Jaaa toen ik die roze zag was ik ook helemaal verliefd!! Maar toen was net mijn blauwe geleverd en daar hou ik het maar bij, iets veiliger ook voor als er nog een 2e komt . Hier ook de complete set (wieg, buggy, voetenzak buggy, parasol, luiertas) alleen de zak voor in de wieg ontbreekt maar met een mei kindje was dat een tikkie overdreven... Bij een volgende kindje in evt de winter komt die er ook echt
zonnetje23: Jaa is het ook! ik ben 37 week dus het is nog best vroeg, maar onze eerste dochter werd ook geboren met 37.5 dus het kan maar zo! de eerste voortekenen zijn er in ieder geval en hopelijk zet het snel door. loki09: het kon mij juist nooit schelen bij aankopen dat ik alle roze ging kopen. Ik speel niet op safe en donkere kleurtjes want dat vind ik persoonlijk juist zo standaard. Bij mij is alles dus echt meisjes achtig, maar ik snap het wel hoor het zijn dure wagens in aanschaf
Ohhh spannend hoor! Ik vandaag weer bij de VK geweest, en heb een te hogr bloeddruk. Dus doorgestuurd naar het ziekenhuis en als het volgende wk weer zo is, dan wordt ik waarschijnlijk ingeleid. Hoop eigenlijk dat het niet nodig zal zijn, wil het liefst natuurlijk bevallen. Maar ben het ook wel een beetje zat, dus als ze volgende wk willen inleiden vind ik het ook weer niet zo heel erg.. Ben je er al uit? Al bij de winkel geweest?
Oe jeetje inleiden lijkt mij ook maar niets hoor, heb het ook liever op de natuurlijke manier. Maarja als het niet anders kan is het niet anders. Ik hoop zelf dit keer lekker thuis te bevallen. 1e keer in het ziekenhuis bevallen omdat ik het allemaal wat eng vond, maar ze was er binnen 3 uur dus als het weer zo voorspoedig allemaal gaat moet het thuis lukken. Ik vind het wel gênant te zeggen, maar ik ben de hele dag niet uit mijn bed gekomen want had er de puf niet voor. Mijn moeder had mijn dochtertje bij zich te slapen dus heb heerlijk niks gedaan. Voel me niet zo fit meer. ben een beetje ingestort en werken tot 36 week in de gehandicaptenzorg heeft me een beetje de das omgedaan. Morgen is het hier koopavond en ga ik even langs de winkel om de kleuren te bekijken. Weet jij al wat je doet? een nieuwe reiswieg of helemaal een nieuwe wagen?
Ohh dat is lekker vlot haha! Doe mij ook zo'n bevalling Lekker toch een dagje niks doen! Je hebt gelijk meid.. Je hebt tot lang doorgwerkt, en nog zwaar werk ook. Ik ga morgen eens een 'ik doe lekker niks' dag inlassen, lijkt me heeeeerlijk! Ja ik heb toch de wieg besteld haha! Kan niet wachten tot ie binnen is
haha ja en toch vond ik het lang genoeg duren hoor. Mijn moeder was bij de bevalling, en ze stond er echt zo verbaasd bij van hu wat gaat dat snel! en mag je nu al persen! ze heeft namelijk anderhalve dag over mij gedaan ghihi. Maar ik vond de pijn wel weer lang genoeg duren, heb echt waardering gekregen voor de vrouwen die vreselijk lang in de weeën zitten. En leuk! welke kleur de roze of paarse?
Stokke Xplory webshop met winkel kopen met actie korting | profita Babyhuis Casita | Stokke® Xplory® | babykamers, babyboxen, kinderstoelen, autostoeltjes en meer...
Hahahaha ja dat is zeker wel een wereld van verschil, 3 uur of 1.5 dag . Ik heb toch voor de roze gekozen! Maar nu wil ik er eigenlijk ook nog een roze boodschappentas bij haha, maar die is niet los te verkrijgen volgens mij.. Vind de Beige ook wel mooi, zal dat staan bij roze? Die zwarte van mij is eigenlijk wel een beetje smoezelig.. Thanks voor de tip Lalle!
Wauw! wat duur een textielset los kopen dan kan je net zo goed helemaal een nieuwe stokke kopen naar mijn idee. Maar wel handig de website met losse onderdelen. vind het verder een dure webshop trouwens. Helaas zonnetje zit de boodschappentas er niet bij in het roze! ik zou de roze tas er wel bij kopen lijkt wel zo mooi dan is het een geheel, maarja daar ben ik weer te pietje precies voor.
Je kunt het altijd vragen. in Eerste instantie hoorde ik eerst ook overal dat niks van het Roze los te bestellen was, en dat kan dus achteraf ook. Als het mandje net als de ' gewone ' kleuren zo'n 49 euro is vind ik het zeker de moeite waard.
Ja dat is ook zo, dat vond ik ook niet zo duur! Als mn wieg binnen is vraag ik meteen wel even over die tas , ben benieuwd! Pff ken niet wachten meer tot die kleine er is hihi
komt je wieg snel binnen? want jij kunt ook elk moment bevallen! ik ga vanavond even naar de winkel of ik voor de roze wagen ga.
Als het goed is zou die begin deze wk binnen komen! Dus op hoop van zege , wil de wagen natuurlijk ook leuk opmaken voordat de baby komt. Laat je het even weten welke je neemt ?
Ik ben net naar de babywinkel geweest, en neeeeee ongelooflijk de roze stond er niet meer! zelfs de paarse niet eens meer. De bugaboo donkey is in de collectie gekomen en stokke heeft dus plaats moeten inleveren ghihi. morgen kom ik nog langs de babydump en prenatal hopelijk heeft die wel de roze staan en de paarse zodat ik even kan vergelijken.
Ohhhhhh balen haha! Nou hopen dat je ze morgen kan vergelijken, jij bent ook bijna aan de beurt voor de bevalling
Nou ik heb de twee kleuren even met elkaar vergeleken, en ik vond de roze wel erg mooi maar niet zoveel geld extra waard om hem te bestellen. Hou het dus maar bij een paarse. Het dekentje en de parasol heb ik namelijk niet nodig dus vind het wat onzinnig om 1049 te betalen daarvoor terwijl de andere 839 zijn. Ooohw wat zijn zwangere vrouwen toch ook rare wezens haha. En jij gaat ook bijna bevallen! jullie kindje is er sowieso volgende week! spannend! laat je als dat lukt weten wanneer jullie meisje geboren is? ben toch wel nieuwschierig!
Nee vind het ook echt jammer dat ze die roze weer zo duur moeten maken. Is dezelfde wagen alleen een ander kleurtje. Nou ik hoop dat ze er volgende wk is! En niet dat ik 2 weken overtijd ga haha. Moet maandag weer naar de vk voor mn bloeddruk en als die dan weer te hoog is dan wordt ik waarschijnlijk volgende wk ingeleid! Ik hou je op de hoogte via pb, en jij mij ook dan heh! Ben ook wel heel erg benieuwd naar jouw meisje Alvast succes met de bevalling, misschien ben je wel eerder als mij
Ja belachelijk eigenlijk dat ze een bepaalde kleur tot limited edition hebben gebombardeerd, en dat dat dan zo duur moet zijn. Ik heb hier inmiddels weer de paarse staan die wacht op onze kleine uk. Heb er helemaal zin in. Heb vorige week nog snel 2 dekbedovertrekjes, en matrassloopjes speciaal gemaakt voor de stokke in pip styl en het lijkt zo lief Heel veel succes ook met jou laatste loodjes! en ik laat het je ook weten als mijn meisje er is.
Opgelet. Deroze zonnekap is NIET los verkrijgbaar! Dat zal ook niet gebeuren daar het de limited edition betreft. Wel leuk staat hij met paarse kap. De nieuwe kleuren combineren door de andere stofsoort ook veel beter. De oude kappen passen hier niet op. Wel kan je een nieuwe kap op een oude stokke zetten