Hoi ik heb het vermoeden dat mijn dochter verborgen reflux heeft. Er komt steeds voeding naar boven en sinds vorige week, doet het pijn bij haar. Ik ben daarom op advies van cb, nutriton gaan toevoegen sinds zaterdag. Maar hierdoor heeft ze de afgelopen 2 dagen veel gehuild als ze wakker was. Ik kreeg haar bijna niet stil. Dus gisteravond ben ik weer gestopt met nutriton, met als gevolg dat er weer voeding naar boven kwam.... Ik weet even niet wat wijsheid is..... Zijn er mensen met dezelfde ervaringen?
Langs de dokter gaan! Zeker als je hier langer mee wacht wordt het alleen maar erger. De dokter zal je kunnen adviseren hoe en wat. Mijn oudste heeft bijna 5 maanden medicijnen gehad voordat hij er uiteindelijk overheen groeide. Succes!
Onze zoon heeft/had ook verborgen reflux. Wij zijn hiervoor naar de huisarts gegaan (eigenlijk gebeld alleen), en hebben een recept voor Zantac gekregen. Dit maakt de maagsappen wat minder zuur waardoor de oprispingen geen pijn meer doen. Dat heeft voor ons erg goed geholpen. Wij hebben wel de voeding ook met Nutriton aangevuld maar onze zoon reageerde daar goed op. Verder hebben we het hoofdeinde van zijn bedje omhoog gezet zodat hij wat schuin ligt en het eten minder snel omhoog komt. Sterkte! Het is zo vervelend om te zien dat je kleintje er pijn van heeft..
Hoe lang duurde het voordat de medicijnen gingen werken? ik heb vanmiddag een afspraak bij de huisarts, maar wil voorbereid erheen gaan.
Wij zijn toen overgestapt van h.a. naar Omneo van nutrilon en deze is al verdikt. Dat verdikken moest ook van de KA.
Het duurt wel een paar dagen voordat je echt verschil gaat merken trouwens als je begint met de medicijnen. Alleen als je in 1 x stopt komt het juist dubbel zo sterk terug, dus altijd rustig afbouwen.
Nee, geen last. Hij werd juist rustiger ervan, ook omdat het speciale voeding is tegen krampjes etc. En samen met de medicijnen voelde hij zich weer helemaal fijn!
maar omneo is toch juist tegen darmkrampjes? Of dikt die ook in? Ik dacht juist dat de A.C. was, die tegen spugen was.
Mij werd aangeraden op Omneo over te stappen omdat hij van beide erg last had. Omneo is ook verdikt als ik me goed herinner. Maar anders zou je gewoon met nutriton kunnen blijven verdikken.
Ben net van de ha terug en heb zantac gekregen. Ik vroeg haar of ik daarbij ook nutriton moest gebruiken en zij zei dat dat nog niet hoefde... Maar zo blijft het toch omhoog komen?
Fijn dat je zantac hebt gekregen, ik hoop dat je snel een rustiger meisje hebt! We hebben ook een kindje met verborgen reflux. Wij hebben nexium icm nutriton. Maar ik wou dat ik er nooit aan begonnen was, is helemaal niet nodig maar hij drinkt het niet meer zonder(te dun), zelfs niet uit een s speentje. Het is niet erg als het omhoog komt als je meds hebt, dan is het dus niet meer zuur waardoor de oprispingen geen pijn meer doen. Zou het lekker zonder nutriton doen, kijken hoe het gaat. Bij sommige kindjes werkt zantac ook niet zo goed, dan kan je naar nexium vragen(dit is geloof ik zwaarder).
Mijn dochter had toch ongemakken van het omhoog komen dus wij gebruiken het er nog bij daarbij is ze erg gulzig dus zo heeft ze een fijn drinktempo
Of indikken van de voeding nog nodig is in combinatie met medicijnen hangt van je kindje en de medicijnen af. Hier hoefde het niet meer met Nexium en daar was ik erg blij mee want met bv is het een enorm gedoe.
Bij mij bleef ze wel slikken en ik zag dat het niet lekker zat. Kijk maar goed naar je kindje dan zie je vanzelf of het nodig is. Ik vond dat ze erg onrustig sliep. Nu is het bij mij even een ander verhaal ivm kma maar het had goed resultaat. En mijn dochter heeft niet gereageerd op de nutriton met krampjes oid dus het is niet bij elk kindje persé het geval!
Hoi, hier ook verborgen reflux. Wij geven losec, hielp binnen 2 dagen. Hij kreeg alleen van de omneo enorme obstipatie (is per kind verschillend), waardoor we aan de laxeer moesten. Toen overgestapt naar Ha nutrilon en indikken met nutriton. Hiervan kreeg hij juist enorme spuitluiers, zelfs snachts. Nu over op Friso comfort, en dat bevalt prima. De voeding is al vermengd met nutriton. Verder geef ik bv, op zich kan je achteraf dan een schepje op een lepeltje geven met nutriton. bij ons ging dat goed. sterkte, de periode met pijnen is naar, maar het gaat over!
thanks feetje! Het enige wat ik me nu dus nog afvraag is of ik niet toch gewoon nutriton moet gaan geven..... Heeft het anders wel zin om zantac te geven?!?!?