Nou digitale gedaan en ben 1-2 weken zwanger. Dus + de 2 gratis weken cado ben ik denk 4 weekjes @jantine: Ja het is bijna me nieuwe hobby geworden, ga er het liefste mee door maar is niet goed voor de portomonee Vanochtend flink staan overgeven, is het van de zwangerschap of buikgriep. Hopelijk het laatste @marieke: Ben benieuwd wat jou digitale aangaf.
Dankjulliewel meiden! Ben zooo blij!! Hopelijk nu een gezonde zwangerschap tot aan het eind ga nu in ieder geval lekker genieten!
Tess.. Mooi rijtje hoor en een mooie digitale lees ik, helemaal super Marieke.. Ik ben heel benieuwd naar jouw!! Angel.. Wauw mooi he die woorden, dat bevestigd het nog even dubbel en dwars Superr Isis.. Mooi hoor voor 11 en 12 DPO, Hopelijk is dit een plakkerd In ieder geval: gefeliciteerd
Hey Dames, Willen jullie even kijken naar mijn test, morgen is mijn NOD. De foto is gemaakt met mijn telefoon en daar was ie wel iets duidelijker. Maar zien jullie ook een licht streepje of ben ik gewoon te veel gaan staren? De test is trouwens van zwanger en kids.