ja hoor ik ga wel eens 2 dagen naar me moeder. WIj wonen in Belgie zij in Nederland en dan gaan we een dagje shoppen en blijf ik daar slapen. Mijn man kan prima voor de kinderen zorgen! ik leg alleen kleding klaar verder zoekt hij het maar uit voel me dan ook totaal niet schuldig als ik ga.
Doe ik zo vaak en vind dat eigenlijk gewoon heel normaal en zou er niet eens bij nadenken dat het misschien bezwaarlijk kan zijn. Het is ook zijn kind dus hij kan er net zo goed voor zorgen en die tijd heb je toch nodig voor jezelf. Wij doen heel veel dingen voor onszelf en ben blij toe ook!
ik ga eind okt dagje met me beste vriendintje dag je winkelen in zwolle. en me mantje past op inse kleine meisie. en ze reden hun ook wel met eten me man kokt zelf.
Dan kan hij toch gewoon zelf voor het eten zorgen? Wat hij dan ook doet: zelf koken, ergens anders eten, friet halen.... Hij kookt toch ook niet in het voren als jij een dag alleen bent met de kids?
Wij ook, ben er blij om, moet toch ook kunnen Sterker nog, ik ga morgen lekker een dagje shoppen met m'n mams in Utrecht En elk jaar gaan m'n mams en ik naar Engeland of Ierland voor 3 of 4 nachten, hij red het prima zonder mij
Mijn oudste is 3,5 en in die tijd ben ik nog nooit weggeweest ja vorige week had ik ze op bed mijn vriend kreeg visite en ik ben voor het eerst een uurtje alleen naar een vriendin gegaan.
Hier is papa elke week een dag met de kids en ik ook. Op de drie andere werkdagen kdv en opa/oma. Dus ja hij is elke week een dag alleen met de kids. En ik ga ook wel vaker weg en hij ook. Je bent naast ouder ook gewoon jezelf nog he, met eigen behoeftes. Dus niet over nadenken, maar gewoon gaan en genieten.
Ja natuurlijk ga ik wel eens een dag weg. Met mijn ma een dagje sauna, of een dagje shoppen. Mijn man doet de tuin bij zijn ouders, en neemt dan de kinderen ook wel eens mee zodat ik dag voor mezelf heb. Moet ik eerlijk zeggen dat ik het maar raar vind dat jij je bezwaard voelt als je een dag voor jezelf neemt
Hier ook af en toe! Heerlijk! Meestal op een doordeweekse dag een keer shoppen. Dan is ze overdag bij de oppas of m'n ouders en haalt m'n man haar na z'n werk op en ziet ie mij 's avonds wel een keer verschijnen.
Te weinig! nooit eigenlijk..ben nu allenstaande moeder en oppas is lastig.Toen ik nog getrouwd was ging ik heeeeeel soms een dag weg en daar kon ik weken op teren
Natúúrlijk doe ik dit weleens! En m'n vriend gaat ook wel eens een dag zonder ons weg. Hij hoeft zich toch ook niet bezwaard te voelen dat hij mij in m'n eentje met onze kids 'laat zitten'?
Tot nu toe heb ik het nog niet gedaan, maar ik vind dat je je niet bezwaard moet voelen hoor! Jij bent toch ook regelmatig alleen met je kinderen thuis! 't Zijn nou eenmaal ook de kinderen van je man, dus je moet je niet schuldig voelen hoor! Je bent meer dan alleen moeder en echtgenote, het hoort er gewoon bij
Ben ook wel eens een weekendje weg geweest. Lekker doen, van genieten en je vooral NIET schuldig voelen! Naast mama en echtgenote ben je ook nog gewoon vrouw en vriendin.