Ik met een simpele oogschaduw en oogpotlood maar wil nu weleens iets anders (zal wel aan de hormonen liggen ) Dus bij deze hoe maken jullie je op? Smokey eyes vind ik echt heel mooi maar ik heb geen idee hoe ik dit moet doen
Je kan bij de drogist zo`n stift kopen die smokey eyes maakt in een paar bewegingen.. Ik weet niet of het is iets is maar klonk wel handig!
Op youtube kun je heel veel verschillende filmpjes vinden met tips en trucs! Zoek eens op Michelle Phan, daar kun je echt heel veel inspiratie van opdoen, zij heeft hele leuke filmpjes met echt goede adviezen waar ze ook duidelijk laat zien hoe het moet, en zo.
heel veel makeup kitjes/palletjes daar staat een "instructie" bij.. Die stift van Maxfactor voor Smokey Eyes.. de punten zijn na 2 maanden (en ongeveer 5x gebruik) afgebroken. Dat is jammer. Maar ook hier is youtube momenteel een goede inspiratiebron. Ik ben momenteel weer helemaal aan het spelen met makeup, en meestal wel varianten van smokey eye in zwart, bruin of blauw.
Ja klopt! Ik zit daar ook weleens ideeën op te doen! Super hoe ze t je laten zien hoe het kan, soms is het makkelijker dan dat je denkt! Vind t ook heerlijk als ik niks te doen heb en mn dochter slaapt mn eigen lekker op t gemak op de tutten! Mn vriend weer n keer verrassen Hihi
Ik ben gek op experimenteren met make-up, maar helaas ben ik nog niet zo goed als sommige filmpjes op you tube. Ik ga nooit de deur uit zonder poeder, ben erg bleek van mezelf. Verder een camouflagestift om pukkeltjes weg te werken. Mascara is ook een must, ik heb erg lichte wimpers en ik doe bijna altijd smokey eyes. Gewoon een oogpotlood aan de onderkant van je oog, de buitenkant wat dikker dan de binnenkant van het oog (bij je neus, weet niet hoe het anders uit te leggen). Dan de bovenkant van je oog een beetje donkere oogschaduw aan de buitenkant erop, lichtjes uit smeren met een kwastje. Daar is de smokey eye! Lippenstift, en klaar! Ik doe de smokey eye alleen als ik ergens naar toe ga, voor boodschappen hou ik het simpel met een dun lijntje onder mijn ogen. Het moet er natuurlijk uitzien, niet als een kleurdoos!
ik heb 3 soorten: de "ik ben vrij en hoef nergens heen make up"-> draag dan niks de " ik moet werken en heb weinig tijd make up"-> oogpotlood en mascara de "ik ga uit make up" -> foundation, losse poeder, oogschaduw, wenkbrauwpoeder, mascara
Ik gebruikte eerst veel make-up. Maar nu eigenlijk stukken minder! Alleen als we op verjaardag gaan of een feestje. Nou ja iets speciaals. Maar dan ga ik er ook voor zitten. Scrubben, maskertje. Dan weer goed schoonmaken. Dagcreme, camouflage stift onder de ogen, dan foundation, wat poeder om het wat matter te maken. Daarna doe ik oogschaduw op, de ene keer smokey eyes, de andere keer wat meer naturel. Mascara mag natuurlijk niet ontbreken. De ene keer doe ik wel een zwart of paars of bruin lijntje onder de ogen, de andere keer niet. En altijd lipgloss. Maar die tips van YouTube zijn goed! Kan je veel van opsteken!
ik heb 2 opmaak methoden die ik gebruik. dagelijks: even de poederkwast over mijn gezicht, vooral even rond mijn ogen, ecru kleurige licht glimmende oogschaduw echt poeder heel dun en licht over mijn bovenste ooglid, ook even bij mij wenkbrauwen iets.met wenkbrauwpotlood even inkleuren en wat mascara dat is het . voor feestjes maak ik meestal smokey eyes in paars of blauw/groen en verder gebruik ik dan hetzelfde als dagelijks ow ja op mijn lippen doe ik altijd even wat vet verder niets
Voor dagelijks gebruik; mascara en wenkbrauwen een beetje bijkleuren (wel naturel hoor, geen clown idee). Voor feestjes/uitjes; oogschaduw, kohlpotloodje, mascara, foundation en wat lipgloss/lippenstift.
Haha, ik heb het ook, die hormonen (heb gisteren voor het eerst in 5 jaar mijn nagels eens in een kleurtje gelakt...) Qua make-up: Dagelijks: poeder, klein beetje lichtgrijze of naturelle oogschaduw, en altijd mascara. Lippen met 'vet'. Uitgaan: poeder, wat meer oogschaduw, wat meer mascara, en lipgloss of 'vet'.
Ohh mag ik Ik begin met een voedende dagcreme, met komkommer, lekker fris. Vervolgens meng ik op mijn hand wat dagcreme met foundation (ik gebruik een mousse) en breng dat aan met een stippling of foundationkwast. Oh even pauze, gtst komt!! Vervolgens doe ik wat poeder op, bronzingpoeder om mijn gezicht wat dunner te doen lijken en vervolgens wat blush. Daarna begin ik met mijn ogen. Ligt eraan wat de dag inhoudt. Als ik wegga doe ik smokey eyes en anders gewoon een simpele oogschaduw. Altijd met een wit glimmende higlighter. Als ik smokey-eyes maak, werd ik met mat-zwart en donkergrijs. Oogpotlood onder het oog, mascara op, wenkbrauwen bijtekenen en een nude lipgloss en klaar ben ik