedenkingen voor hem
@ mama van amaryllis: Ik heb ook zo'n slaap steen gehad. @ amberliek: bedankt voor de fijne site Heb nu ook een split armbandje gekocht.
Gefeliciteerd met je verjaardag. En hoop voor jou dat het inderdaad een maansteen is. Heel schattig en lief van je man
Hai dames, ik als edelsteentherapeut en babyfluisteraar wil hier natuurlijk toch even op regaren Maansteen is zeker bevorderlijk voor het reguleren vd hormoonhuishouding. Alleen maansteen is niet zomaar voor iedereen de juiste steen, soms is eerst iets anders nodig om oude patronen te doorbreken en andere ervaringen achter je te laten. Daar kan een steen bij helpen. De beste manier om uit te testen of een steen bij past is de spiertest. Dit kan een ervaren edelsteentherapeute voor je uitvoeren. Deze kan je ook vertellen hoe lang je de steen dient te dragen en hoe je deze kunt opladen en ontladen. Stenen nemen namelijk allerlei informatie in zich op en stralen dat uit. Je kunt je voorstellen dat als een steen dus heel vol zit met energie die niet meer bij je past, dit een negatieve uitwerking kan hebben. En als het klaar is met de steen, neem er dan afscheid van en geef hem terug aan moeder natuur, daar waar de steen ook gevormd is. (water, zee, aarde, vuur enz) Zo neem je ook afscheid van je eigen proces. Suuces allemaal! Hartelijke groet, Selma Weideman
hoi, ik wou juist een vraag te stellen en toen las ik jou reactie.. mijn vraag luidde: is een maansteen voor iedereen wel goed? want ik las net op internet dat elke steen bij een bepaald sterrenbeeld past, zoals maansteen het beste bij kreeft past.. is dit zo? zo ja, welke steen is goed voor de vruchtbaarheid en past het beste bij een weegschaal? liefs pooh
Selma, als ik het goed begrijp kan een maansteen dus verkeerde uitwerking hebben op je lichaam!? Nu ben ik een kreeft en ben ik bewust naar een winkel gegaan om daar de steen te kopen waar ik me goed bij voel. Dat waren de maansteen en de rozenkwarts. De maansteen draag ik nu sinds gisteren aan n ketting, aan mn beha thv mn buik.. sindsdien heb ik regelmatig krampjes in mijn buik.. heb jij enig idee of dit kwaad kan!? thnx voor je heldere berichtje!!
Ik zag dat ik met mijn sterrenbeeld beter carneool kon pakken en dat heeft de zelfde werking als de maansteen.
Ik heb gisteren aan mijn partner verteld dat ik een maansteen besteld heb en waar het voor dient. Ben normaal een heel nuchter persoon en hij moest erom lachen . Nu maakt hij er steeds geintjes over hahahaha. Ik hoop gewoon dat het me helpt, kan niet wachten tot de postbode komt.
Ik draag de maansteen nu 5 dagen maar vroeg me af wat voelde jullie toen je de maansteen begon te dragen? En droegen jullie hem 24 uur of 12 uur. Ik draag de steen 12 uur pet dag en dan geef ik hem "rust", had gelezen dat dit goed zou zijn? Nu heb ik endometriose en had ik de steen natuurlijk gevraagd mij te helpen bij het zwanger worden. Ik heb nu al vanaf dat ik de steen draag buikpijn (niet de hele dag), en heb 3 dagen last van mijn stuit gehad ( war de endometriose ok zit). Zou de steen dan al bezig zijn de endometriose rustig te maken? Of wat zou dit kunnen betekenen? Verder valt het me op dat ik nu iedere dag naar het toilet kan, iets dat ik anders nooit heb. Ben benieuwd naar jullie bevindingen. Groetjes
Ik heb nog geen ervaring met de maansteen maar vind het bijzonder te lezen dat hij blijkbaar toch iets doet bij je. Hopelijk helpt het je zwanger te worden.
Nee nog niet maar dat gaan we binnenkort wel doen. Zijn beide de jongste niet meer (ik bijna 39, mijn partner 48). We gaan in november verhuizen naar een ander deel van Nederland en willen niet net met behandelingen bezig zijn en dan over moeten stappen naar een ander ziekenhuis. Ik weet helaas wat me te wachten staat want met mijn ex-partner heb ik al in de mm gezeten en 2 IVF behandelingen gehad.
Naomi; oke. Ik zag je onderschrift en dat deed me een beetje denken aan mijn eigen onderschrift een paar jaar geleden.. vandaar. Ik hoop dat jullie gauw zwanger mogen zijn meid, en anders bied de MMM vast en zeker een uitkomst! (ik had de maansteen ook icm de behandelingen gekocht)
ik heb sinds een week ook de maansteen besteld en draag hem nu dus elke dag, aan een touwtje aan mijn bh, nu blijkt dat de maansteen ook mijn geboortesteen is (kreeft) Ben benieuwd of het helpt.
Dank je, lief van je. Hoop ook dat het nog gaat lukken, op welke manier dan ook (liefst op de natuurlijke uiteraard )