Wil ik samen met de kids cup cakejes gaan maken uit zo'n box waar alles al inzit......behalve de gebruiksaanwijzing. :x Ik heb enkel een ei en boter nodig staat er op de voorkant. Maar moet er geen melk verder doorheen? Of kan ik gewoon het ei, de boter en de mix gaan mixen? Er zit ook van dat glazuur bij maar hoe moet ik dat dan verder maken? Ook baktemperatuur en baktijd weet ik nu dus niet :x Wie helpt mee een stukje verder?
Wat vreemd dat dat er niet bij zit, meestal staat het op de doos toch? Bij de meeste cakejes klop je eerst de boter los en dan samen met ei een tijdje mixen. Daarna cakemix toevoegen. Cakejes moeten meestal ong. 20 min op zo'n 175 graden.
Staat op de doos wel wat er in zit en wat ik nodig heb (ei en eetlepel boter) Volgens de doos zit de gebruiksaanwijzing in de doos (niet dus) Heb nu maar koekjes gemaakt, haal van de week nog wel zo'n doos
Nee, staat ook niet aan de binnenkant, heb alles nageplozen. Ook op internet wordt ik niet veel wijzer Kids hebben genoten van de koekjes. Ga maandag wel terug naar de supermarkt voor nieuwe doos.