Ik ben helemaal weg van Petit Bateau. Valt wel klein en heb een aantal rompers van Marktplaats ook voor de grotere zoon van 2. Het blijft zo mooi in de was en de pasvorm is mooi smal. Maar nu het andere aspect: erg prijzig. Ben nog op zoek naar een mooi 1e pakje. Zijn er mensen die een site weten waar Petit B. een stuk voordeliger is? Zijn er nog mensen die een echte aanrader van dit merk hebben wat leuk staat en mooi zit?
ik ben ook fan van de rompers, maar vind ze zo te duur. Ik koop of laat ze altijd kopen in Frankrijk in zo< n hypermache. Scheelt heel veel, ze hebben er ook schattige eerste pakjes.
Hier ook een groot fan van Petit Bateau! Heb alleen van dit merk haar romertjes. Ze zijn zo ontzettend fijn en blijven super mooi!!! Bij de Makro in Best verkopen ze deze ook! Maar niet echt voor een goedkopere prijs!
Ik weet niet waar je woont maar in Roosendaal is er een outletshop van Petit Bateau bij Rosada Outlet. Ik koop wel vaak kleding daar, soms hebben ze rompertjes voor 2 3 euro , de pakjes zijn natuurlijk duurder maar toch betaalbaar.
Ja ik ben ook fan van petit bateau.. voor de eerste maandjes dan. Had voor mijn dochter al rompers gekocht en heb ze van mijn zoontje ook nog. Verder ook wat van de pakjes, valt zo mooi! Ja zijn duur, heb ze wel eens bij rosada gehaald, of wat precies in de sale was maar ook genoeg voor de volle prijs. Staat er anders niets op marktplaats?
Ik koop ze gewoon (rompers en ondergoed, verder vind ik het erg behoudend). Een echte aanrader zijn de pyjama's ook als de kinderen wat ouder zijn!
Jaja, hier ook een fan. Ik heb stapeltjes rompers via marktplaats gekocht. Sommigen echt zo goed als nieuw en dat zijn sommigen nu nog steeds. Maar qua kleertjes zijn er nog wel meer merkjes die net zoals PB lekker smal vallen en waar ik dus fan van ben. Zoals imps en elfs voor de allerkleinsten. Ik denk dat je via internet ook wel oude collectie kan speuren. Even zoeken via google. Meestal kom je her en der wel dingen tegen. En anders nieuw kopen en daarna verkopen via MP. Dan heeft het je ook vaak maar de helft gekost
Hier ook een trouwe fan! Vind de rompertjes echt super fijn! Vooral de overslag rompers voor baby's vind ik echt heel goed van kwaliteit, en ook al was je ze 100 x, dan blijven ze nog mooi. Vroeger hadden we er ook ondergoed van, was ook echt heel mooi! Ik koop het ook het in Maasmechelen. Vooral in de opruiming is echt betaalbaar (zeker voor de kwaliteit die je ervoor krijgt).
Daar is een winkel van Petit Bateau in het outlet (Maasmechelen Village Shopping Centre). Verder zitten er nog veel meer leuke winkels voor baby/kinderkleding.
Hier ook een groot fan! Mijn dochters dragen beide bijna alleen maar Petit Bateau. Ik koop het nieuw en verkoop het weer door op Marktplaats.
hier nog een fan! Zit echt super en blijft mooi! Ik koop het in de winkel bij Rosada, in de supermarkt in Luxemburg of bij de Makro
Ja hier ook fan. Is het echt goedkoperen in de supermarkt in Frankrijk? Een vriendin van me woont in France, dus dan ga ik die even vragen of ze wat wilt inslaan voor me. Ik wilde namelijk net op kleertjes gaan bestellen, maar met 2 babys is dat best prijzig!
Ik heb laatst in zo'n grote supermarkt in Frankrijk (ik geloof de Leclerc, maar kan ook een andere grote zijn) PB-rompertjes gekocht. Wit hadden ze niet, maar wel kleurtjes, dus er moet net even tussen zitten wat je mooi vindt. Ze zitten vaak per 2 of 3 samen. Ik heb 3 rompers lange mouw gekocht voor 12 euro samen! In offwhite, lichtgrijs, en donkergrijs met een plaatje van een bootje voorop.