Februari 2007 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door IkenKleine, 7 feb 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Lisette28

    Lisette28 Fanatiek lid

    21 feb 2006
    1.439
    1
    0
    Delft
    Bij net terug van eerste werkdag, was leuk, ben wel moe.
    Pijn borst is over maar bobbel blijft er in zitten.
    Aanbei was eigenlijk scheurtje in kringspier, heb nu smeerspul, hoop dat het beter wordt, over 7 weken moet ik weer terug.
    Morgen ga ik lekker shoppen, verheug me er al weken op, hoop dat ik een beetje slaag..

    groetjes Lisette
     
  2. runner

    runner VIP lid

    12 jan 2006
    5.387
    0
    0
    katwijk ZH
    judith, lekker zo'n zus!
    ik denk ook dat ik hetzelfde als jou gedaan zou hebben.
    jammer dat het soms in families zo moet lopen....
    wat zegt jou eigen moeder ervan?

    babs, had je last van overtollig vel op je armen? :)
    het enige dat onze strijkbout glad maakt zijn onze kleren.
    waar heb jij de jouwe vandaan? ach, nee hoor, das lullig van mij.
    het zit jullie ook niet mee zo.
    jullie kunnen wel een strippenkaart nemen bij de huisarts.....
    sterkte ermee.

    pendrag, weet je al wat?

    lisette, heel veel plezier morgen!
    waar ga je shoppen?

    lente, alles weer shoon in jullie huis? :) :) :)

    liefje, fijn dat het zo lekker gaat bij jullie en dat harco het zo goed doet.

    jodi, lekker dat je zo gewaardeerd word op je werk!
    geeft je toch weer een goed gevoel, nietwaar?!

    ik ben vandaag met een vriendinnetje (33 weken zwanger) naar babypark in gouda geweest.
    heb een bestek setje gekocht.
    met een auto, vliegtuig, trein en een boot erop, heel grappig.
    koste eigenlijk 19,95 maar de verkoopster sloeg 11,95 aan.
    mooi meegenomen. hebben de rest van het geld verbrast bij de mac :D

    morgen komt er een vriendinnetje langs met haar dochtertje,
    moeten we nog even van gaan genieten want zodra hun huis is verkocht gaan ze verhuizen naar duitsland :cry:

    zaterdag gaan we met de hele familie van mijn moeder's kant naar de avifauna en zondag gaan we bbqen, jammie!
    en dan word het al bijna weer tijd om te gaan werken, hahaha.
     
  3. Pendrag

    Pendrag VIP lid

    26 jul 2006
    6.458
    1
    0
    Hallo lieve vriendinnetjes. Nog steeds geen nieuws. Gisteravond nog snel getest maar weer negatief. Ben nu zeker 4 dagen overtijd, voor mij echt uniek.

    Dinsdag heb ik tot laat gewerkt, gisteravond bezoek en vandaag ook de hele dag de hort op. Vanochtend bij een vriendin langs geweest, heel gezellig. Vanmiddag bijeenkomst van mn werk. Ook leuk. Jarissa is bij mn moeder geweest. Ik zit nu ook bij mn ouders achter de pc. Ga haar straks inpakken en dan gaan we op huis aan.

    @Judith: dikke knuffel voor jou, laat je zus maar lekker. Is makkelijker gezegd dan gedaan maar ze kost alleen maar energie

    @Bab: wat vervelend zeg dat Luuk nog steeds ziek is. En jij nu ook nog met je arm. Bah.

    Verder weet ik even niet meer wie wat heeft geschreven. Sorry meiden :oops: .

    Ik ga nu naar mn lieve dochter en op huis aan. Kom hier vast snel weer. En zeker zodra ik nieuws heb! Wat het dan ook is.
     
  4. Bab28

    Bab28 Fanatiek lid

    5 sep 2006
    1.120
    0
    36
    Secretaresse
    Maas en Waal
    @Pendrag: je weet ons wel in spanning te houden! Zou het echt zo leuk voor je vinden als er weer een kleintje bij mag komen!

    @Runner: dat overtollige vel wordt hier ook wel vet genoemd;) Nee grapje,is mijn onderarm! Ik wilde Luuk niet wakker maken en was op onze slaapkamer in het semi-donker aan het strijken..
    Hahah huisarts moest erom lachen. Vroeg ook of ik mijn "bagage" (=luuk in maxi cosi) niet bij me had. Wel grappige (lekker uitziende man) hoor! Kom er graag, dus vandaar die strippenkaart!

    Wij hebben vandaag onze Audi A4 verkocht;-( Was echt een hele fijne auto maar nu we een gezinnetje vormen hebben we toch liever een auto met hogere instap...Nu komt er dus een Opel Zafira (7-persoons)....grotere kofferruimte. Morgen gaan we de auto ophalen!
     
  5. Bab28

    Bab28 Fanatiek lid

    5 sep 2006
    1.120
    0
    36
    Secretaresse
    Maas en Waal
    Oh ja nog een vraagje...Luuk gaat bijna naar het grote bed (de wieg wordt bijna te klein) maar ik weet niet zo goed hoe ik deze op moet maken. Hij moet toch tegen de onderkant aan liggen? Maar ik heb een dekentje van katoen en dekbedhoesje. Dat dekentje is veel te groot nog als hij onderin het bedje ligt. Als ik dit aan de onderkant onder de matras door sla dan ligt de matras aan de onderkant dus omhoog...Iemand tips of hoe doen jullie dit?

    Liefs, Bab
     
  6. lizaatje

    lizaatje Lid

    22 jun 2007
    21
    0
    0
    Mama en Operator
    Leerdam
    Hallo Dames hier ben ik ook weer een keertje *schaam* mijn pc had een virus en mijn man had geen tijd om hem in 1 keer omnieuw te installeren dus hij heeft het in een paar dagen moeten doen en nu kan ik dus weer lekker computeren :D

    Ik heb niet alles bij kunnen lezen want vanaf de laatste keer dat ik geweest ben is er teveel getypt :D
    Wat ik dan nog wel mee heb gekregen :D
    @ Pendrag spannend meid!
    @ bab28 bij Yara staat haar voeteneind ook omhoog een klein beetje maar als ze er even op gelegen heeft zakt dat vanzelf iets in en merk je er bijna niets meer van, en kan je hem anders niet dubbel vouwen ?
    Nou ik ga het nu iets beter proberen bij te houden dan is het niet teveel en kan ik misschien ook op andere reageren.
     
  7. daphne78

    daphne78 VIP lid

    10 mei 2006
    7.311
    0
    0
    Nijmegen
    @Bab, ook hier zo'n prop onder het voetenend van het matrasje (ik prop het net tussen de onderkant van het bedje en het matrasje. Het lakentje ligt hier onder Sam en boven sam (dus extra hoeslakentje hihihihi)
    En brandwonden kunnen heel vervelend zijn, en ook lang duren voor ze een beetje genezen zijn.

    @Pendrag, schiet niet op nu he... alleen daarom is het al fijn om te tempen.

    @Judith, lekker zo'n zusje.. ik schrijf hier bepaalde dingen ook niet op omdat ik niet weet of er mensen zijn die mee willen lezen. Maar ik schrijf behalve over mijn schoonmoeder hihihihi eigenlijk nooit negatief over bekenden van mij.

    @Runner, lekker weekeinde voor de boeg dus... wordt weinig rusten zoals ik het lees.

    @Lente, fijn he.. ook als Sam een drukke dag heeft gehad met weinig slapen dan is het 's avonds een ramp.


    Groetjes Daphne
     
  8. Cellie

    Cellie Fanatiek lid

    23 apr 2006
    2.928
    0
    0
    Balen Judith! Ditis nou precies waar ik bang voor ben....meelezers!
    Ik blijf maar waken over mijn privacy, en niet omdat ik geheimen heb voor jullie (feb-mama's), want ik zou juist zoveel meer met jullie 'delen'.
    Maar er zijn gewoon dingen die niet iedereen in mijn omgeving hoeft te lezen.

    En soms klets ik teveel in enthousiasme....en dan heb ik achteraf spijt.... ;) ;)

    Nu de kids naar school brengen....gatver het regent weer...bah!
     
  9. Cellie

    Cellie Fanatiek lid

    23 apr 2006
    2.928
    0
    0
    @Bab28; ik heb een los dekentje met laken en ik vouw de deken dubbel, geen prop oid onder het matras.

    Nou gebruik ik eigenlijk altijd een slaapzakje, dan vind ik de deken te warm, alleen een laken voor het 'instopidee' vind ik dan wel genoeg.

    Ivm met reflux zou ik echt zorgen te voorkomen dat je die prop hebt hoor....ik zou nog eerder het hoofdend iets laten hellen, dat heb ik toen bij mijn zoontje ook gedaan (telefoonboek eronder).

    Ik stond trouwens structureel bij de kinderarts onder controle, ik kwam daar de 1e 2 jaar echt met regelmaat, ik krijg echt het gevoel dat ze jou een beetje laten aanmodderen. Succes meid!
     
  10. Marjanne

    Marjanne Fanatiek lid

    13 mrt 2006
    1.912
    0
    0
    Noord Holland
    Tjee Judith dat is zeker balen!
    Ben blij dat ik met m'n zus een goede band heb!
    (he zussie!)

    Pendrag, je houdt ons lekker in spanning...

    Ik ben nu even snel aan het kijken terwijl ik aan het werk ben, ga maar snel verder!
    Tot snel!
     
  11. Bab28

    Bab28 Fanatiek lid

    5 sep 2006
    1.120
    0
    36
    Secretaresse
    Maas en Waal
    @Cellie: Dank je wel voor de tips! Ik heb iig het hoofdeinde al omhoog gedaan met handdoeken! Want hij mag idd met de reflux niet naar beneden hellen. Ik moet elke 3 maanden naar de kinderarts voor de reflux. Krijg nu dus een nieuwe arts en ben benieuwd wat zij ervan zegt! Wss heeft hij nu een virus want hij schommelt heel erg in zijn temperatuur. Mocht het volgende week nog zo zijn dan ga ik zeker de kinderarts bellen.
     
  12. fredje8

    fredje8 Fanatiek lid

    31 okt 2005
    1.083
    0
    0
    :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
    sorryzo dat is lang geleden. Heb het onwijs druk gehad, geen excuus maar toch sorry
    Nu zal ik er zeker meer zijn.
    Mijn zus is onlangs bevallen van een gezonde zoon.
    Super zeg! IK was bij haar nog zenuwachtiger dan bij mezelf hihi....
    En aangezien ik 29 uur per week werk, een zoon heb en mijn zus wilde helpen ben ik er wat minder geweest. Want ja 44 uur kraamzorg is echt minimaal, dus wij zijn daar om de beurt gaan koken, boodschappen doen etc. Maar het voornaamste, moeder en kind maken het super!

    Inmiddels groeit onze zoon ook flink door. Hij weegt inmiddels 9250, oftewel wat een reus! We moeten een schepje minder voeding in zijn melk doen, hier heeft hij geen hekel aan, want ja de meeste wegen dit als ze 12 maanden zijn. hihihi.... Het cb gaf als advies om dus een schepje minder melk tegeven, aangezien Rik 4 1/2 maand borstvoeding heeft gehad is het geen probleem verder.

    Hoe gaat het met jullie kindjes?
    Alles goed, rollen ze al om?
    Rik nog niet blijft het proberen maar dit gaat nog niet zo goed.
    Rik wil het liefst de gehele tijd staan of op je schoot zitten en naar anderen kijken. Zo leuk he om te zien hoe ze aan het veranderen, ontwikkelen zijn.
    Vanavond gaan we met zijn drietjes zwemmen, hier geniet hij zo van en papa wilde ook weleens zien hoe leuk Rik het vind haah...

    Tot snel! (ja echt ik beloof het)
    liefs fredje
     
  13. Lente

    Lente Bekend lid

    12 jun 2007
    615
    0
    0
    Niet fijn Bab die confrontatie met de strijkbout, had het laatst zelf ook toevallig. Gelukkig niets erg alleen een streep. Is inmiddels al vervelt en je ziet er bijna niets meer van.
    Wij hebben ook handdoeken onder het hoofdeinde, omdat ze anders ook te veel met de beentjes omhoog ligt. Je kan anders ook een klein blokje hout onder de pootjes bij het voeteneinde doen, dit willen wij nog steeds doen.

    Pendrag: tjee het blijft spannend!

    Nou ik ga even bij mijn meisje kijken, want die heeft echt geen zin om te gaan slapen en ligt al een tijd te protesteren.

    X
     
  14. daphne78

    daphne78 VIP lid

    10 mei 2006
    7.311
    0
    0
    Nijmegen
    Fredje, dat is niet eerlijk he.. Sam weegt nu zo'n 6 kilo maar is wel iets ouder. En gefeliciteerd met je neefje!

    Cellie, ik wilde iets zeggen maar weet het niet meer hihihi

    Ik ga dalijk verder met poetsen en opruimen, mark is morgen jarig en het moet wel toonbaar zijn dan. Het grootste gedeelte van de boodschappen hebben we al binnen. Straks gaan we lekker uit eten met z'n 3en.
     
  15. Cellie

    Cellie Fanatiek lid

    23 apr 2006
    2.928
    0
    0
    @Daphne; hé nou ben ik nieuwsgierig ;)
     
  16. Jodi

    Jodi Fanatiek lid

    17 jan 2006
    1.696
    0
    0
    Nou Meiden,
    Mijn eerste werkweek is voorbij.
    Toen ik net nog op werk was viel het wel mee, maar zak nu helemaal in.
    Komt ook bij dat ik sinds woensdag zeer verkoudenben geworden... heel erg snotteren en kop pijn, yak.

    Gister avond laatste "zwangerschapsgym" iedereen mocht zijn kindje meenmen, was erg leuk om ze allemaal te zien.
     
  17. Jodi

    Jodi Fanatiek lid

    17 jan 2006
    1.696
    0
    0
    Nou Judith, ben het met mijn zusje eens.
    Wat jammer dat jullie band niet zo goed is en dat ze allemaal van die rare dingen schrijft. Wel knap van je dat je zomaar een forum kan laten weg toveren, haha. Ze moet toch snappen dat jij daar niets aan kan doen.
    Veel succes meisje. Gelukkig heb je ons :)
     
  18. liefje

    liefje Actief lid

    12 okt 2005
    404
    0
    0
    verpleegkundige
    willebroek
    Het is raar om het te zeggen wat me nu is overkomen, uit de test die ik vandaag heb gedaan blijk ik al terug zwanger te zijn, het overkomt ons hier plots en weten niet goed wat we ermee aanmoeten.

    Maandag moet ik naar de dokter voor zekerheid.
     
  19. Cellie

    Cellie Fanatiek lid

    23 apr 2006
    2.928
    0
    0
    Ik weet niet of je er blij mee bent, maar wil je toch feliciteren!

    Succes.

    Gr. Cellie.
     
  20. runner

    runner VIP lid

    12 jan 2006
    5.387
    0
    0
    katwijk ZH
    liefje, ook ik wil je feliciteren! :)

    wij hebben (nou ja, mijn vriendin :( ) ruben zijn 1e tandje ontdekt! hihi, wat gaat het snel allemaal! meteen een paar bijtringen in de koelkast gegooit maar vraag me af of ik daar nu te laat mee ben? iig is zijn gedrag van afgelopen week nu te plaatsen... :oops:

    daphne, alvast gefeliciteerd met mark zijn verjaardag!

    cellie, wij hebben ook het dekentje dubbel gevouwen en zo aan de onderkant in gestopt.
    de zwaarte kracht van ruben brengt het matrasje snel weer recht, hahaha.
    maar ik las dat jullie dat al slim hebben opgelost.

    net weer een voet massage gehad van mijn moeder.
    ging ze met een soort sigaar zo'n 2 cm onder mijn voeten langs, heerlijk maar wel moeilijk te ontspannen, was elke keer bang dat ze dat ding tegen mijn huid aan zou gaan houden.
    morgen gewoon weer reflex therapie, super!

    fredje, wat groeit rik lekker!
    hoe lang is ie nu?

    iedereen, geniet van jullie weekend!
     

Deel Deze Pagina