ik hoop dat mijn bevalling ni te lang ni meer op zich laat wachten, heb zo veel last van pijn aan mijn staartbeentje en in mijne onderbuik. vele mensen zeggen dat het ni te lang meer gaat duren maar ik slaap al enkele weken ni meer heb heel de nacht pijn en weet lmij ni goe te draaien. want alles doet pijn. maar ja we zullen nog maar wa geduld hebben zeker.
Helemaal gelijk, Eef! ZO heb ik het ook ervaren. Bezoek, kraamtranen, gebemoei en al dat soort dingen. Janken is bijna voorbij, bezoek ook, dus nu het gebemoei nog het hoofd bieden en dan kan ik los gaan met de kleine En dat bezitterige heb ik ook hoor! Alleen niet tov Marcel, gelukkig! Die vertrouw ik 120% met haar!
Knorry, sterkte. Ja, maar toch was ik wel heel fit/bij de tijd na mijn bevalling. Kon ook interesse opbrengen voor anderen enzo ondanks falende borstvoeding en een kind dat alleen maar hazeslaapjes had. Meer dan nu iig... Maar op veel kraamvisite zat ik ook niet te wachten. Wij doen voor de familie van mijn man een kraamfeest en zo hebben we een hele zwik mensen op 1 dag. Ik hoop dat de rest dan wel weer meevalt...
knorry, waar basseren die mensen het op dat je niet lang meer hoeft? Want ik zou ook VEEEEEEL eerder bevallen dan mijn uitgerekende datum. Met bedrust, dreiging tot weeënremmers, vroege ontsluiting.... Maar het stopt nu toch echt... Ik ben het ook zat, ik kan ook af en toe niet meer. Maar ik weet dat ik niet aan de uitgerekende datum vast moet houden. En het lijkt erop dat jij dat wel een beetje doet. Je bent nu 37 weken zwanger... vergeet niet dat het kan zijn dat je nog 5 weken loopt! Probeer er dus toch een mooie tijd van te maken en ga niet zitten wachten!
Hoi dames spannend vissie ben best jaloers op je hoor ben gister weer in het zh geweest me bloeddruk was 160/92 nog te goed om opgenomen te worden baal ik best wel van want ze nemen je pas op als je onderdruk 95 is wat scheelt het nou maar goed voel me behoorlijk kut vandaag maar hoe gaat het hier vandaag met alle dames die er zijn liefs jessica
Hallo dames, Vanochtend ben ik samen met Tanya weer naar het ziekenhuis gegaan. Ze was al vanaf 10:00 uur gisteravond misselijk en aan het overgeven. Na gebeld te hebben met de verlosafdeling is besloten dat ze weer langs moest komen. Er is bloed geprikt en nu wachten we de uitslagen af en dan weten we waar we aan toe zijn. Ze ligt nu nog in het ziekenhuis. Gr. marc
Ja, daar ben ik ook wel erg nieuwsgierig naar... iedereen wel denk ik Ik wou net het kraambed iets verlagen (we hadden hem te hoog!) maar nu wil het niet meer goed.... het ding is ook veel te zwaar voor me. Morgen Bas maar weer vragen Tevens ben ik echt na de minste/kleinste dingen helemaal kapot. Heb net het bed opnieuw opgemaakt en de was in de machine gestopt. Moet nu eerst weer bijkomen voordat ik zo ga douchen. Dan douchen, weer rusten, douche uitdrogen, weer rusten, mezelf opknappen, weer uitrusten etc. etc. Wordt er helemaal gestoord van :x
Dank je voor de update Marc! Vertel Tan maar dat ik met haar meeleef. Nee... correctie... met jullie meeleef! KUS
Sterkte! Doe je me een sms zodra er nieuws is? Dan post ik het. Ben erg benieuwd en was al bijna van plan je een berichtje te sturen, maar zo kan het ook!
Ik ben weer thuis... En kan ook gewoon thuis blijven. Mijn bloeddruk was weer keurig; de bovendruk wel hoog maar onderdruk was varierend van 80 tot 90. Urine ook weer zo goed als schoon. Ze heeft nog overleg gehad met de gyn en die zei dat als mijn klachten erger worden, ik meteen moet bellen. Morgen komt er een VK op huisbezoek, dus weer hetzelfde riedeltje. Het beste voor mij zou zijn als ik zou gaan bevallen.. Tja. Dat lijkt mij ook. Baby lag nu trouwens wel in het bekken, maar beweeglijk. Dus er is vooruitgang.. Hij weet de weg!
he bah kar... Je had zo gehoopt op verlossing. maar... uk gaat wel richting uitgang... Dus wie weet is dat ook een teken! Ik baal even met je mee...
Tanya en Marc, heel veel sterkte. Ik leef ook erg mee! Dikke knuffel voor jullie allebei! Lexi, hier is het ook zonnig maar van het ene op het andere moment met wolkbreuken. Erg jammer dat je niet kunt wandelen nu! Niva, ik voel me ook zoals jij: als Alex thuiskomt lig ik of op bed, of ik zit op de bank, of achter de pc. En dat blijft dan zo tot ik mezelf naar bed sleep. Voor hem ook niet leuk inderdaad. Dat heb ik hem vanochtend ook toegehuild. Hij vond het niet erg zei hij... Zo'n lieverd.
Marc: bedankt voor de update! Heel veel succes samen en geef Tanya maar een dikke knuffel van ons! Karlijn: balen zeg. Ik had zo voor je gehoopt dat ze iets meer voor je gingen doen. Gelukkig een klein beetje goed nieuws, hij weet de weg! Ik ga trouwens ff douchen.... duurt altijd ff, ben dus over een uur ofzo wel weer terug
Thanks Eef. Ik zit hier heel hard tegen mijn tranen te vechten want er komt misschien nog bezoek zo.. Dan moet ik er niet verhuild uit zien natuurlijk. Maar stralend zwanger zijn. Ach, nog maximaal 2 weken. Dat moet toch vol te houden zijn?! En inleiden is natuurlijk geen pretje. Bovendien ben ik op de een of andere manier erg bang voor een keizersnee, weet niet waarom. Ik kan nu tenminste wel een middagdutje doen, hoef niet naar het ziekenhuis!
Sjips Kar.... balen man! Je had natuurlijk gehoopt op wat anders.... Mooi dat junior wel de uitgang lijkt te vinden in ieder geval. Tanya en Marc: Heel veel sterkte voor jullie allebei! Marc bedankt voor je update! Elma: Veel dingen die je schrijft herken ik maar al te goed. Nu ook weer met al die kleine dingen die je doet waarna je weer moet uitrusten. Same here! Maar bedenk dat je nog max. 4 weken zo rondloopt. (Klinkt lang, maar het is wel het allerallermaximaalst he, kan alleen nog meevallen) Ik heb nog niks van Vissie gehoord, ik hou de telefoon in de gaten! Ik had zo'n zin in pannekoeken, dus ben naar de winkel geweest en heb daarna pannekoeken gebakken, mjammie. Met ontbijtspek en salami, smul smul smul. Groetjes Miep
Oh ja, heb weer een nieuwe (leesude) buikfoto in mijn album gezet. Is van 1,5 wk. geleden. Groetjes Miep