Juni mama's 2011-deel 1

Discussion in 'De mama's' started by Kiwi1, Jul 1, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Elise1982

    Elise1982 Bekend lid

    Mar 12, 2009
    894
    0
    0
    Hoi meiden,
    Supermom: wat heftig zeg allemaal. Zowel Luca als Milou draaiden in het begin ook de dag en nacht om. Bij Milou was dat na 1,5 week over, bij Luca duurde dat wat langer. Die begintijd is gewoon ontzettend heftig en slopend, heel veel sterkte voor jullie! (het huilen herken ik ook helemaal hoor, combinatie van hormonen en slaapgebrek).
    Odess: wat fijn de eerste nacht doorgeslapen! Hoe is het vannacht gegaan?
    Ik zag ook allemaal leuke foto's voorbij komen; zal later ook eens een kiekje plaatsen van mijn kleine meid, nu ga ik er weer vandoor want ze ligt te huilen. Verder alles prima hier!!!
     
  2. Felicee

    Felicee Bekend lid

    Oct 8, 2010
    956
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Zomaar, wat heerlijk dat Rowan de bijvoeding zo lekker vindt. Viel de buurman uiteindelijk nog een beetje mee?

    @Odess, ja weet ik ook wel..het is mooi dat hij 4 maanden bv heeft gehad, maar voelt toch als falen ook zou ik beter moeten weten. Yoehoe voor R....werd je niet wakker 's nachts om te luisteren of hij echt stil was? Dat had ik heel erg in het begin.
    Hoe was de verjaardag van E.?

    @Bloesem, jammer dat ze er niets mee hebben gedaan. Hopelijk is bespreekbaar als je manager terug is. Lekker hè sporten...vooral als je helemaal gesloopt bent daarna.

    @Supermom, ik haal hem morgen voor je weg. Wat super vervelend zeg dat het zo loopt. Kan me voorstellen dat je helemaal gesloopt bent. Als Niels zoveel last heeft van de reflux zou ik zeker zo snel mogelijk mee naar de huisarts gaan. Dit is voor jullie, maar ook voor hem niet te doen.

    @Sandra, jij bent ook wel in voor een meeting toch? Zal ik nog eens een paar data hier voorstellen?

    @Judith, heel herkenbaar dat jenkelen maar geen honger willen hebben. Bij J. heeft het vier dagen geduurd. Nu krijgt hij weer een avondvoeding (rond 23.00 uur) en dan houdt hij het tot de volgende ochtend vol zonder te huilen. J. is de afgelopen ook 'maar' 1,5 cm gegroeid. :D

    @Elise, ben benieuwd naar Milou!


    Meeting, ben benieuwd wie zin hebben in een meeting. Aangezien oktober alweer bijna voorbij is kunnen we proberen of het in november of de eerste helft van december nog wil lukken!?
     
  3. Felicee

    Felicee Bekend lid

    Oct 8, 2010
    956
    0
    0
    NULL
    NULL
    Foto van J. op vakantie in Mallorca.
     
  4. Felicee

    Felicee Bekend lid

    Oct 8, 2010
    956
    0
    0
    NULL
    NULL
    Met zijn grote zus..
     
  5. Felicee

    Felicee Bekend lid

    Oct 8, 2010
    956
    0
    0
    NULL
    NULL
    Nu al dezelfde humor :D
     
  6. Hester

    Hester Niet meer actief

    Felicee prachtige kindjes heb je! En wat lijken ze op elkaar. Heel leuk.

    Supermom: lekker naar je moeder brengen en gaan slapen hoor, denk aan jezelf. Het klinkt heel vermoeiend wat je nu allemaal meemaakt. Pak elk beetje rust dat je kunt krijgen en sterkte ermee!

    We zijn terug van Curucao en ik ben nu aan het werken want manlief is vandaag thuis met de kindjes. Kan ik goed doorwerken en wat dingen afmaken, beter! Gelukkig geen last van jetlag. Kindjes doen het ook goed, V heeft de gehele vlucht geslapen in het KLM wiegje (zo'n 9,5 uur!) en L heeft eerst een filmpje gekeken en is toen ook gaan slapen tot we weer in NL waren. Modelkindjes toch? Ha ha. In maart gaan we weer (bruiloft daar) en ik hoop dat het dan allemaal weer net zo voorspoedig mag gaan, was echt genieten.
     
  7. YellowButterfly

    YellowButterfly Niet meer actief

    Wat een briljante foto Felicee! Die laatste is echt te koel :D En wakker worden? Nee echt niet, weet je hoe moe we zijn ;) Vannacht kwam hij om 2 uur maar daarna pas weer om kwart voor 8 (vrije dag) - dus dat was perfect! Vannacht graag weer een nacht tot kwart voor 6 graag :D

    Super, grapjas :D Dit is ook onze eerste he ;) Ik herken jouw verhalen ook. Wat bij ons hielp is loslaten. Als het niet kan zoals het moet, dan moet het zoals het kan. Laat de verwachtingen een beetje los en volg je gevoel. Het wordt echt beter! Slaapt hij ook niet bij jou?

    Sorry, huilend mannetje boven, ik ben weg!
     
  8. sandra

    sandra Fanatiek lid

    @Judith: Fijn dat de heupjesecho goed was!

    @Felicee: Mij lijkt een meeting erg leuk, maar ik weet niet of er veel mee willen. Heb al een aantal keer een poging gedaan, 1keer in omgeving Utrecht en 1keer hier in de buurt, maar het wil niet echt lukken.
    Maar je mag het proberen, ik ga in elk geval mee, als ik kan natuurlijk.
    Wat een leuke foto's van je kindjes zeg, geweldig!

    @Hester: Wat gaat zo'n vakantie dan weer snel voorbij zeg, maar wel een lekker vooruizicht dat je in Maart weer gaat.
     
  9. Kiwi1

    Kiwi1 Fanatiek lid

    Dec 26, 2007
    4,849
    0
    0
    Wat een leuke foto's heb ik voorbij zien komen. En Felicee, wow wat een mooi kindjes en wat lijken ze op elkaar en op jou:)

    Hester: wat fijn dat het zo goed ging met de kids in het vliegtuig. En in maar weer! Heerlijk!

    Odess: gefeliciteerd met de eerste nacht doorslapen van R:D En de volgende nacht was ook niet verkeerd, lees ik. Hopelijk krijgt hij smaak te pakken. Trouwens, vind het knap dat je al zo lang zo goed volhoud die nachten. Ik denk dat ik allang al 6 x ingestort was:D Alhoewel: als je er midden in zit is het volgens mij altijd minder erg dan dat het klinkt, niet?

    Judit: fijn dat de heupecho goed was! En wat een beertje idd:) Lekker hoor!

    Sandra en Felicee: ik ben ook wel voor een meeting hoor, maar ik ben wel erg druk de komende periode. Ik zou zeggen prik een datum en dan kijk ik of wij er bij kunnen zijn!

    Supermom: ach, meid, wat klinkt het heftig! De eerste periode is sowieso erg heftig, vind ik. Dat vond ik ook terwijl ons meisje vanaf het begin erg rustig was en goed sliep. Maar in combinatie met hormonen, onzekerheid etc maakt het er niet makkelijk op. Laat staan als je baby zo veel wakker is en ergens last van heeft. Wat de andere dames ook zeggen: het wordt echt beter, al heb je er nu misschien niets van. Als ik verhaal lees denk ik direct aan 2 dingen: a)reflux (als dat het is) onder de controle krijgen en b) veel rust en regelmaat bieden. Kindjes die last van reflux hebben zijn al overprikkeld en oververmoeid door de klachten die zij hebben. Dat zorgt er voor dat ze nog onrustiger worden. Dus idd naar de huisarts en laat je niet afschepen daar. Ik begrijp van vele verhalen dat veel huisartsen reflux niet serieus nemen en alleen huis, tuin en keuken middeltjes adviseren. Maar soms is dat niet voldoende en moet er medicatie aan de pas komen. Want het schijnt alleen maar erger te worden.
    Veel sterkte en hopelijk is er snel weer rust bij jullie. En ik begrijp heel goed dat je je moeder inschakelt. Bijtanken is heel belangrijk voor je momenteel, dan kun je de situatie beter aan.

    Hier: weinig nieuws te melden. Gaat allemaal voorspoedig. Erg druk op mijn werk, maar thuis gaat het ook allemaal gesmeerd tot nu toe dus ik kan het allemaal prima aan.

    Ik ga mijn bedje opzoeken. Fijne avond allemaal!
     
  10. mamv1

    mamv1 Niet meer actief

    Wauw wat is ze groot :$ Fijn dat alles zo goed gaat!! :D
     
  11. mamv1

    mamv1 Niet meer actief

    Hey meiden

    Hoe is het hier? Zag allemaal leuke foto's voorbij komen! :D

    Hier gaat het wel goed. Zaterdagavond was K. iedere keer wakker, en ik ging iedere keer kijken, en de laatste keer dat ik ging kijken spuugde hij net, dus ik heb hem mee naar beneden genomen. Daar heeft hij nog een paar keer gespuugd, soms smoorde hij er bijna in, (hij had ook last van slijm) dus gelijk op op zijn kop gehouden of op zijn buik neergelegd. beide keren luchtte dat bij hem op! Gelukkig maar, want ik vind het helemaal niks om hem zo te zien... Hij zag er ook niet happy uit, heeft lekker tegen me aangelegen, en daarna in slaap gevallen.. Heb hem in de wandelwagenbak naast bij bed gehad en Heeft om half 6 's morgens een flesje gehad en heeft hem helemaal opgedronken. En is weer gaan slapen tot 11:00. Toen hij wakker werd was het gelukkig een en al lach :D

    Tegen de avond (zondag) was ie weer wat drammerig, en voelde in zijn mondje, ja hoor daar is zijn eerste tandje, daar was nu een klein wit stukje van te zien! Terwijl ik die zaterdagmiddag nog niet voelde... Voor de rest heeft ie nu in totaal maar 3 moppermomentjes gehad, en dat is het..
    Het ziek zijn zal er misschien toch wel bij hebben gehoord..

    Morgen weer met K. naar het CB toe, ben heel erg benieuwd!
    Dat kom ik morgen wel ff melden hoeveel hij gegroeid is :D:D

    Nou meiden ik ga te bed, en tot morgen (morgen reageer ik ook ff op iedereen:D)
     
  12. Irissimon

    Irissimon Niet meer actief

    hey dames,

    senna wowwwwwwww dat is idd ff schrikken. vind al erg dat rowan amper lucht krijgt omdat zijn neus verstopt zit.

    verder bij de gyn geweest. ze schudde me direct de hand omdat ze gelijk had dat ik in de ze shit terecht zou komen (pd en ptss)
    verder echo gehad buik, litteken schijnt rustig te zijn. darmen zitten nog niet helemaal op zijn plek net zoals de rest (komt door rust gebrek, verteld wat we nog mee hadden gemaakt met r.)
    verder kijoperatie naar verklevingen gaat ze nog niet doen, kunnen ze niet via echos zien zei ze. blijft de pijn zal het moeten. ivm beschadigingen voor eventuele beeb, en ben ik ooit zwanger is het rechtsreeks na de gyn.
    ow ja stollingsonderzoek was ook goed factor 8 checken ze nog 1x voor de zekerheid. dus bloed moeten tappen en over 6 week bel afspraak.

    dus het blijft een raadesl. moet rust houde nen mag absoluut niet werken! dus maandag is de arbo blij met mij
     
  13. mamv1

    mamv1 Niet meer actief

    K. is weer flink gegroeid! Hij weegt nu 8092gr. en is 66.5 cm lang. Deze arts bij het CB zei dat ik fysio moet regelen voor zijn platte achterhoofdje. Die heb ik vanmiddag gelijk gebeld, en ze bellen terug. Ze komen sowieso aan huis, dat scheelt ook al! K. mag nu alleen maar op zijn zij of buik liggen..

    Hopelijk vanavond ff naar de wibra, voor een badjasje :D
     
  14. Hester

    Hester Niet meer actief

    Hè bah! Vandaag heupfoto gehad vanwege stuitligging van V (hij lag bovendien erg krap omdat ik maar een halve baarmoeder heb) en nu blijkt hij heupdysplasie te hebben en moet dus een spreidbroek. Ok, er zijn ergere dingen (weet ik helaas uit ervaring) maar ik vind het niet leuk.

    Lijkt me vreselijk onhandig en vervelend. Ook gaat hij nu net rollen en dat wordt daarmee wel erg lastig. De hoop is dat hij er na 3 maanden mee klaar is maar dat is afwachten. Bah bah.
     
  15. sandra

    sandra Fanatiek lid

    @Hester: Jeetje wat vervelend zeg, en natuurlijk zijn er ergere dingen maar ik kan me voorstellen dat je dit niet leuk vind.
    Hadden ze bij V. niet al met 3 maanden een echo gemaakt? Lucas kreeg die echo ivm stuitligging volgens mij met drie maanden.

    @Senna: Wow jouw mannetje groeit ook lekker door! Hoplijk kan de fysio jullie helpen, met het hoofdje van je mannetje.
    En nu al een tandje, wat gaat het toch allemaal snel he?

    @Zomaar: Sterkte hopelijk voel je, je snel wat beter.

    Hier vanmorgen wezen zwemmen met Jasper en Lucas, maar dat doe ik dus niet meer, Jasper had echt bananen in zijn oren.
    Verder weinig bijzonders, geef mij weer wat droog weer, dan kan ik weer lekker op stap met de mannen.
     
  16. Arti13

    Arti13 Niet meer actief

    Hester, wat ontzettend balen zeg. Ik kan me voorstellen dat je het vervelend vindt voor je kleine man en jullie ook. Een heel gedoe zo'n ding.
    Wel laat inderdaad dat ze het constateren. Tenminste, Roan moest met 3 mnd een echo.
     
  17. Hester

    Hester Niet meer actief

    Nou vervelend inderdaad dat hij nu 'pas' een foto kreeg maar zo is het beleid van ons ziekenhuis. Ook is het beleid dat je al heel snel een spreidbroek krijgt want de afwijking was maar minimaal...
    Maar ja, afwachten is ook geen optie want de kans is groot dat het erger wordt als we niets doen dus er zit niets anders op.

    Ik ben wat informatie aan het verzamelen want met sommige praktische dingen is het wel lastig (vervoeren in maxi cosi, kleding, verschonen enz)

    Maar goed, vandaag was de begrafenis van de baby van kennissen van mijn ouders en dat zijn pas echte problemen! Alles is relatief, we redden ons er vast wel mee.

    Ik wil alleen graag de week na volgende week starten want komende week is toevallig mijn man voor 10 dagen naar het buitenland (sowieso niet zo fijn om er alleen voor de te staan me twee kleintjes en een fulltime baan maar met het opstarten van een spreidbroek lijkt dat me echt wat too much)

    Senna nu al een tandje: snel joh!

    Sandra jammer dat het zwemmen niet zo'n succes was. Volgende keer beter!
     
  18. Felicee

    Felicee Bekend lid

    Oct 8, 2010
    956
    0
    0
    NULL
    NULL
    @Hester, logisch dat je dit erg vervelend vindt. Helemaal voor V. zelf. Mijn broer heeft het ook, het is alleen pas op 12 jarige leeftijd ontdekt. Heeft nu drie operaties gehad maar het is helemaal niets. Ze willen nu zolang mogelijk een nieuwe heup uitstellen omdat hij nog maar 33 jaar is. Moet eerlijk zeggen dat kindjes met een spreidbroek hartstikke handig zijn hoe ze ermee omgaan..maar het zal voor jullie en de praktische dingen wel even wennen zijn. Je kan inderdaad wel zien dat broer en zus zijn al lijkt B. precies op mijn man en J. op mij :D.

    @Odess, hoe gaat het met de nachten? Heb je R. en E. nog steeds op dezelfde kamer liggen?

    @Sandra, denk inderdaad te weinig animo ;)…maar ga een poging doen. Een heupecho doen ze vanaf 3 maanden..dus inderdaad opvallend dat V. zo ‘laat’ is.

    @Kiwi, druk druk druk…wel fijn om te horen dat alles goed gaat!

    @Senna, mooi reusje die K. en nu al een tandje…vlot ventje :D.

    @Zomaar, vervelend dat je eigenlijk nog niet meer weet waar het vandaan komt. Een osteopaat kan ook nog wel eens helpen om de organen weer op de juiste plek terug te brengen. Heb er na de eerste bevalling erg veel baat bij gehad omdat ik veel pijn in mijn bleef houden. Weet alleen niet of je gedruk op je buik kan hebben.
     
  19. YellowButterfly

    YellowButterfly Niet meer actief

    Haha Kiwi, nou als je er middenin zit ga je gewoon door hoor :) Vanochtend kreeg meneer om kwart over 8 al de 4e voeding van de dag, dus helemaal door heeft hij het nog niet ;) Fijn dat het bij jullie zo goed gaat!

    He Senna, dat is schrikken he! Gelukkig voelde hij zich daarna beter. En al een tandje! Daar krijgen ze alweer zo'n ander bekkie van!

    Zomaar, wat vervelend dat je zoveel pijn hebt. De verwachting is dat er verklevingen zijn ontstaan na de ks? Tsja, die bedrijfarts zal er niet anders van worden hoor, gewoon je verhaal doen komt helemaal goed!

    Felicee, nee R slaapt alweer een hele tijd bij ons op de kamer en dat gaat prima :) Lijkt J zo op jou? Ik vind B juist zo op jou lijken, voor mijn gevoel heeft J een veel bollere toet :D Het is een mooi stel iig :)

    Hester, wat vervelend zeg! Ik kan me voorstellen dat je het heel even uitstelt; 10 dagen alleen is inderdaad niet niks! Hopelijk is hij er met die spreidbroek snel vanaf!

    Sandra, bananen in de oren :D Hij luisterde niet denk ik?

    Hier knap beroerd, al heb ik nu heel even een helder momentje. ML is ook ziek, heel fijn ;) Mijn moeder heeft E net even opgehaald zodat we even rust hebben en zo ons bed weer in kunnen. Wat is dat onhandig zeg, samen ziek zijn!
     
  20. Kibbeling

    Kibbeling VIP lid

    Mar 21, 2011
    5,188
    0
    0
    NULL
    zuid holland
    Lieve allemaal,

    We zijn weer thuis!! We hebben een overheerlijke vakantie gehad en super genoten van alles. We zijn vaak naar Disney geweest (4 verschillende parken), we zijn naar Seaworld geweest (hier heb ik een dolfijn geaaid :D), we zijn met de airboot geweest (hier hebben we 2 bold eagles gezien, het symbool van amerika), we zijn wezen midgetgolven op een erg aparte baan en in veel warmte. Daarnaast hebben we veel hamburgers, spareribs, pizza en hotdogs gegeten. Nu dus weer in het gareel en bij de boodschappen alleen maar gezonde dingen mee genomen (oke er zaten wel chips bij :D).
    Stijn heeft het op zowel de heen weg als op de terug weg in het vliegtuig super gedaan. Veel geslapen, lekker op schoot gezeten en gespeeld. Bij thuiskomst was het hier erg koud, we gingen van 30 á 35 graden ineens naar 9 graden!!!! We zijn onze jetlag aardig te boven, zelfs Stijn. De was is al gewassen, alleen nog strijken opvouwen en in de kast leggen.
    Ik ga vanaf nu weer proberen om mee te lezen en te reageren. Hoop dat het met iedereen goed gaat en met de ukkies ook.
    Stijn is in de vakantie begonnen met fruithapjes en hij kan er geen genoeg van krijgen. Sinds vanavond zijn we begonnen met groente hapje. Hij kreeg worteltjes en heeft zitten smullen. Hij moest wel erg wennen aan de smaak van de wortelen. Het fruit gaat er makkelijker in. Maar he voor de 1e keer was het niet slecht.

    We zijn gisteren bij de osteopaat geweest en deze was erg tevreden. Stijn zijn nek zit helemaal los en we hoeven niet meer terug te komen. De fysio is vandaag geweest en ook zij was tevreden. Over 3 weken hebben we de 2e hoofdmeting en dan krijgen we te horen wat het advies zal zijn. Zelf zien we al een grote verbetering ook in zijn gezicht met oor en oog.

    @ Senna wat zijn ze laat met het doorverwijzen naar de fysio ivm zijn afplatting. Hoop dat je er nog wat aanhebt met de fysio.

    @ Hester wat vervelend dat V een sprei broek moet. Ik weet dat kinderen hierdoor niet perse belemmerd hoeven te worden in hun ontwikkeling.
    Ik krijg helemaal kippenvel van het lezen over die baby.

    @ Odess jeetje dat is vervelend allebei ziek zijn. Hopelijk zijn jullie snel weer opgeknapt.

    @ Zomaar wanneer komt er een einde aan je ellende zeg?? Dikke knuffel meid!



     

Share This Page