Hey, Miele, idd misschien doen die vieze spelletjes in een andere omgeving juist wonderen ! Succes! En als je pijn krijgt rond de eierstokken dan wel veel water drinken! Mariek, ik zelf ben natuurlijk 5 weken en 6 dagen zwanger geweest, heb echt minder bloed gehad dan een normale ongesteldheid. Bij ons in het ziekenhuis is een negatieve test gewoon het einde. Heb ook gevraagd of ik bloed kon prikken, maar hun gaven ook aan dat dat onbetrouwbaar is. Moest een week na eerste bloedverlies testen en toen was hij echt maagdelijk wit. Ik heb ook geen echo gehad om te zien of alles goed was. Zo zie je maar overal is het anders. Maar als ze wat met jou afspreken dan moeten ze zich daar ook aan houden! Wordt er echt een beetje pissig van op de manier hoe ze met jou om gaan! Bah! Misschien toch echt een keertje overstappen? En wat een lief hondje!!! Wat een skeetje! Je krijgt idd veel afleiding van een hond en heeeeel veel liefde.. Onze hond, duitse herder van 2,5 is gisteren loops geworden.. Ja ja zij wel en ik nog steeds niet...dag 46 inmiddels.... en we wachten en wachten maar..
jeeetje arme jij.. hopen dat je ongesteldheid snel komt.. maar weinig bloed kan dus wel bij een vmk? ja wat een poepie he! heb ook al helemaal zin in zondag alleen ben ik al dagen aan t zoeken naar een leuke naam. als ik denk dat ik m eindelijk heb dan twijfel ik toch weer..
@ Marieke, grrrrrrrrr! Wat een sufmens (heel netjes verwoord). wel fijn dat je altijd advies kan vragen aan je favo VK! @ Miele, hihihi, misschien wel heul spannend, daar spelletjes spelen! @ Daan, Lekker irritant, nog geen opoe op bezoek!
Morgen! Marieke, wat een gedoe zeg!!! Daar wordt je toch helemaal moe van. Ben trouwens wel benieuwd hoe het bij de osteopaat gaat lopen. Daan, nog geen ongi. Dan wil je dat ze komen en dan blijven ze lang weg pffff.....hopelijk niet al te lang meer. Mielenl, vieze spelletjes hahahaha..... hopelijk hoef je je daar dit weekend niet druk om te maken. Lool, heb je nog leuke vacatures gezien? Hier alles goed. Gisteren werd Saar 1 jaar. We vieren het zaterdag heel klein maar gisteren toch bijna alle familie over de vloer gehad. Was erg gezellig en lekker vermoeiend. Nu nog een cadeautje voor haar verzinnen. Vind ik zo moeilijk.... Ik ga weer aan de slag, doeiiiii!
@ leentje potverdorie, helemaal vergeten nog van harte gefeliciteerd met de grote kleine S!!! sjonge....ik had gisteren echt een off-day dus. niet echt vreemd, aangezien ik dinsdag nacht de hele nacht wakker heb gelegen. ik kon gelukkig vanmorgen een half uurtje langer blijven liggen want Bosch was uit logeren @ daan volgens mij is opoe echt de weg kwijt.....hier gisteren & vanmorgen een beetje bloedverlies. Ik heb d'r gauw naar jou doorgestuurd!
Leentje alsnog gefeliciteerd. mielenl ik ga ook voor vieze spelletjes in een andere omgeving... hihi... wie weet... Mariek verd* wat een prut weer. Ik had bij mijn mk met 5.5 week ook weinig bloed. 1 soort stolsell en daarna wat bloed en dat was ut. Lang niet zoveel als bij een normale menstruatie. Ut kan dus verschillen... nyncke 11 weken al weer! Wat gaat het toch snel.
@ Leentje, oooh helemaal vergeten! Sorry meid, nog van harte gefeliciteerd! Nog geen vacatures gezien, helemaal niets in de GGZ. Daar buiten ook vrij weinig... Mijn collega tipte mij wel zojuist over een baan op projectbasis voor als evt. mijn contract niet wordt verlengd. Zijn contract is per 1 jan. be-eindigd en hij is benaderd door voormalig directeur van hier met het verzoek bij andere collega's te polsen die er ws. uitgaan. Dus die beste man zal ik gaan benaderen!
Marieke, echt balen dat mensen zo onmenselijk kunnen reageren, ik begrijp er ook echt niks van. En wat een super schattig hondje zeg, blijft hij ook zo klein? En ik weet wel een leuke naam: Basje.....zo heette het hondje van mn ouders en ik vond het altijd al een leuke naam.
middag! leentje ooooooo gefeliciteerd meid helemaal vergeten! *schaamt zich dood* de kleine meid goed verwend? dimple hmm basje is niet echt mijn naam hihi alles waar je achter staat trouwens niet echt.. maar bedankt voor het meedenken
@marieke: nog een testje gedaan vandaag? @leentje: nog gefeliciteerd. @daan: kun je geen provera krijgen om het op gang te helpen? @mielenl: 11 weken alweer ja, de tijd vliegt. @lola: hier ook niet echt veel interessante vacatures hoor. En wie gaat mij straks nog aannemen in januari. Ben dan 20 weken zwanger?
...ik ga nog steeds voor 'Boef'. Kort en stoer (en stiekum ook nog wel een beetje schattig) @Leen: van harte gefeliciteerd met de kleinste grote meid! , tjonge, nou met een huis al vol visite hoef je het eigenlijk niet meer te vieren van het weekend he? Geen idee wat je d'r kan geven. Je zal wel hetzelfde probleem hebben als wij hier: 'de oudste heeft alles al'. Voor L hebben we toen een schommel (en een poppenwagentje) gekocht, voor Y een loopauto en voor K een houten loopfiets. @Mielenl: hmm...er gebeurt dan in elk geval wel iets in je buik dat je wat bruin verliest... @Marieke: heb je al een test gehaald? @All: Hoi! enneh...Doei!
hihi ik wil graag een naam die je lekker kan roepen.. ik had namelijk ook sem en jip en dat soort namen op mn lijstje staan maar dat bekt niet lekker weg vind ik. ik denk dat we voor senna gaan ik heb nog geen test gehaald. zat lekker tv te kijken en ben met de was bezig.. miss dat ik er straks een haal en anders morgen. bij beide uitkomsten (positief of negatief) kunnen we nu toch niks doen. dus maakt het ook niet uit of ik m vandaag doe of morgen. maar denk dat ik straks nog wel even naar de kruidvat rij.
Nyncke, ja dat was ik, het loop nog niet echt storm, maar ik hoop vanaf het nieuwe jaar toch wel wat klanten binnen te halen. Nu nog ff rustig aan doen...ook wel lekker...moet nog zoveel doen, thuis winterklaar maken bijvoorbeeld....en nog veel meer
@ Nycnke, ja dat probleem heb jij dan weer erbij idd! Grrrr! Hier vandaag teamleider gesproken en opzich klonk het wel weer positiver dan eergister, maar ja dat kan morgen ook weer anders zijn! Heel vervelend die onzekerheid en heb ook maar aangegeven dat het erg demotiveerd! Blugh.. Zit de hele dag al te internetten, heb 2 klanten gezien en 1 overleg van anderhalf uur, maar voor de rest niets zinnigs uitgevoerd... Omdat ik gewoon mijn motivatie en zin kwijt ben!
tezzz boef is leuk, maar zo noemen we Bosch ook als hij kattekwaad uithaalt dus die zouden wij niet zo gauw kiezen voor een huisdier hahaha enne....hoi! altijd gezellig als je even binnenvalt lola vervelend hoor....hopelijk vind je gauw een nieuwe uitdaging! nyncke ik heb het denk ik even gemist? staat jouw baan ook op de tocht? rottig, helemaal nu je zwanger bent. dat zou een onbezorgde, fijne tijd moeten zijn.... dimple met al dat genetwerk van jou kom je straks om in het werk mariek en? al getest? hier vanmiddag weer een FM. zal mij benieuwen; gisteren een flinke bloeding gehad (inlegkruisje vol, en veeg nog steeds bloed af). ik geloof niet dat deze ronde 'm gaat worden...
(heb trouwens uitgerekend dat we, inclusief deze ronde, nog 3 kansen hebben)....pffff dan komt het wel heel dichtbij.....
@mielenl: ja mijn baan is in jan echt over. Werk in de kinderopvang. Bij ons op locatie hebben we te veel personeel en daar in een contract van bepaalde tijd heb moet ik er dus uit. Is zeker balen, maar komt allemaal goed. wat bedoelde je trouwens met dat tweede???