Omdat het zo'n slechte zomer is geweest hebben we hier de buitenboel in delen geschilderd. Probleem is nu alleen dat de tape vrij lang op de ramen heeft gezeten en dat die er nu bijna niet maar af gaat. Heeft iemand een tip hoe ik deze er makkelijk af kan halen? Nu scheurt het steeds af en hebben we lijm resten op de ramen zitten.
Wij hebben dat ook eens gehad maar met stickerverwijder krijg je het denk ik wel weg (volgende keer plakband gelijk na het schilderen weghalen anders heb je ook kans dat je er stukken verf mee aftrekt)
Met een schildersmesje kun je het ook wegkrabben (een soort scheermesje dat het raam niet beschadigd)
Ik zou het eens proberen met nagellakremover. Met een doekje even wat over de tape smeren en lostrekken maar.. Succes!
Hier ook dat probleem gehad, maar doordat de vorige bewoners het tape op de ramen hebben laten zitten. Ik ben toen bezig geweest met sticker verwijderaar en een glaskrabbertje. Wat een pokke werk was dat zeg!!
Glassex helpt goed met stickers, misschien ook met tape? Erop sprayen, even laten inwerken en kan je het er zo afhalen.