dat zijn we zeker. ik ga het straks met de lunch vertellen tegen mijn collga's iedereen leeft zo met mij mee, ik krijg van iedereen vragen, dus gooi ik het maar in de groep. zelfs al zou het mis gaan krijg ik ook veel steun van ze dat weet ik zeker. linda, je kan altijd bellen toch? dan kunnen zij zeggen kom maar dan gaan wij kijken of ze zeggen dat je even tot maandag moet wachten.
@Linda: GEFELICITEERD!!!!!!!!!! Ach joh, ik zou gewoon vast bellen hoor! Of anders bel je morgen, dan zit je nog maar 1 dag voor nod. Daar zullen ze heus niet moeilijk over doen. Je hebt toch al een hele lading posi testen liggen. Weer een spannende tijd voor jou, wachten op de eerste echo! Geniet er lekker van meid! @Marion: En, hoe reageerden je collega's? Lekker zeg dat het hier zo'n vruchtbaar topic is! Uiteindelijk gaat het ons allemaal gewoon nog lukken ook! Ik word hier echt helemaal blij van! Nou Bonita en Boefff, de volgende ronde is voor jullie hoor! Nou moet het wachten maar eens voorbij zijn! Hier trouwens nog steeds misselijk... En gisteren op mn werk een aanvaring gehad met een collega. Mijn hartslag ging meteen naar minimaal 180, dus maakte me echt zorgen om de baby. Gelukkig pakte mijn baas het heel goed op, en die nam mij wel in bescherming. En anders stuur ik mijn man gewoon ff langs het werk, kan ie mijn collega even inpeperen dat ie zo niet met mij om hoeft te gaan!
natuurlijk bonita, ook jij moet gauw zwanger worden hoor. ik blijf voor jullie duimen hoor, boefff en bonita. mijn collega's reageerden ontzettend leuk. ze waren allemaal erg blij voor me. zeker omdat ze natuurlijk allemaal weten hoe graag ik dit wilde. het voelde weer echt als een warm bad. ik ben alleen zo ontzettend moe. ik moet nog een middag, maar ik kan mijn ogen bijna niet meer open houden. ik denk dat ik vanmiddag maar vroeg naar huis ga.
@Linda: Jeeeee gefeliciteerd! Zeker vruchtbaar hier gewoon blijven kletsen met zn allen en dan komt het zeker goed met boeff en bonita!
Linda,Gefeliciteerd meid!Wat spannend!Gefeliciteerd met je mams trouwens.Ik zou ook gewoon morgen bellen,..bewijs genoeg toch? Ben echt blij voor je,...heeft het duimen toch geholpen.
Iedereen bedankt !!! ik heb nog even een fotootje gemaakt van de 3 testjes.... Ik had gisteren wel weer wat viezeltjes oud bloed maar heel weinig, en ik betrap mezelf er op dat ik me er niet zo druk om maak...terwijl ik 2 miskramen heb gehad en de laatste was ik heel erg nerveus dat het mis zou gaan....dus dit moet een goed teken zijn denk ik. Ik heb trouwens net het ziekenhuis gebeld maar wordt teruggebeld door degene die mij behandeld heeft...dus even wachten... Wat ik ook wel een mooi iets vind is dat ik op de dag dat ik zeg maar bevrucht ben, of me eisprong had, was mijn uitgerekende datum geweest van de laatste miskraam. Dat vind ik toch wel heel apart. Ik duim ook nog steeds voor jullie hoor Boefff en Bonita !! En hoe is het met Debster ?? die stond ook niet in het lijstje van de chinese geboortekalender, maar die is wel zwanger ! XXX
Hierrrrr ben ik!!!Sorry ben al even niet geweest allemaal druk druk haha en dacht zal weer eens gaan kijken want bij linda moest het nu ook spannend worden en wat Ie ik....JE BENT ZWANGER!! GEFELICITEERD! Ben zooooo blij voor je echt fijn! Hopelijk is 3x scheepsrecht en gaat het goed! Het is je echt gegund meid lekker gaan genieten. Bij mij zegt die horoscoop trouwens dat we weer een jongen krijgen...ach als hij maar gezond is dat is het belangrijkste! Stiekem hoop ik op een meisje maar dit kindje heeft nu al zooooo bewezen dat hij/zij graag bij ons wil komen dat het me steeds meer doet beseffen dat het me ook eigenlijk niet zo uitmaakt! We zullen zien nog 7 wkn dan weten we het alweer...gaat echt super snel. Ik heb met 17 wkn weer afspraak bij de gynaecoloog en wie weet krijg ik wel weer een echo en kunnen ze stiekem ff spieken hihi.
even bijgewerkt Riniti: jongetje trijntje: meisje myuna:jongetje sunlight:jongetje dins: jongetje Saar: jongetje Marion: jongetje Mexxgirl: meisje Linda: meisje Debster: jongetje
Haha wat grappig dat je ook meteen reageert ! 13 weken alweer, wow gaat echt snel zeg, hoop dat het bij mij ook snel gaat die 1e weken. Ja dat heb ik ook maakt niet uit als het maar gezond is, met Lorena had ik totaal geen voorkeur, en nog niet echt maar zou een jongetje toch ook erg leuk vinden. Maar een kopietje van Lorena die dan wel kan lopen en praten, vooral praten want als ze op haar moeder lijkt.......... Heb nog niks gehoord van het ziekenhuis dus ga maar even snel boodschappen doen dan heb ik dat gehad...XX
Ja ik zat het toevallig net te lezen...hahahaha Ik had bij me zoontje ook geen voorkeur maar nu lijkt me een meisje wel leuk omdat beniewd ben hoe die er in ons uit ziet...maar wat ik zeg vind steeds minder belangrijk nu!
Wat een jongetjes worden er verwacht!Haha Al zeggen m'n pendels dat het een meisje wordt. Gister heeft m'n vriend voor het eerst de baby zien schoppen en voelen schoppen!Zo mooi hoe hij reageerde,...ben weer helemaal verliefd haha!! Gaan er nog meiden naar de jonge gezinnenbeurs volgende week??Ik wilde altijd graag naar de 9maadenbeurs,maar dat is 2wkn voor de bevallingsdatum.Denk dat ik dan maar niet ga,..stel je voor!Hihi
Wat is dat met die pendels ?? hoe werkt dat ? Ik ga nog niet naar de jongegezinnenbeurs, ik ben dit jaar (net zwanger) naar de 9maandenbeurs geweest, daarna ging het mis, maar de volgende 9maandenbeurs ga ik hoop ik wel redden. Geweldig he als je het zelf al voelt laat staan iemand anders !! Vandaag mijn laatste kruidvattest gedaan, nou die kon je zelfs in het donker zien die 2e streep !! hahaha zo even shoppen met man en kind, en nee nog geen rompertjes kopen, nog ff wachten maar... XX fijn weekend
Mama van Lorena, ik kom na een dikke week weer op het forum en wat zie ik als eerste... je bent zwanger!! Van harte gefeliciteerd! Hopelijk heb je een voorspoedige zwangerschap!
Net even alles van een week teruggelezen en het viel me al op dat het bijna een zwanger-clubje is! Toen zag ik dat het jullie ook al was opgevallen en dat jullie nu met zijn allen hard gaan duimen voor Boeff en mij . Dan moet het toch haast wel lukken? Boeff... wat rottig dat je weer overstimulatie had! Hopelijk gaat het de volgende keer wel goed of kunnen ze uitvissen waar die overstimulatie nou aan ligt. Shit is dat he, als je in een ronde zit en overstimulatie hebt... dan is die ronde eigenlijk voor niks geweest. En ik vind de rondes altijd al zo voorbij kruipen. Heb jij dat ook? Ik zit nu vlak voor mijn eisprong. Had vandaag een positieve test, dus waarschijnlijk morgen of overmorgen mijn eisprong. En dan is het weer wachten geblazen!
idd vervelend die overstimulatie maar ik zou deze ronde zoiezo niet beginnen met spuiten omdat ik op vakantie ga. dus dat is wel mijn geluk. nu heb ik maandag weer een echo om te kijken hoe het ervoor staat en dan 9 november een afspraak met mijn gyn om eens te gaan kijken hoe we nou verder gaan. heb het idee dat de pregnyl zijn werk niet doet. fijn dat je al bijna je eisprong hebt dan kun je weer op het gevreesde wachtbankje ik ga voor je duimen meid!! dat we maar gauw de rest mogen volgen. liefs
Goedemorgen allemaal, Wat is het rustig hier geweest dit weekend !! Boefff en Bonita mijn duimen draaien op volle toeren hier voor jullie. Hey Boefff misschien lukt het wel in Jamaica, je weet maar nooit, zon, zee en elkaar ! Ik werd vrijdag nog teruggebeld door het ziekenhuis en mag morgen langskomen, ze gaan (haar woorden) heel kinderachtig nóg een zwangerschapstest doen en dan hoor ik het verder, vraag me af of ze nog een echo gaan doen, ze heeft dat apparaat toch staan.....misschien vraag ik het wel, begrijp ook wel dat er misschien nog weinig te zien is, maar jullie snappen het wel toch ??? Met iedereen alles goed verder ??? XX