Hoi Meiden, Van de week was ik bij de verloskundige en die vertelde mij dat de kleine al aan het indalen was. Volgens haar is de kleine er vroeg bij maar kan het geen kwaad. Nu is mijn vraag: Wanneer is die van jullie begonnen aan het indalen? En voor de meiden die al bevallen zijn: Wanneer ben je bevalen, dus hoeveel te vroeg, te laat of op tijd?
Die van mij is rond dezelfde periode als de jouwe begonnen met indalen en lag met 33 weken met zijn hoofdje al helemaal vast in mijn bekken.
Mijn kindje was ook met ik geloof 31 weken al ingedaald en lag ook al vrij snel 'vast'. Ik ben nu 38+4 en nog niet bevallen en heb ook nog helemaal geen voortekens dat dat gauw gaat beginnen!
Dat kleine ding van ons begon rond de 30 weken met indalen, maar gaat nu niet echt verder meer. Nu mag het van mij juist wel een keer, krijg ik weer een normale maag... Gr. Pinda83
Ik heb sinds vandaag ineens echte indalingspijntjes, ik herken het nog goed van de vorige zwangerschap. Maar ik ben morgen pas 27 weken... Bij de eerste lag ze ook al heel vroeg ingedaald, maar pas geboren na 41 weken.
de 1e met ongeveer 34 weken en 10 dagen na uitgerekende datum geboren.... de 2e met 24 weken ingedaald en met 28 weken lag hij vast.... en die is op de uitgerekende datum geboren (moederdag ) van de vk mocht ik dus vanaf 28 weken ook niets meer doen!
Waarom mocht je niks meer doen toen je kind ingedaald was? Ik weet namelijk niet of deze baby inderdaad al redelijk ingedaald is, maar ik heb nooit gehoord over een bepaald risico ofzo?
omdat de kleine vast lag tussen mijn bekken en erop lag te drukken.. als ik door zou gaan met de dagelijkse dingen dan was er een hele grote kans op bekkeninstabiliteit.... als je twijfelt zou ik het toch na vragen bij de vk want die kan het voelen aan je buik!!!
Hoi, Mijn eerste begon met indalen met een week of 30. Met ruim 36 weken geboren. Iets te vroeg dus. Nu bij de tweede heb ik het idee, dat ik soms al wat voel van indalingsweeen, maar weet het niet zeker
Vriendin haar kindje daalde al in met 26weken...Vraag me niet hoe dat al zo vroeg mogelijk is maar het is zo... Ze is uiteindelijk bevallen met 41 weken & 2 dagen
ik zou het niet weten of deze baby al ingedaald is, hoe voelt dat dan? onze 1e dochter lag met 34 weken nog niet ingedaald
Hier eerste kindje en net pas ingedaald. Met 37 weken dus pas. Ik merkte het afgelopen dagen aan menstruatiekrampen en als de baby nu beweegt dat er een enorme druk op m'n blaas staat. Ow en euhm ik waggel nu nog meer haha. Maar net bij de vk bleek de baby dus idd ingedaald te zijn in tegenstelling tot vorige week.