Ik heb me zoontje een half uur later naar bed gedaan hopelijk slaapt hij gewoon tot 7uur we zien het morgen wel en anders word het een vriege ochtend
Hier is de kleinste ook echt op nu, is al 3 keer gevallen en loopt te jammeren. Nou bijna 8 uur ipv 7 uur, dus dat was aardig
hier wel een uur later naar bed als normaal. maar niet bewust. was meer omdat ze heel de dag bij oma waren geweest en dus pas rond half 7 thuis waren. moestten ze nog gewassen worden enzo en de fles etc
we doen ons best maar ze is echt moe nu.. man geeft nu de fles en dan gaat ze lekker slapen! we zullen zien hoe laat ze morgen wakker is!
Doordat we vandaag de hele dag op pad waren heeft Lisa alleen maar een kwartiertje in de auto geslapen en om 20:00 lagen ze in bed (normaal tussen 19:00 en 19:30, meestal rond de 19:00). Voordeel is dat onze kinderen makkelijk langer wakker blijven. En nu hopen we natuurlijk dat ze morgen nieuwe tijd gewoon om 7 a 8 uur wakker worden
Hier moeten we morgen om 5.00 uur op om ons vliegtuig te halen, dus wij zijn erg blij met de wintertijd scheelt alweer een uur. En Irem zullen we wel wakker moeten maken.
Hier hebben we de kindjes vanmiddag wat later en wat langer laten slapen (zoonlief slaapt zelden gelukkig vandaag dus wel). En een uurtje later naar bed. We hebben nog nooit gedoe gehad met het verzetten van de klok dus ik verwacht morgen ook niets.
Laura vanavond 45 minuten langer op gehouden dus ik ben benieuwd of ze om 6 of 7 uur voor haar flesje komt! Gelukkig slaapt ze daarna ook altijd nog een uurtje dus het zal wel goed komen
onze dochters zijn al 3 dagen achter elkaar smiddags niet naar bed geweest.... veel te doen gehad bezoekjes en verjaardagen smiddags waardoor het middagdutje erbij in schoot... ze waren dan al om 6 uur savonds helemaal op... dus vind het best knap dat onze jongste van 2,5 het zo lang heeft volgehouden en onze oudste zelfs tot 21.30 net.... nu ligt ook zij heerlijk te slapen... Oppas komt zo en wij gaan even lekker de stad in.... en dan morgen... weer vroeg dag... achja is weekend he...
Door het lezen van dit topic vanochtend (bedankt ts!) toch maar de flesjestijd van onze jongste aanwinst met een uur verschoven, met de oudste (3,5) nooit problemen gehad, dus ben benieuwd morgen!
meestal merken we er hier niet zoveel van, Door de week meestal om 7.15 op en in het weekend pas rond 9 uur. Maakt voor hun niet uit. Wanneer ik wakker ben zijn hun wakker. Als ik nog slaap vermaken ze zichzelf.
hmmm..hier zoals verwacht had het later nr bed gaan geen enkel effect..gewoon hun eigen tijd om 645 wakker, helaas dus nu 5.45..hoop dat het zichelf wel recht gaat trekken hoor. met ons zoontje hebben we bijna 2,5 jaar lang afgezien, gebroken nachten en altijd tussen 5 en 6 wakker.. nu sinds zomervakantie is het eindelijk 645! dus ik ga maar duimen dat het snel weer goedkomt... zitten nu waar is het paard van sinterklaas te kijken
ik zit lekker thuis het laatste uurtje van mijn dienst uit te zitten, nog een half uurtje dan mag ik na mijn nachtdienst lekker mijn bed in duiken. Kindjes zijn nog stil, normaal gesproken zijn ze rond deze (oude) tijd wakker dus ze hebben er lekker al minstens een uurtje bijgeslapen. Hopelijk blijf het goed gaan, ze zijn gister ook een uurtje later op bed gegaan.
Hm, hier was het toch 6 uur, wintertijd dus. Eva ligt nog wel lekker te slapen, bij haar werkt later naar bed meestal wel. Ik denk dat Lisa de komende week nog wel later wakker gaat worden en zo niet, dan maar niet . Lisa zit nu wel lekker bij me tv te kijken, dat is niets voor haar, dus dat is wel lekker (ze was net wel verdrietig, want ze gleed net een stukje van de trap, dus was nogal geschrokken en dus een beetje zielig )