Hoi Meiden, Even een snelle update van mij. Ben vandaag weer naar de Gyn geweest en alles was goed Baby is flink gegroeid en is nu 2,76 cm. Het was ook flink bewegelijk en lekker op en neer aan het bouncen.. Ik zag duidelijk een hoofdje, armpjes en beentjes - echt al een mensje. Zie echo: http://www.zwangerschapspagina.nl/members/50417-albums7846-picture44571.jpg
@reza! Wat een mooie echo! Ik kan niet wachten tot ik ook zo'n foto in mijn handen heb! Ik ga vrijdag naar de huisarts. Dan is mijn leidinggevende er niet en krijg ik ook geen oprecht bezorgde vragen, haha. Misschien dat de huisarts me de realiteit in kan meppen, ik besef het nog steeds niet echt.
Ohh! Ik heb zulke schattige laarsjes besteld! Om maar gewoon lekker op de feiten vooruit te lopen haha. Maatje 18, dus voorlopig kunnen ze nog niet aan, maar toch haha!
meiden! de laarsjes zijn binnen! wil er een foto van op zetten maar weet niet hoe dat moet? wie kan het uitleggen?
volgens mij heb ik het al. http://www.zwangerschapspagina.nl/members/54460-albums7983-picture44690.jpg http://www.zwangerschapspagina.nl/members/54460-albums7983-picture44691.jpg laten jullie weten of je de foto's kunt bekijken?
had trouwens in plaats van maandag, vandaag dat gesprek met jeugdzorg. de kleine man gaat na het weekend terug naar huis. hij komt 1 weekend in de 4 weken bij ons logeren, zodat zijn ouders even op kunnen laden en wij vinden het natuurlijk enorm gezellig! zal hem wel missen zeg! het was toch een hele omslag ineens. wil er heel even nog niet aan denken .
Aaaaah snuups die laarsjes! Waar heb je die vandaan die wil ik ook! Zijn echt te schattig! En fijn dat t zo met je neefje geregeld is. Snap idd wel dat je hem enorm gaat missen.... Ik heb straks mn 12weken echo. Ben zo ontzettend zenuwachtig. Ben ook helemaal belabberd omdat ik onwijs onrustig geslapen heb. Heb me van de week ook erg druk gemaakt omdat ik die bloedsliertjes heb. Het heeft nie doorgezet dus dat is wel heel fijn. Klinkt miss stom maar soms denk ik wel eens van dat t te mooi om waar te zijn is en dat t allemaal niet zo is... Vanaf t moment dat ik zwanger was maak ik me stiekem zorgjes. Mn moeder zei dat t normaal is en dat je nu altijd je zorgen zal maken, ook zodra t babytje er is. Is t niet over of ze goed hun flesjes drinken dan is t wel weer over of ze t redden op de middelbare school! Hoort bij t moeder zijn haha. We zijn gister met mn iuders voor kamertje wezen kijken. Veel mooie en leuke dingen gezien! En we hebben een mooie kinderwagen en autostoel gekregen van mn ouders. Zo lief! Zijn er helemaal blij mee! Nou ik ga me klaarmaken want straks de echo! Owja en ik typ op mn telefoon dus als er schrijffouten in staan hoop ik dat jullie t kunne lezen! Dahag! X
Spannend Druufje! Ik herken je gevoel helemaal hoor! Ik moet zeggen dat de angelsound mij wel helpt maar die zorgen hou ik nog wel. Is alles nog goed? Groeit het goed? Heb ik niet teveel stress? Eet ik wel gezond genoeg? Drink ik wel voldoende. Toen dacht ik ook de zorgen beginnen nu en gaan nooit meer weg!! Haha... Ik denk dat je wel opgelucht bent wanneer je weer even naar je kindje hebt gekeken. Laat je even weten hoe het is gegaan? Enne foto plaatsen als je wilt!!
Nou dat was nog ff rot. Voor ik naar de echo ging had ik ineens veel meer bloed met afvegen. Schrok me rot! En was zoooo bang! Dus snel naar de echo en ze ging meteen kijken en hij bewoog meteen! Dat was zo een opluchting! Hartje klopte ook goed. Wat een fijn moment was dat! Daarna deed ze nog een inwendige zodat we het nog mooier konden zien.,oooh t was zo mooi!
Kippenvel Druufje!! Ik schrok me rot bij de eerste zinnen!! Maar fijn dat alles ok is!! Ga je nog een foto plaatsen??
Reza ja dat heb ik dus ook. Af en toe om gek van te worden! Maar gelukkug was alles weer goed. Ik zit op mn telefoon dus als ik weer op mn laptop zit dan zet ik foto er op! Ze zijn superleuk iig! Op 1 lijkt t wel of hij zwaait hihi.
Hoi meiden! @druufje; de laarsjes komen van babydump.nl! Waren spot goedkoop (veel dingen daar trouwens), ik ga zeker eens naar de winkel er van! Wij zijn net alle familie langs geweest om het goede nieuws te vertellen! Waren allemaal dol enthousiast. Ik vind het nog wat vroeg, maar vriendlief kon het niet langer voor zich houden. Nu slapen, ben gesloopt! Slaap lekker allemaal!