Hahaha! Dat had ik al gezien Ik heb net weer Dylan z'n nageltjes geknipt. Je blijft er mee bezig zeg. Kan wel 3x in de week knippen!
Mijn moeder doet het voor me! Die vindt dat leuk en ik vindt het echt niks! Dus ik ga morgen weer langs
Ja, dat kan natuurlijk ook. Maar dan moet ik eerst een uur rijden. Gaat iets sneller als ik het gewoon zelf doe
Kan een van jullie een fotootje plaatsen van die rups? Het klinkt wel alsof het een leuk ding is. Is ie duur? Taschke: grappig hoor als je Elena hoort brabbelen. Lijkt heel erg op de verhalen die Gemma hier vertelt. Vooral dat ze hun mondje in allerlei standen trekken voordat er een geluidje uitkomt. Zo mooi is dat! Gemma kletst en kijkt vooral veel. En sinds vandaag kan ze ineens op haar buik liggen met hoofdje omhoog. Ze speelt met haar handjes, maar pakt alleen iets als je het tegen haar handje aanhoudt. Dan kan ze iets ook even vasthouden. Rollen ook alleen als je haar een handje geeft. Dan trekt ze zichzelf om. Dit ook van liggen naar zitten. Dat was het zo ongeveer. Almira: hier heeft het ook keihard geonweerd. Jopie: geen ongelukken met nagels knippen?
Nee loeki dat heb je het speelgoed rupsje niet! Lucas vindt het leuk maar doet er nog niks naar soms tegen aan slaan. Dat snapt hij nog neit. We mn kitten van 10 weken die trekt aan die dingetjes. Leuk gezicht is dat! Ze lag net te stoeien met winnie the pooh hahahaha
Krijg je het van de pil dan ook? Mss een beetje dom, maar nooit geweten. Heb dat ding 14 jaar geslikt
bij de apotheek kun je ze in 60 mg krijgen. Dan kun je die andere nog even bewaren. Ik upload ze via http://video.tinypic.nl Leuke foto en filmpjes. verjaardagen van onszelf erbij Pfffffff wat een vermoeiende dag zeg. Maar de keuken is eruit en er zijn geen gewonden Morgen moet ik ook voor de prikjes athans Jessy Ben benieuwd hoeveel ze gegroeid is. Maat 56 past ze nog steeds. De eerste pakjes maat 50 beginnen nu echt te klein te worden. En ze komen morgen komen ze het leidingwerk in de muren vrezen, weer een dag herrie dus...... Voor alle kleintjes die een prikje hebben gehad een dikke cyberknuf. Vandaag was Jessy trouwens verbaasd Ze zag een handje, en die kon naar haar gezicht, en naar het speeltje en weer terug wauwie. *zwijmel* Er staat een klein filmpje ervan op mijn site voor de liefhebbers. En ze begint ook steeds meer te kletsen, luid en duidelijk. Maar ja wat wil je als je met de rest mee wilt praten en er boven uit wilt komen Ik ga nu mijn bedje opzoeken want ik ben doodmoe.